Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

joooooo když Hana vlastně není Hana ale ...............

H (St, 2. 2. 2022 - 07:02)

Helejte se když je dítě nemocné tak plenky hold musí mít jak přes den a noc.

Hana (Ne, 30. 1. 2022 - 19:01)

Tak se syn minule nacházel u kamaráda ale on říkal že nosí plenky a byl procurany skrze plenky když šel akorát ze školy tak se pocural a u kamaráda byl doma ale i úplně nahaty od pasu dolů půjčila mu paní jenom punčocháče od svého kluka ale na kalhoty čekal až se vyperou tak mne řekla kde bydlí a já jsem si šla pro syna s čistými kalhoty a punčocháči ale hlavně jsem sebou vzala i čisté plenky abych mu mohla dát ty pleny s gum kalhotky pro větší jistotu tam jsem mu dala pleny a pvc kalhotky a bavlněné punčocháče a pak kalhoty a paní se mne ptala proč mu dávám pleny jelikož se mi v noci a přes den občas pomocí tak má právě pleny a ona řekla že nijake látkové pleny má že mne je může dát že nic nechce že už to zkoušela je prodat přes bazar ale byli to klasické látkové pleny a chtěla mi dát i jednorázové pleny ale já jsem ji řekla že se jí pleny budou ještě hodit že nikdy neví kdy se jí plenky budou hodit jejímu synovi je 10 let a řekla jsem jí že kdyby kluka chtěla nikdy pohlídat tak se o něj postarám tak mi ho dala na hlídání už v pátek a od pátku až do dneška byl také na plenkách a docela se mu to líbilo. Jeho máma se mi optala jestli nezlobí že ona toho má dost že přišla o manžela že si vždy bere paní na hlídání ale já jsem ji přišla vhod teď jsou kluci prebaleny a v posteli a koukají na telku menší je v postýlce a můj syn a teď kamarádky ve větší posteli a já si lehnu na pohovku a kolem 22 hodin je půjdu zkontrolovat jestli mají čisté pleny a prebalim je......... Před chvílí se stavila kamarádka že mu přinesla veci co má do školy a řekla mi jestli když s ni půjde jestli může chodit k nám že ji dali od pondělí až do neděle noční služby jo úplně v pohodě může.
.

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 21:01)

Tohle mohl napsat jedine psychopat.

Hana (Čt, 27. 1. 2022 - 13:01)

Tak už kluk dostává to co chtěl abych mu dávala pleny na noc ale do školy nosí plenkové kalhotky seni Kids ty jsou silnější takže celý den v nich vydrží a pod kalhoty nosí punčocháče a když přijde domů tak je sice v suchu ale plenky jednorázové jsou ponechane a přes ně dostane i 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče na laclace pár punčocháču jsem mu takto udělala že je takto může doma nosit i s plenkami a dělá do nich obě potřeby má to přímo nakaženy on chtěl chlapec nosit plenky tak to má sice po domě chodí jako kachna a na noc mu dávám rovnou dupačky či overal teď hoch musí poslouchat mne to co mu dám já a většinou na noc dávám přednost latkovym plenkam takže ho i oblekam a vždy chodí spát už v 17 a hodin jako každé malé děcko a punčocháče kolem 21 hodin jak malého tak i většího kontroluji hlavně plenky jak na tom jsou a když tak prebalim ale většinou oba prebalit musím většího nikdy prebalim i ve spánku aniž by o tom věděl..... Ale občas i menšího taky o tom neví že ho prebaluji starší syn ještě nepřišel ze školy bude asi u kamaráda.... Tak mu jdu volat kde se nachází

Hana (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Co mám dělat s velkým klukem 14 let když každou noc vyžaduje abych mu dávala pleny na noc ale látkové má malého bratříčka 1 rok a ten pleny ještě nosí a on je taky chce já jsem mu řekla že už je velké dítě které s plenek už dávno vyrostlo ale on stále prosí o plenky sice každý den peru povlečení jelikož každé ráno je úplně mokrý jak to on tak i postel už se mi pocural hrubá 6x ale pouze v noci tak jsem mu k posteli dala aspoň nočník a řekla když se mu bude chtít tak až ho použije na curani pod sebou má sací podložku ale stejně je postel vždy mokrá ale dnes to bude jiné prostě ty pleny asi dostane jelikož nevím tak budu mít zase dvě děti v plenkách ale nejdřív mu řeknu že bude dostávat pleny i přes den a noc ale hlavně i ven a pod kalhoty či tepláky punčocháče já mu ukážu.......

