Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Věrča (Út, 8. 2. 2022 - 15:02)

Bombastický!!!!! To se Pavkol asi naštve, ale to je jedno. To nemá chybu

Viki (Út, 8. 2. 2022 - 14:02)

Hustý

Luci (Út, 8. 2. 2022 - 10:02)

Hustý! Vystihl jsi to na tuty! Ještě se chechtám jak je to přesný

Šárka (Út, 8. 2. 2022 - 10:02)

To jsou slátaniny, jako na těch stavbách kolem Anděla. Kdo to má číst?

Návštěvník (Út, 8. 2. 2022 - 11:02)

To máš pravdu a na tom vlákně z kterého to přeposlali ho velebí a vynášejí do nebes,ale on je to ufňukánek a dělá mu dobře,jak tam ty slepice okolo něj skáčou a jak mu pochlebují,prostě chlap bez péra.

Šárka (Út, 8. 2. 2022 - 14:02)

Jsem chlap bez péra, ale tohle je bomba! A je mi u prdele kdo je Libor

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

Libor T. Je Búh, zbožňovaný guru a kmotr Opravdové lásky. Kdokoli se mu nelíbí, protože by mu mohl konkurovat, je okamžitě likvidován. Přijímá jen submisivní typy, které jej bezvýhradně zbožňují a podporují.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 05:02)

To si nemyslím. Škoda že už nepíše o Kláře a Nikole jak čůraly a jejich cely příběh

Pavkol (So, 5. 2. 2022 - 15:02)

teď v zimě na to nemám pomyšlení navíc mám ostruhu ale na jaře bych chtěl vidět nějakou holku čůrat ale po zkušenostech tady si najdu nějakou normální v reálu a počkám až to vyplyne ze situace zkoušet si to domlouvat tady byla ode mě ta největší stupidita

Pavkol (Ne, 30. 1. 2022 - 06:01)

kdo holky měl dnes malou nebo velkou potřebu?

Šárka (So, 29. 1. 2022 - 23:01)

Mě to tu totiž nějak přestalo bavit. Po týdnu jsem se koukla na ty diskuse a jsem z té úrovně úplně zklamaná a zase k tomu nemám co říct.

Pavkol (Ne, 30. 1. 2022 - 07:01)

Neboj Šári mě už taky jestli jsem sem dřív lezl proto abych se eventuelně ukájel tak od dob kdy mi to Martina Kur.. a tak dále vyhnala z hlay mě to definitvně přestala bavit ty si asi byla poslední kdo to občas chápal

ach jo (Pá, 28. 1. 2022 - 07:01)

od kadění jste sice PAVKOLA zatím odradili ale stejně se to tu nehnulo ani na téma čůrání

Viki (So, 22. 1. 2022 - 20:01)

Kluk chcal a já mu držela u toho ptáka a když jsem chcala já on mi ji hladil a nevadilo mu že jsem mu chcala do ruky

Anonymka (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

Já se klidne vyčurám kdekoliv když se mi chce a jestli se někdo dívá tak je mi to jedno protože to mám na honem abych se nepočurala

Pavkol (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

a pokud ano tak na záchodě nebo někde jinde? Kláro

Martina (So, 22. 1. 2022 - 14:01)

V praze před hlavním nádražím je park a tam jsou pánský pisoáry, muži tam chčijou normálně na veřejnosti, je to hned u chodníku. Mně to přijde divný, párkrát jsem viděla i pinďoura, když není těsně u toho, tak ho to úplně nezakreje. Já bych nemohla takhle veřejně se odhalit.

Martin (So, 22. 1. 2022 - 16:01)

Většina mužů tohle moc neřeší. Když potřebují tak ho vytáhnout a vyčůrají se skoro všude. Možná i z toho důvodu tam ty pisoáry zavedli, aby muži nechodili čůrat do toho parku co tam je hned před nádražím. Ale uznávám že ty pisoáry mohli udělat tak, aby u toho byli víc schovaní.

Petra (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

My to měly jinak. Jsem sama s dcerou a bydlíme v domě u mého táty. Když jsme jezdili třeba večer k vodě, tak my holky jsme se koupaly bez plavek a děda plavky měl. On mě vídal od mala, dceru nakonec taky, já se rozvedla ve věku, kdy jí pak bylo fuk, že ji děda uvidí, v 11, 12 by to byl problém. Ale doma to nějak bylo, že rodiče se vidět nesmí, opačně ano. Jjenže pak táta byl v nemocnici, zkrátka když jsem mu pak podávala bažanta, tak jsem tátu viděla, dcera byla u toho, naučila jsem ji to dělat. Mě to bylo trapný, holka byla z toho celá zaražená, tehdy jí bylo necelých 14. Ale zvykly jsme si obě, tát se dal trochu do pořádku, už dobře chodí, ochrnutí půlky těla atd. už není a do vody, když to je v létě pozdě večer, ještě trochu za světla, tak jdem nahý všichni. Jen to musí být stranou od lidí, to by nám vadilo.

Martin (So, 22. 1. 2022 - 19:01)

Tak to je úplně jiný případ než o jakém jsem psal. U nás to bylo s nahotou podobně. Rodiče se vidět nesmí, opačně ano. Ale tak to bylo jen když jsme byli malí. Když jsme začali dospívat tak nás rodiče nahé také přestali vídat. S tím bažantem to muselo být pro tebe a dceru ze začátku trapné, ale to se nedá nic dělat. Jinak to prostě nešlo. Že se koupete v létě společně koupete nazí na tom nevidím nic špatného, když je to stranou od lidí a je to i příjemnější než mít na sobě mokré plavky.

Reklama

Přidat komentář