Reklama

Obřízka

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 16:01)

Jenže narozdíl od piercingu atd to (aspoň v ČR) naprostá většina nepodstupuje proto že by chtěli. Většinou je to buď ze zdravotních důvodů nebo že tak rodiče rozhodli.

tak (Ne, 23. 1. 2022 - 19:01)

obřízka v ČR je stále dosti okrajová záležitost. Nejčastěji kvůli zdravotním důvodům, nejde přetáhnout, nebo přetahovat jde špatně a jiná řešení nefungují. Tady je situace taková, že na jednu "zbytečnou" tj. ne zcela nutnou obřízku připadá možná deset případů, kde by obřízka byla velmi vhodná ale provedena není. Dotyčný pak zápasí s úzkou předkožkou celý život, někdy v padesáti se třeba stane, že po styku to najednou nejde zpátky, nebo k tomu dojde klidně i v 80 letech. Obávám se, že sex takových lidí za moc nestojí, z ukojení pudu dojde, spojení s bolestí, strachem, komplikacemi. Pak tu jsou obřízky na přání rodičů, u židovských nebo muslimských dětí. To první má svoji staletou tradici a nikomu to dlouhá staletí nevadilo. I když Žid se bral jako někdo méněcenný, neříkalo se mu "pane", ale "žide". Malá část obřízek je na přání dospělých klientů, kterým to tak připadá hezčí. U nás se to jaksi nechytilo, jistě plastikové to na soukromých klinikách dělají, ale tady jde o desítky lidí v národě s více než deseti miliony.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 01:01)

V česku to moc časté není, tak do 5 %. Stejně tak mít predkozku trvale stazenou se tu moc nenosí, i když to je už o něco častější. Před vice jak 10 lety jsem četl že prý je v kurzu že matky to nechávají synům udělat. Stejně tak že v Anglii je to známka příslušnosti k vyšší společenské vrstvě.

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 19:01)

Mně přijde, že indikovaných obřízek je tak kolem jednoho procenta a ty náboženské nebo kvůli tomu ,že se to někomu líbí, tak to není ani půl procenta. Relativně běžné se trvale stažená předkožka, tipuji tak 15%. 5% je opravdu hodně, to je 1 z dvaceti. To se nevidí ani náhodou.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

5 % je asi přehnané. Takových 15-20 % má žalud venku, většina z nich má jen staženou kůžičku. Ono se to u někoho jen na pohled ani nepozná jestli má staženo nebo je obrezany , pokud teda nebudem až příliš zkoumat péra ostatních. Třeba u jednoho kamarada nevím, před lety jsem ho párkrát viděl nahýho, tehdy mě to trošku překvapilo, ptát se ho na to mi vždy přišlo blbý.

Streen (So, 15. 1. 2022 - 20:01)

Jsem obřezán a doporučuji všem

MAX (Ne, 16. 1. 2022 - 18:01)

Streene- souhlasím s tebou co se týče obřízky, ale neuváděj lidí v omyl ,že to stojí 14kč a 90 hal. Děti se zúženou předkožkou to mají na doporučení lékaře zdarma a také muži nic neplatí v běžné nemocnici za obřízku ze zdravotních důvodu

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 20:01)

Co vede tebe k takovým zlým řečem?

Lamatov (Pá, 14. 1. 2022 - 10:01)

Souhlas Tony, děkuji

XXxxXX (Pá, 14. 1. 2022 - 04:01)

Ja uz jsem se konecne taky pro obrizku rozhodnul, ale mam dost strach zprovedeni ve statnim zarizeni. Uvazuju o nejake soukrome klinice, protoze mi jde hruza z neodbornosti ve statnich nemocnicich. Prosim o radu, referencemi kde jste to kde postoupil a jak jste spokojeni. Diky!

MAX (Čt, 3. 2. 2022 - 15:02)