S (Út, 25. 1. 2022 - 08:01)

Syn Honzík když je doma tak pleny a punčocháče má celý den a noc a je mu 12 let dnes v noci se hodně pocural až plina málem protéká zkrze ale měl pod sebou i inkontinencini podložku takže byl v pohodě a u postele má malý koš kam může plenky házet když má vložné pleny a jako dnes pí ránu kolem 2 ranní hodiny se pocural a nechtěl mne budit abych mu dala jinou plinu. Teď jsem s ním u lékaře jelikož mu ráno nebylo dobře tak paní doktorka mu udělala antigení test na covid ale naštěstí byl negativní tak se mu koukla do krčku a zjistila že to bude asi angína tak už jedeme domů a v autě jsem mu radši dala silnější jednorázové pleny jelikož asi dojem domu tak v 10 hodin jelikož stojím na dálnici v koloně nevím kde co je ale je to strašné od baráku máme lékaře 20 km bydlíme na horách u přítele... A syn mne teď řekl že se pocural do plenek no to nevadí přeci pleny jsou od toho abys ji použil no děkuji ti moc mamko a za co mi dekujes no zato že si mne dala plenky za to se nedekuje je to pro tebe lepší než abych všude vozidla nočník tak v klidu sed a snad nikdy dojem domu ve městě pak vyzvedneme léky a doma tě prebalim a půjdeš do postele se potit ale to ti dám už jiné plenky přemýšlím že dostaneš látkové pleny co ty na to no souhlasím s tím a dám ti punčocháče a dupačky a mami chce se mne i kadit no tak se odepni s pásů a lehni si na sedačky a vykad se ale potom si zase sedni to nevadí že to bude rozmazle v plenkách doma tě stejně prebalim do čistých látkových plen s gumovimi kalhotky atd. Mami no jsem hotový tak si zpět sedni abych nedostala pokutu ok mamko a až budeme doma tak zajedu rovnou do garáže......!!!

N (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Dáváte větším či menším dětem plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou a nebo i doma na noc či den.......

? (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

Smutny příběh kluka ale zase záleží jestli to je pravda co myslíte ostatní......

M (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

S tím souhlasím u syna mám stejný problém v nošení plenek doma je většinou bez plen ale jak jde ven sám či s nikým jiným tak si o plenky říká sám a vždy mu vyhovim je lepší mít mokrou plenu nežli oblečení a většinou když se nikam jede tak má pleny také i když jedeme autem že má pleny jednorázové a punčocháče ale potom se dává do autosedačky se šesti bodovimy pásy je trochu málo postižené dítě a v invalidním vozíku má takový fusak používá zatím ještě dětsky invalidní vozík bohužel do kočárku se už nevejde který jsem používala půl roku a to mu je 7 let když dávám pleny tak přes ně svrchní kalhotky a bodyčko a pak silnější punčocháče Toť on musí mít a nebo má zimní kombinézu ve vozíku je také prikurtovany ale i z 8 bodovimy pásy. Já to mám z přítelem složité každodenní rutina krmení a přebalování syna ale dá se to zvládnout vždycky m

Lenka (Po, 24. 1. 2022 - 06:01)

