Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Vybrala si špatný povolání, protože ve zdravotnictví je žen víc jak mužů. A jestli zůstane pouhou sestrou, bude trpět. Ale zase věřt tomu, že ty holky z toho vyrostou, zvážní. Kraviny v pubertě dělal skoro každý.

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

To sem si dnes taky říkala že když pak tohle říká může časem trpět mezi sestrama.Říkala mi že ženský umí škodit psychologicky že jsou o proti chlapum zákeřný.Hodně mi timhle rozhovorem dnes překvapila.Tak když jí to jde přejí jí pokračovat v medicíně a pak třeba jednou si zaleze na lékařák a nemusela by být přímo v tom sesterském kolektivu.Teď se jí strašně zalíbilo píchání injekcí, to probíraji teď.Tak mi o tom pořád vyprávěla.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

No jo, píchání injekcí se jí líbí . . . rozená lékařka. A děti máš nevychovaný to je fakt. Neznají základní pravidla slušnosti.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Hlavně si musí časem ujasnit, jestli chce být sestra nebo lékařka. Tam je podstatný rozdíl. Lékař se postupem času stává spíš celoživotním studentem. Sestra je ta, která má intenzivní kontakt s pacientem. Každopádně maturita je základ, pak se může odpíchnout kam chce.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Už drž hubu, nikoho ty tvé pindy nezajímají.

Host (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

To má být jako příspěvek do diskuse?

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 21:01)

Tak měla jít na průmyslovku a né na zdrávku. Zdena se ti začíná nebezpečně podobat. Jen ty hormony se jí zatim neprobudily.

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Moc mi překvapilo jak to dnes řekla že ženský kolektiv vnímá vlastně stejně jako já.Ale neni mi podobná vysvědčenim.Vychází jí jen dvě dvojky.To sem neměla ani v třetí třídě na základce.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Miluno, přemýšlela jsi, proč Zdena nemá ráda ženy? V čem by to mohlo být?

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Asi má špatný zkušenosti jak to vypadá.Bohužel to neovlivnim.Má tam ve třídě ještě 4 kluky a o těch říká že jsou fajn že nikomu neškodí.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Kolik je jich ve třídě?

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 21:01)

Je hodně bezcitná, až se v ní probudí hormony, může to být velký problém. Richard píše taky trochu cynicky, ale zní to jinak, on ví co je lítost, uvědomuje si, co pro ně S. dělá. Zdena nenávidí S. a je schopna mámu nacpat starýmu dědkovi.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Richard si ze situace spíš dělá srandu, co jinýho mu zbývá. Ale vnímá, co se kolem něj děje.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Zazačátku ta bezcitnost byla jen náhoda, teď už taková asi zůstane. Zase si vezmi, v čem vyrostla. Ono to ani nemže být jinak. Jediný rozdíl je, že je o něco inteligentnější než M.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

To je pravda. Navíc asi bude strašně těžko navazovat normální vztah, s tím cynismem. Richard hodně pochytí od kámošů, ale Zdenka nemá kde brát jiný pohled na život.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 22:01)

Samozřejmě, rodinné prostředí formuje dítě, ale Zdena už není malá. Každopádně z ní vyrostl bezcitný spratek.

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Přečti si co má Zdena ve třídě za krávy tak nevim kdo je bezcitný spratek.A že by nenáviděla trvale Sergeje to tak neni, jen má nějaký období vždy.Ono to taky mohlo být tim že chce Zdena ode mě šimrat nohy a nedavno ale nechtěně natahla na mě nohu a kopla mi do břicha a Sergej na ní vztekle vyjel kvuli Míšovi.Prostě taková blbost nedopatřenim.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Ty věříš, že všechny jsou krávy a jediná Zdena je ta v pořádku? Tebe děti šikanovaly, byl důvod proč ses s nimi necítila dobře, ale Zdenu snad nešikanují. Natáhla nešikovně nohu k těhotné mámě? Slyšíš tu hloupost? Masíruje ti nohy a záda?

Miluna (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Ne po mě chce abych jí šimrala nohy.Ona mi říká že jsou hodný 4 holky a 4 kluci a zbytech ostatních stojí za prd.No nohu dala nešikovně ale tak stane se, já na ní nevyjela to rozzuřilo Sergeje.Taky jí řekl ať si ty hnáty strčí někam a neotravuje mě.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Ten Sergej je sympatický, ty hnáty pobavily.

Reklama

Přidat komentář