p.XXxxXX- obřízku jsem měl provedenou v běžné nemocnici kdy se mi ve 40 letech předkožka při sexu ve vodě na dovolené dostala za žalud a již jsem ji nemohl dostat zpět. Trpěl jsem několik zbylých dnů dovolené ,až po příjezdu domů jsem mířil na traumacentrum v nemocnici, kde asi hodinu trvalo dvěma lékařům a 4 sestřičkám žalud se sevřené předkožky dostat zpět, žalud byl příliš škrcen předkožkou, že málem hrozila amputace-všechna čest doktorům že se jim uvolnění podařilo. S předkožkou jsem měl problém již od dětství, ale od nikoho jsem neměl poznatek že se to dá řešit, ani ve škole se o tom nehovořilo s chlapci. Byl jsem ihned objednán na provedení obřízky, v nemocnici mi nejdříve sestřička provedla oholení-mohl jsem si oholení provést doma sám kdyby mi to někdo řekl, ale nějak se ji to podařilo-byl jsem hodně pořezán, další den jsem se musel ráno osprchovat a již se neoblékat, přijely 2 sestry s převozním lehátkem, dostal jsem injekci do zadku a převezen nahý na operační sál kde mi byla provedená úplná obřízka za žaludem, žádná bolest ,žádné šití jen jsem si úd musel omývat v hypermanganu, dobře se to hojilo, asi tři týdny dobrá nemocenská- tři dny v nemocnici. p. X-nemusíte mít žádný strach, jen si předkožku nechte odstranit celou, otci to dělali po 50 úplně jinak- v několika místech mu předkožku nastřihli podélně sešívali-muselo to bolet, bylo to škaredé a již nepotřebné na sex chobot zůstal nadále a ještě k tomu zjizvený. Já jsem velmi spokojený a to mi je přes 70let, velmi mám rád nahotu s mým krasavcem -všem doporučuji a zvláště těm kteří se tímto trápí, zvláště matky které vychovávají své syny aby více věnovaly pozornost k těmto zbytečným problémům

toto (Ne, 13. 2. 2022 - 12:02)

je docela časté, plno mužů má neřešenou úzkou předkožku, jelikož stahovat jde, tak lékaři to mnohdy nechají. Takže kluk se trápí, po masturbaci mu předkožka zůstane vzadu, stydí se jít za rodiči, hrozí vážné poškození. Nebo si vymyslí způsob, aby si kůžičku nestahoval dozadu. Při sexu to stresuje taky, škrktí vzadu, nejvíc vadí pocit, že neví, jestli potom se mu podaří tu kůžičku dát zpět. Obřízek, míněno zdravotních by fakticky bylo potřeba provést daleko víc než co se provádí.

Návštěvník (Po, 14. 2. 2022 - 22:02)

Ano, ale bohužel obřízka nezapadala do komunistické ideologie ( přestože její provádění bylo znázorňováno již na starých egyptských hieroglyfech.)

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 07:02)

Zato v americké ideologii se celkem ujala.

Návštěvník (Pá, 18. 2. 2022 - 00:02)

A nejen tam!

MAX (Ne, 16. 1. 2022 - 18:01)

p.XXxxXX- celý život do 40 let jsem měl problém s předkožkou až na dovolené se stálo že mi při sexu ve vodě se dostala předkožka za žalud a celý týden jsem trpěl zaškrcením. Ihned po dovolené jsem zamířil do nemocnice kde 2 lékaři a 4 sestry na traumacentru hodinu bojovali s přetažením předkožky zpět, již hrozilo nebezpečí odumření žaludu. Byl jsem objednán k operativnímu odstranění v běžné nemocnici, nikdo mi však neřekl abych si penis a okolí oholil, před operaci to provedla zdravotní sestra, dostal jsem injekci do zadku k vůli umrtvení a byla mi úplně odstraněná předkožka bez jakékoli bolesti-žádné stehy a bolesti jak to někteří líčí v komentářích, několik dní následovalo jen omývaní v hypermanganu. Můj penis je teď nejen krásnější spolu pravidelným holením, je lepší hygiena i sex, proto ve všech mých komentářích doporučuji všem kteří mají tyto problémy s předkožkou pro úplné odstranění. Nepřistupovat jen na prořezávaní předkožky podélně je to škaredé a možná i bolestivé rozříznutí se asi šije a chobot stále zůstává, otci to provedli v 50letech. Úplnou obřízku je třeba provést co nejdříve v dětství než se trápit celý život nějakými mastičkami a přetahováním a muže se také stát že předkožka přeskočí za žalud který může sevřením i odumřít a pak hrozí i amputace žaludu.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Chces byt vopizlanej? Pokud ses rozhodl tak co te k tomu vedlo?

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 05:01)

Circumcizi podstoupil náš pětiletý syn loni, Platneřská 11,Laserplastic Praha. Super služby a servis

čekatel (So, 15. 1. 2022 - 21:01)

A obřezávají tam i dospělé muže. Nebo to je klinika pouze pro děti. Kolik to přibližně stojí.

Streen (So, 15. 1. 2022 - 23:01)

Děti i dospělé. Úkon 14,900 Kč

Reklama

Přidat komentář