Jsou děti menší nebo větší nejsou nijak nemocné a plenky většinou chtějí nosit. A pak jsou nemocné děti větší okolo deseti let a těm už plenky jednorázové či látkové jak doma tak i venku se musejí dávat aby se nepocuraly do oblečení. Ale pak záleží na rodičích co jim dávají jestli ještě punčocháče a teplejší kalhoty jako např. Zimní kombinézu či oteplovacky ono když už je dítě zvyklé tak mu to už tak velký problém nedělá...... Jako např můj syn plenky hold nosit musí jelikož trpí nočním pomocovanim a tomu je jedenáct let léky sice bere ale plenky jsou davany pro jistotu vždy ukapne ale když se nikam jede tak plenky má také vždy si o plenky říká sám a že chce mít i punčocháče to mu přeci nemohu zakazovat nosí je celoročně mimo léta měli jsme i ten alarm ale to musíte dát také plínky bez nich to nejde bohužel měli jsme ho rok manžel řekl abych ten alarm nedávala když se syn pocural tak to houkalo jako posuk tak řekl že ho radši bude také prebalovat když na to přijde. Synovi už plenky vůbec nevadí nosí je úplně všude už i do školy drynites ve škole si normálně dojde na wc takto to dělá i doma když má klasické jednorázové pleny na lepitka kupují zatím ještě pampersky č. 6 až 7 které mu jsou úplně v pohodě..........

M (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Já synovi 8 let dávám plenky jednorázové na lepitka hlavně na cesty krátké či dlouhé a punčocháče se zimní kombinézou má vždy sám si oto říká tak mu vše dám a nemá žádný problém to nosit ale plenky jednorázové nosí i doma přes den a noc....

??? (Čt, 20. 1. 2022 - 22:01)

Jsem uchyl abys věděl ale 57 lete dítě co hold nosí plenky a veškeré dětské oblečení..

??? (Čt, 20. 1. 2022 - 19:01)

Nejsem uchyl abys věděl ale 7 lete dítě co hold nosí plenky a veškeré dětské oblečení..

Iva (Čt, 20. 1. 2022 - 10:01)

Tak kazdo denní rutina ranní a večerní mytí a přebalování syna že mu musím dávat pleny tak to jsem si už zvykla ale včera ještě chtěl abych ho oblékla tak jsem to jenom zkusila a líbilo jse mu to tak jsem nejdřív dala 4 látkové pleny a poslední plenka byla do trojúhelníku byla větší 120 x120 tak je dostal přes látkové pleny a gum kalhotky sepla snapi sponou pak svrchni kalhotky a následně pvc kalhotky pak frote punčocháče a zimní kombinézu chtěl jít ven s kamarádem a mému synovi je zatím 7 let ta paní či slečna co píše že její syn 15 let musí nosit plenky kvůli pomocovani se tak to je moje kamarádka a synuv kamarád ale je to rozdíl co hlavně v letech mému je 7 let a jemu 15 let a oba nosí plenky a veškeré dětské oblečení ještě mému synovi dávám už pleny asi 2 roky takže začal od 5 let já mu to za zlé nemám jelikož přestal nosit plenky v jednom roce ale pak používal čisté jenom dětský nočník o plenkách nechtěl vůbec slyšet ale pak asi v 5 letech se mi optal mami prosím dáš mi plenky jednorázové a nebo látkové pleny zpět no dám ti je ale pouze na venek na cesty krátké či dlouhé a na noc pro tvoji lepší jistotu ale občas si řekne že chce plenky i přes den on sám si řekne že pleny nosit nebude záleží jenom na něj klidně mu budu dávat pleny až do 15 let jako má jeho kamarád.......

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 10:01)

Skurvenej uchyle.

