Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Můžeš, prosím, tuto větu rozvést? Zajímají mě tvé myšlenky. "Připadá mi, jako bys jí záviděl, že mi pomohla a je mi lépe. Nebo se mýlím?" Vůbec tu otázku nechápu, nedává smysl. Že je ti líp je dobře, ale proč závidět Lale? Že tě má na krku? Tak nabubřelý snad nejsi.

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

Ahoj Návštěvníku. Abys pochopil smysl mé otázky, musel bys pochopit více souvislostí tvé komunikace s Lallou v minulosti i na jiných vláknech atd. Z toho jsem vycházel, ne z jednorázového pocitu, ale z komplexního pohledu na celkové tvé myšlení a vyjadřování

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Tak s Lalou jsem diskutoval asi když byl zvolený Zeman prezidentem. Možná o nějakých volbách. Co s tím máš společného ty, to nevím. Asi tě máte, že všem, co považujeme podpis teď už za zbytečný, se tam objeví Návštěvník.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

s Lallou....pořád to pletu

Simona (So, 22. 1. 2022 - 20:01)

Ok, souhlas

Pavkol (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

taky nejsem zrovna ve své kůži a kondici ve středu jsem byl shánět nové manžestráky a asi jak jsem při vybírání dlouho stál bosou nohou na podlaze tak mě bolí pata a chodidlo tak se bojím jestli to není achylovka nebo ostruha

Daniela (So, 22. 1. 2022 - 08:01)

Libore, diky za odkaz. Dívala jsem hsem se ráno na Zanzibar, Maledivy a pak jsem se podívala z okna a .......ale zase tam takhle můžeš být kliknutím entru, hodili jsme si to s mužem na telku a jakobychom tam byli. Muž nahledal, že se tam jezdí z Prahy i teď, ale asi by to nebylo vhodné. Ale všimla jsem si co je tam lidí a bez roušek a pohoda. Ty bys tam ale taky asi teď taky nejel

Libor. T. (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Danielo, už jsem se o tom teď zmínil. Nejel bych tam díky covidu a s tím spojených administrativních procesů, a za pár měsíců už přiletí čápi z jihu a tak nebudu tolik smutnit a bude zase lépe. Spíš bych tam vyrazil se ženou někdy říjen až leden jestli bude klidnější situace. Ale máš pravdu, létá tam z Prahy Smartwings před Hurghadu, to je klasika a tak jsme tam létali i dříve a v nabídce to je cca od 22 tisíc výše. Pokud nechcete velké rozdíly mezi přílivem a odlivem, doporučuji Nungwi, tam je i ta webcamera na Sky line, jinak velmi hezké je východní pobřeží například Palumbo reef a jiné, je tam větší odliv, ale zase se hezky hledají mušličky a procházky jsou zajímavé po pobřeží

Daniela (So, 22. 1. 2022 - 17:01)

Libore díky moc. A podpora ode mne.

Markéta (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

Je to pěkný, ale aby zase Libor neměl depku, že je tady

Libor. T. (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Markéto, depku z toho nemám, dnes mi bylo jen na chaloupce smutno a přepadla mne melancholie a tak jsem zašel za kamarádem na kafe a pokecali jsme a už je to dobrý

Scarlett (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

A z čeho ti bylo smutno? Víš?

Libor. T. (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Scarlett, padla na mě úzkost a smutek. Chaloupka byla moc sama a její duše hodně opuštěná. Nějak jsem tam navnímal to, že nemá tu jiskru jako dříve a sice jsem nakrmil ptáčky a bylo tam fajn, ale chyběla mi tady k tomu moje paní a tak si člověk přehrával, jaké to bylo v létě a prostě normální splín. A kamarád to vyřešil, trochu jsem se z toho vypovídal a on zase o svých problémech a na co je nas.... atak jsme si odevzdali navzájem své těžkosti a bylo to už dobrý. Už jsem doma a jsem v pohodě. Taková normální depka , ani s tím nebudu otravoval Lallu, protože tohle je něco jiného než bývalo dříve. Pa a hezký večer. Možná ještě nakouknu později. A děkuji za podporu

lalla1 (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

Ozvi se a díky, teď jsem to viděla:)

Libor. T. (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

Jejda, teď jsem ti poslal mail. Tak víc mimo diskuzi, ale jsem už opravdu ok. Mirku a ostatní díky za sdílení a mějte hezký pohodový večer. Do hospůdky možná zajdeme za chvíli na chvíli....

Ondotron (So, 22. 1. 2022 - 19:01)

Dlouho jsi asi nebyl, potřebuješ to, abys nedepkoval

Scarlett (So, 22. 1. 2022 - 17:01)

Neboj. Pohoda ti už neuteče

Jája (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Zajdi se ženou někam posedět a řekni ji ty pocity. To pomůže a bude ok

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Nech ho, ať se v tom nepatlá. Kámoš je na to vždy dobrej

Jája (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Souhlasím, nebo kámoška, prostě někdo. Jestli tam byl sám, třeba mu bylo jen smutno, ale to má takové splíny asi někdy každý z nás. Libore jestli půjdete s kamarádem do hospody tak to taky pomáhá, ale pochopila jsem, že jsi asi odjel domů.

Reklama

Přidat komentář