Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (St, 19. 1. 2022 - 17:01)

Renato, sice na to mám licenci, ale oficiálně to nedělám už mnoho let, protože to časově je náročné. Pokud bys ale chtěla s cestovkou,tam u poznávaček jsou velmi zkušení a kvalitní průvodci,zejména u Eso travel, China tours apod. Ano,Tokio je složité město na orientaci,ale my jsme bydleli u té televižní věže Sky tree,která má přes 600 metrů výšky a byla vidět odevšad a tak to byl důležitý orientační bod. Metro, má celkem 22 tras a různých směrů, a jezdí tam různé vlaky, některé stojí všude, některé jen někde, prostě chaos na delší vyprávění. Nevím, jak to bude po covidu,ale v Náprstkově muzeu byly každý měsíc zajímavé přednášky o Japonsku, kultuře, atd , v budově japonského velvyslanectví také nebo v China tours na Kulaťáku . A v Lucerně v kině byly pravidelné festivaly japonských filmů, také velmi zajímavé, doporučuji než pojedete na takové akce chodit jestli jsi z Prahy a okolí. My jsme to s nadšením absolvovali také a už máme absťák, ale snad se to zase rozjede

Miro (St, 19. 1. 2022 - 19:01)

To by mě zajímalo jak to mají ošetřeno při zemětřesení. To si nedovedu představit jak jsi psal,,že jste byli posedět až nahoře na věži. Já být v šesti stech metrech a teď by se to začalo kymácet, tak bych byl na infarkt nebo by mě museli přebalit.... on asi stačí vítr. Tam bych teda nešel. Byl jsi někdy na žižkovský věži? Tam se to kývalo ve větru a to má výšku proti tomu zanedbatelnou

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 21:01)

Já bych raději pěknou japonku a to by pak bylo zemětřesení mezi nohama

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 08:01)

To bych si nechal líbit taky. Jestli maj malí píčky tak by mi to péro sevřela a šukal bych jako do přivřený brány

Libor. T. (St, 19. 1. 2022 - 19:01)

My jsme nikdy nějaké velké zemětřesení v Japonsku nezažili, ale hlavně, oni to mají velmi dobře ošetřeno, že se věž ani při velkých zemětřeseních nezhroutila. Ta restaurace není až úplně na vrcholu ale cca v pěti stech metrech a nějaké výkyvy ve větru nebyly znát. A blesky? Asi by to bylo nepříjemné, ale my jsme měli vždy štěstí na slunečno a krásný výhled. A Návštěvníku, máš pravdu. Na žižkovské věži jsem byl několikrát posedět a jednou foukalo a bylo znát, že se to trošičku kýve. Například na mém oblíbeném Ještědu jsme ani při velkém vichru výkyvy nazaznamenali, ale i proto, že zázemí včetně restaurace je v dolní části stavby

Miro (St, 19. 1. 2022 - 19:01)

Ta představa mě děsí. Že by bylo zemětřesení a já tam nahoře. Stejně bych tam nelez. Ani tam nepojedu, takže se tím nemusím trápit

Návštěvník (St, 19. 1. 2022 - 19:01)

Nebo blesky, to bych nedal

Renata (St, 19. 1. 2022 - 18:01)

Děkujeme za vyčerpávající informace. Jsme z Prahy a známe jen Yamato s bubeníky a to byl nádherný zážitek. Šlo by někdy jit společně na večeři, že bychom to probrali také s mým mužem?

Libor. T. (St, 19. 1. 2022 - 19:01)

Renato, až přefrčí omikron, tak to třeba spácháme. Písni mi na mail, co je tady nebo na to číslo pošli SMS a domluvíme se

Ranata (St, 19. 1. 2022 - 19:01)

Ok,díky

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 23:01)

Zaplatíš průvodci cestu,pobyt,stravu?

Markéta (Út, 18. 1. 2022 - 18:01)

Jsem ráda, že ses nenechal otrávit tou blbou noční poznámkou. Přeji hezký večer

Filip (Út, 18. 1. 2022 - 19:01)

Když ustál hejtování a to byl ještě v neklidu proč by neustál nějakou blbou poznámku když je už v pohodě?

Simona (Út, 18. 1. 2022 - 20:01)

Souhlasím s tebou a zdravím pohodového Libora

Pavlína (Út, 18. 1. 2022 - 16:01)

Libore, co dnes děláš? Já jsem tak líná, že jsem si lehla a usnula s děckem

Libor. T. (Út, 18. 1. 2022 - 18:01)

Pavlínko, práce společně s hlídáním vnoučat, mladej finišuje na diplomku, má to příští týden a tak se tak potácíme v tom. Byl jsme s dětmi venku a asi dnes brzy se zapelíškuju, zítra klasická náplň na pětce. Příjemný večer všem!

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 18:01)

Na pětce???

Scarlett (Út, 18. 1. 2022 - 13:01)

Já mám dvě, třetí tento týden. Také v pohodě, žádné komplikace

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 10:01)

Libore, jaký máš názor na očkování proti covidu

Libor. T. (Út, 18. 1. 2022 - 15:01)

Názor jsem často i veřejně proklamoval i o něm píšu v Podblanickém houbování, jsem pro očkování, ale.... na zvýšení přirozené imunity postačí přírodní medicína, sám dlouhodobě pravidelně užívám spory lesklokorky lesklé 3 krát denně 2 kapsle + vitamíny a minerály, otužování, saunování atd. Očkován jsem, ale jestli jsem toho čertíka někdy prodělal, tak to opravdu nevím. Běžné pokašlávání nebo škrábání v krku, to může být normální viróza, ale i třeba tenhle čertík, pokud máte dostatečnou tělesnou imunitu a potom se vám více neprojeví

Reklama

Přidat komentář