??? (St, 19. 1. 2022 - 07:01)

Teď co je doma ale já také ale když je doma tak dostává pouze látkové pleny 80x80 tyto plenky mu jsou ještě řekl si o ně sám tak mu je dávám kdybych nedala na noc pleny tak ráno je jak v bazénu ono každý ráno je durch mokrý dávám jenom 4 látkové pleny a pvc kalhotky zkoušela jsem mu dát i 6 látkových plen ale to pak má nohy moc odsebe jemu je sice 15 let ale je menší postavy do výšky 160 a konfekční velikost stačí od 140 až 155 takže klasické jak látkové pleny tak i dětské bavlněné punčocháče mu jsou a nevadí mu i punčocháče z obrázky já se divím že je chce nosit vůbec v nemocnici když byl tak ho také nechali bez plen ale dali mu cevku ale když zjistili že extra čůra až moc tak mu přes cevku dávali i jednorázové pleny před chvílí jsem kluka prebalila do čistých látkových plen ale jak jsem sundavala pleny tak ještě kadil tak jsem mu plenky ponechala chvíli ještě tak jsem ho utrpěla z nejhoršího a potom se šel umýt do čistá a já už mám vše připraveno na přebalování ale nejdřív ho musím nechat o samotě až si udělá své a potom dostane své pleny a na venek dostává silnější jednorázové pleny a nosí punčocháče pod kalhoty normálně ale i když je doma tak je také chce mít tak je dostává ale řekla jsem mu že pleny mu dávat budu já a co se týče oblékání tak se bude oblékat sám na zimní kombinézu to moc není těch má asi tři zatím ale stále mu jsou a na venek má laclove kalhoty. Teď k vánocům dostal dvoje vasky jedny jsou 38 a druhé 39 tak si je mění stále menší nosí doma a větší ven má schválně už větší jelikož normálně nosí 36,5 až 37 tak si ty vasky vybral sám jelikož se mu líbí...... Teď už leží na přebalování ale já jsem mu řekla až si udělá své a potom mu dám pleny a ostatní polodetske oblečení. Tak poděkoval.

??? (St, 19. 1. 2022 - 06:01)

No normálně to pustí do plenek ale ještě něco jiného se naučil masturbovat ale to jsem četla že tělu to je prospěšné že neublíží že to dělají i menší děti. Tak když jsme byli u lékaře tak paní doktorka říkala že to nerada vydi že tak velký kluk má pleny ale potom pochopila že je nemá jen tak a vůbec se nestydel že v ordinaci ležel na lehátku v plenkách a punčocháčich kalhoty si musel vysvlect tak nás poslali na urologické oddělení a řekli že toho mají dost z covidem ale výšetreni postoupí tak si ho tam ponechali a punčocháče včera ho radši pustili domů pro jistotu aby se v nemocnici nenakazil covidem.

??? (Po, 17. 1. 2022 - 17:01)

Tak jsem ze synem promluvila a řekla mu jestli se bude pomocovat tak mu budu muset dát plenky na noc a den tak jsem mu včera do pokoje připravila silnější pleny na lepitka xs2 seni které jsou určeny na noc ale i 6 látkových plen a pvc kalhotky pro větší děti a řekla jsem mu že si může vybrat buď pleny a nebo bude následovat psychologie a psychiatrie tak si vybral radši abych mu dávala pleny ale včera chtěl abych mu dala látkové pleny plus i jednorázové pleny s pvc kalhotky pro větší děti tak jsem mu v dávání plen pomohla a prostě je dostal ale klasickym způsobem jako když dáváte pleny malému dítěti nejdříve namazat mastí a zasypat pudrem a ležel na posteli polonahaty tak na konec dostal 4 látkové pleny s jednorázovkou a pvc kalhotky no řeknu vám to byl pohled na větší dítě v 15 letech které má bohužel plenky a ráno ani nešel do školy ale šla jsem s ním k dětské lekarce aby zjistili proč se stále pocurava no ráno byl durch úplně promoceny i jednorázové pleny byly mokré také durch tak jsem vše s něj ráno vše sundala a on se šel umýt jednorázová plenka šla do pytlíku a pak do koše. Ale pak jsem mu řekla že mu dám jednorázové pleny s pvc kalhotky a bavlněné punčocháče a pak půjdeme k lékaři kvůli častému pocuravani a on souhlasil a plenky jednorázové jsem si vzala hold sebou na přebalování.

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 22:01)

a jak to dělá s ranní erekcí ?

Reklama

Přidat komentář