Reklama

Soulož

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

Když to do ní nastříkám, tak než povadne, tak v ní ještě jsem a lehce se pohybuji a jí to dělá moc dobře.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Mám to to samé.

Michal.K (Pá, 21. 1. 2022 - 13:01)

Roman2022 => Pokud jsi nepochopil, co jsme psal, tak jsi to přečti znovu... To nebyl útok, ale spíš rada, tak nechápu ty invektivy. A když už jde o to, věř tomu, že já jsem jen za tenhle rok nasouložil víc, jak Ty za celý život... Howgh...

Varlatkin (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

Filipe klidně můžeš prcat s předkožkou přetáhnutou, pro jistotu si sepni spínacím špendlíkem, alespoň se neuděláš za 30 sekund! Vydržíš déle a ten tvůj piňda se vejde i se špendlíkem. akorát to bude trochu bolet.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 20:01)

To může vymyslet jen blbec

blll (Čt, 20. 1. 2022 - 23:01)

na to může reagovat jen superblb a zrzavej šmejd

Milan (Čt, 20. 1. 2022 - 09:01)

Když mám chuť a manželka ne tak mi nafoukne pannu a pak se na mě dívá. Jednou jsem do toho byl tak zabranej že jsem si vůbec nevšiml že do pokoje přišla moje sestra. No trapas jak svině.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 16:01)

Když jsem byl v pubertě, měli jsme doma kozatou krejčovskou pannu. Máma příležitostně krejčovala. Když nebyla doma, pannu jsem sundal ze stojanu vypiloval a vyhladil jsem spodní otvor a šukal jsem s ní. Jednou mne při tom přistihla. Neřekla nic, a najednou jsem měl vedle panny gumový nástavec a lahvičku s olejem. Nástavec přesně pasoval do otvoru panny. Mám hodnou mámu.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 15:01)

Alespoň sestra věděla co domů pořídit, když se jí nechce a nechce, aby jí manžel byl nevěrný.

Michal.K (Čt, 20. 1. 2022 - 08:01)

Roman2022 => "pokud chceš projet kundičku dej vědět.. [email protected]".... Myslíš, až když to budeš psát x po sobě, tak tím nějakou zbalíš? Naopak jen ostatní utvrdíš, jak jsi zoufalý ubožák...

Roman2022 (Čt, 20. 1. 2022 - 21:01)

no zatim zoufalý ubužák jsi tady jenom ty, takto piše jenom dement co hodně dlouho nezasunul, vid demente Michale...:-)

Martina (Pá, 21. 1. 2022 - 16:01)

Romane, opravdu ukazuješ jak jsi ubohý a co mám zkušenosti, tak jsi jeden z těch co si ještě nezasouložil a dělá tady ze sebe machra a hrdinu.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 15:01)

Máš pravdu, je to ubožák.

Petra (Pá, 14. 1. 2022 - 15:01)

Když jsou doma manželé oba stále při chuti, tak je to bezvadný, že mohou prosouložit celou noc. Horší je to jako to mám já, že můj manžel je o dost starší a již nemá chuť nebo jen občas s povinnosti, náhražky to nenahradí, tak mu musím být nevěrná, když chci si hezky užít.

Tomáš (St, 19. 1. 2022 - 21:01)

Já to mám zase obráceně. Manželka je o dost starší, děti již velké a chuť na sex jen velice výmečně, spíše jen mazlení, tak pokud si chci hezky zasouložit jako to bývalo dříve, tak musím manželce také být nevěrný.

Vladěna (Čt, 6. 1. 2022 - 22:01)

Já podlehla v práci kolegovy, který byl starší o třicet pět let, ale zachovalý, bylo to sice zvláštní, že mi mohl pomalu dělat dědu, ale já byla vzrušená více než s mlaďasem. On dokázal souložit a udělat asi třikrát za hodinu.

Ála (Čt, 6. 1. 2022 - 03:01)

Včera jsem se při sexu s mladým mužem který mne začal ve finále oslovovat maminko udělala poprvé v životě několikrát za sebou tak až jsem se z toho trochu počůrala. Nikdy se mi to ještě nestalo, vždy jsem měla jen normální mokrý orgasmus ale bez čůrání. Teď se ptám sama sebe jestli jsem normální protože na to musím pořád myslet.

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 12:01)

Měl jsem to obráceně. Byl jsem se starší bezdětnou ženou a ta mne požádala a bych jí říkal maminko a ona mne oslovovala synáčku. Bylo to hodně zvláštní a měl jsem z toho divný pocit, protože s vlastní matkou jsem měl hodně špatný vztah. Myslím, že mne to spíše utlumovalo.

nezbeda (St, 5. 1. 2022 - 19:01)

Filipe, jsem začal ještě na základní škole, první kondom jsem viděl někdy ve druhém ročníku střední, tedy mě bylo už 19 let, ale měl jsem ho jen pro strýčka náhodu. Celý svůj mladý život jsem jak to nazvat slušně, no žil jsem promiskuitně, byla to náhoda i záměr, v práci 150 ženských a pár chlapů, vdané rozvedené, učednice třetího ročníku, letní brigádnice. Když děláš mistra ženské ti sami nadbíhají. Ale oženil jsem se a dal se na dobrou cestu za těch 25 let jsem manželce ani jednou nezahnul. Gumu jsem použil pouze jednou a to na nějakou blbou zdravotní sestru, která užívala léky na makovici. tak aby byla klidná vzal jsem si šprcku, řeknu ti stálo to za kulový.

Zdena (St, 5. 1. 2022 - 16:01)

Já zase nemám chlapa, také bych souložila, jen se stydím některému říci..

Reklama

Přidat komentář