Reklama

cuckold z pohledu ženy

Kristýna (St, 9. 3. 2022 - 13:03)

Kámoška mně navedla na tuto diskuzi, ale nevěděla jsem,že sem píší chlapi. jsem totiž vdaná a dost vášnivá a některé příspěvky mě fakt dostaly. Mám doma cuckolda se vším všudy. Jako bonus je ještě eunuch. Teda nejdříve byl eunuch a pak se z něho stal oddaný cuckold. Jedině tak se totiž může účastnit mých sex hrátek s milenci. Nic jiného mi již nabídnout nemůže. Na kastraci přistoupil dobrovolně, pak jsme si asi půl roku užívali bezproblémový sex. Abych jeho útlum urychlila, podávala jsem mu estrogen v tabletách. On si myslel, že ho mají naopak podpořit. Asi po půl roce měl sice stále choutky, ale já cítila, že mi jeho ptáček bezmocně pleská o zadeček. Tím skončil. Nejdřív jsem ho dráždila vyprávěním o sexu s jiným mužem, ale pak projevil přání, že by to chtěl vidět. Od té doby neznám větší vzrušení. On se do role sluhy docela položil a umí i překvapit. Situace, kdy mám hlavu v jeho klíně, on mi masíruje kozy a milenec mě šuká, mi přivádí neskutečné orgasmy. Naučil se i kouřit chlapa, s chutí přede mnou polyká semeno, nebo si lehne mezi naše nohy a v momentě, kdy milenec stříká a je ve mně až na doraz, mu líže nebo masíruje kulky, aby z něho dostal úplně všechno. Ostatně již dvakrát se takto stal tatínkem. Máme dvě krásné holčičky. Každá má jiného tatínka, ale v rodném listě je manžel. On sám se tatínkem stát nestihl a tak je mi vděčný. Někdy si zkouší před námi pindíka honit, ale nestojí mu. Nějakého uspokojení ale dosáhne, alespoň podle vzdechů. Máte některá také sexuálního sluhu z manžela nebo přítele. Nemusí být eunuch. To si ten můj zasloužil a on to ví!

Default User Image
Petr (Po, 9. 10. 2023 - 13:10)

Jen manželovi závidět 🤤 🤤

Cuckoldfull (Ne, 13. 3. 2022 - 16:03)

Ahoj jsem.cuckold už 12 let a má zella se rozhodla mě také vykastrovat. Je nějaká možnost jak to v Česku provést ? Nejsme kecalci a myslíme to vážně. [email protected]

Kristýna (Po, 14. 3. 2022 - 15:03)

Legální žádná,pokud nemáš zdravotní důvody a to asi ne. Nelegálních mnoho, ale každý si dává pozor, může z toho být kriminál. Ideál je dovolená v Thajsku. Je to za pakatel a u lékaře. Jako eunuch ale ztratíš ten vzrušující pocit ponížení, co cuckoldi mají. Ten můj se cuckoldem stal až po kastraci. Je poslušný ale nežárlí. Jeho jediná touha v této oblasti je, abychom já i milenec dosáhli co největšího orgasmu. Z pohledu ženy ideální, ale on sexuální uspokojení neprožívá. Může si ho honit, dokonce mu z ptáka i cosi vyteče, ale dělá to, když my chceme, ne že by ho to lákalo. Na víc a to nevím, jestli by se Ti líbilo, hodně eunuchům narostou prsa. Ten můj je má. Možná jsem mu pomohla těmi hormony, aby ho přestaly choutky, ale má slučné "C"! tak přemýšlejte, jestli raději třeba pás cudnosti.

Jirka xy (St, 9. 3. 2022 - 16:03)

A čímpak si něco takového zasloužil.

Kristýna (Čt, 10. 3. 2022 - 12:03)

To je na delší. Zkrátka zazlobil,on to věděl a s trestem souhlasil. Jen nevěděl kdy,kde a jak.

Petr (St, 2. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj, chci se zeptat, ale spise predevsim zen. Jejich nazor me zajima vice .
S manzelkou zijeme nejaky leta a chtel bych zkusit, aby si zasukala s jinym predemnou... Asi nebude chtit, mozna nee hned jak na ni ?
A taky bych byl rad kdyby mi to oplatila a divala se na me jak jsem s jinou..... Vim ze zeny jsou majetnicke ..... Ale jsou i zeny ktere by vzrusovalo pozorovat sveho muze ?

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 11:02)

Nejsem žena, ale přistihl jsem nechtěně, několikrát, manželku s jiným a místo nějaké sebereflexe jsem dostal vynadáno, že jsem je vyrušil. Když jsem se jí zeptal co by dělala ona, kdyby mne přistihla v podobné situaci, řekla mi, že by nás oba zabila. Přeber si to jak chceš.

Jygjuf (St, 2. 2. 2022 - 18:02)

Příště zaskoč na kukačky se sekerou v ruce. Ať má ona také nějaké vzrůšo.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Myslím si, že cuckold je porucha a měla by se léčit. Pozorovat manželku jak s jiným provozuje sex je podle mne oplzlost.

Honza (Pá, 21. 1. 2022 - 03:01)

Tak tuhle poruchu mám taky. A příznakem je ztopořený pinďour.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 21:01)

Je to opravdu deviace , ale vyléčit se to bohužel nedá . A je to úchylka neškodná , nikoho neohrožující .

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 04:01)

Že si to někdo chválí , nic neznamená . Někteří si chválí piercing v intimních partiích , nebo jazyku . Jiní se zbláznili do tetování a také si to chválí . Jeden chytrák si pochvaloval jak mu kastrace prospěla .To jen svědčí o tom , jak je lidská kulantně řečeno omezenost rozmanitá , ne o tom , že je to správné !

Eva (Pá, 21. 1. 2022 - 03:01)

A proč léčit ?! Lepší je toho využít.

Lucian (Ne, 23. 1. 2022 - 21:01)

ahoj, a nehledáš náhodou? Já 39 let, [email protected]

Dan (Pá, 21. 1. 2022 - 14:01)

SVINĚ !

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 23:01)

Nevztekej se , je to dobré řešení . Jsou spokojeni všichni zúčastnění .

Bláža (Čt, 25. 11. 2021 - 18:11)

Ten můj ho milenci nahoní, nasměruje mi ho do kundy, pak se dívá, jak si užíváme. Když je po všem, tak mne vylíže a cizí semeno mu chutná.

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 13:01)

Ahoj zitra mame premieru jsem hodne nervozni z toho jaké to bude az budu smilencem soulozit a manzel se bude dívat a necham se vylinout az budu vystrikana poraďte mi jak nemam byt nervozni

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 23:01)

Nikdy na to nemyslím a dávám tomu volný průběh . Někdo mi to tam pustí a někdo vylíže . Opravdu to chce klid !

Reklama

Přidat komentář