Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

M (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

S tím souhlasím u syna mám stejný problém v nošení plenek doma je většinou bez plen ale jak jde ven sám či s nikým jiným tak si o plenky říká sám a vždy mu vyhovim je lepší mít mokrou plenu nežli oblečení a většinou když se nikam jede tak má pleny také i když jedeme autem že má pleny jednorázové a punčocháče ale potom se dává do autosedačky se šesti bodovimy pásy je trochu málo postižené dítě a v invalidním vozíku má takový fusak používá zatím ještě dětsky invalidní vozík bohužel do kočárku se už nevejde který jsem používala půl roku a to mu je 7 let když dávám pleny tak přes ně svrchní kalhotky a bodyčko a pak silnější punčocháče Toť on musí mít a nebo má zimní kombinézu ve vozíku je také prikurtovany ale i z 8 bodovimy pásy. Já to mám z přítelem složité každodenní rutina krmení a přebalování syna ale dá se to zvládnout vždycky m

Lenka (Po, 24. 1. 2022 - 06:01)

Jsou děti menší nebo větší nejsou nijak nemocné a plenky většinou chtějí nosit. A pak jsou nemocné děti větší okolo deseti let a těm už plenky jednorázové či látkové jak doma tak i venku se musejí dávat aby se nepocuraly do oblečení. Ale pak záleží na rodičích co jim dávají jestli ještě punčocháče a teplejší kalhoty jako např. Zimní kombinézu či oteplovacky ono když už je dítě zvyklé tak mu to už tak velký problém nedělá...... Jako např můj syn plenky hold nosit musí jelikož trpí nočním pomocovanim a tomu je jedenáct let léky sice bere ale plenky jsou davany pro jistotu vždy ukapne ale když se nikam jede tak plenky má také vždy si o plenky říká sám a že chce mít i punčocháče to mu přeci nemohu zakazovat nosí je celoročně mimo léta měli jsme i ten alarm ale to musíte dát také plínky bez nich to nejde bohužel měli jsme ho rok manžel řekl abych ten alarm nedávala když se syn pocural tak to houkalo jako posuk tak řekl že ho radši bude také prebalovat když na to přijde. Synovi už plenky vůbec nevadí nosí je úplně všude už i do školy drynites ve škole si normálně dojde na wc takto to dělá i doma když má klasické jednorázové pleny na lepitka kupují zatím ještě pampersky č. 6 až 7 které mu jsou úplně v pohodě..........

M (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Já synovi 8 let dávám plenky jednorázové na lepitka hlavně na cesty krátké či dlouhé a punčocháče se zimní kombinézou má vždy sám si oto říká tak mu vše dám a nemá žádný problém to nosit ale plenky jednorázové nosí i doma přes den a noc....

??? (Čt, 20. 1. 2022 - 22:01)

Jsem uchyl abys věděl ale 57 lete dítě co hold nosí plenky a veškeré dětské oblečení..

??? (Čt, 20. 1. 2022 - 19:01)

Nejsem uchyl abys věděl ale 7 lete dítě co hold nosí plenky a veškeré dětské oblečení..

Iva (Čt, 20. 1. 2022 - 10:01)

Tak kazdo denní rutina ranní a večerní mytí a přebalování syna že mu musím dávat pleny tak to jsem si už zvykla ale včera ještě chtěl abych ho oblékla tak jsem to jenom zkusila a líbilo jse mu to tak jsem nejdřív dala 4 látkové pleny a poslední plenka byla do trojúhelníku byla větší 120 x120 tak je dostal přes látkové pleny a gum kalhotky sepla snapi sponou pak svrchni kalhotky a následně pvc kalhotky pak frote punčocháče a zimní kombinézu chtěl jít ven s kamarádem a mému synovi je zatím 7 let ta paní či slečna co píše že její syn 15 let musí nosit plenky kvůli pomocovani se tak to je moje kamarádka a synuv kamarád ale je to rozdíl co hlavně v letech mému je 7 let a jemu 15 let a oba nosí plenky a veškeré dětské oblečení ještě mému synovi dávám už pleny asi 2 roky takže začal od 5 let já mu to za zlé nemám jelikož přestal nosit plenky v jednom roce ale pak používal čisté jenom dětský nočník o plenkách nechtěl vůbec slyšet ale pak asi v 5 letech se mi optal mami prosím dáš mi plenky jednorázové a nebo látkové pleny zpět no dám ti je ale pouze na venek na cesty krátké či dlouhé a na noc pro tvoji lepší jistotu ale občas si řekne že chce plenky i přes den on sám si řekne že pleny nosit nebude záleží jenom na něj klidně mu budu dávat pleny až do 15 let jako má jeho kamarád.......

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 10:01)

Skurvenej uchyle.

??? (St, 19. 1. 2022 - 07:01)

Teď co je doma ale já také ale když je doma tak dostává pouze látkové pleny 80x80 tyto plenky mu jsou ještě řekl si o ně sám tak mu je dávám kdybych nedala na noc pleny tak ráno je jak v bazénu ono každý ráno je durch mokrý dávám jenom 4 látkové pleny a pvc kalhotky zkoušela jsem mu dát i 6 látkových plen ale to pak má nohy moc odsebe jemu je sice 15 let ale je menší postavy do výšky 160 a konfekční velikost stačí od 140 až 155 takže klasické jak látkové pleny tak i dětské bavlněné punčocháče mu jsou a nevadí mu i punčocháče z obrázky já se divím že je chce nosit vůbec v nemocnici když byl tak ho také nechali bez plen ale dali mu cevku ale když zjistili že extra čůra až moc tak mu přes cevku dávali i jednorázové pleny před chvílí jsem kluka prebalila do čistých látkových plen ale jak jsem sundavala pleny tak ještě kadil tak jsem mu plenky ponechala chvíli ještě tak jsem ho utrpěla z nejhoršího a potom se šel umýt do čistá a já už mám vše připraveno na přebalování ale nejdřív ho musím nechat o samotě až si udělá své a potom dostane své pleny a na venek dostává silnější jednorázové pleny a nosí punčocháče pod kalhoty normálně ale i když je doma tak je také chce mít tak je dostává ale řekla jsem mu že pleny mu dávat budu já a co se týče oblékání tak se bude oblékat sám na zimní kombinézu to moc není těch má asi tři zatím ale stále mu jsou a na venek má laclove kalhoty. Teď k vánocům dostal dvoje vasky jedny jsou 38 a druhé 39 tak si je mění stále menší nosí doma a větší ven má schválně už větší jelikož normálně nosí 36,5 až 37 tak si ty vasky vybral sám jelikož se mu líbí...... Teď už leží na přebalování ale já jsem mu řekla až si udělá své a potom mu dám pleny a ostatní polodetske oblečení. Tak poděkoval.

??? (St, 19. 1. 2022 - 06:01)

No normálně to pustí do plenek ale ještě něco jiného se naučil masturbovat ale to jsem četla že tělu to je prospěšné že neublíží že to dělají i menší děti. Tak když jsme byli u lékaře tak paní doktorka říkala že to nerada vydi že tak velký kluk má pleny ale potom pochopila že je nemá jen tak a vůbec se nestydel že v ordinaci ležel na lehátku v plenkách a punčocháčich kalhoty si musel vysvlect tak nás poslali na urologické oddělení a řekli že toho mají dost z covidem ale výšetreni postoupí tak si ho tam ponechali a punčocháče včera ho radši pustili domů pro jistotu aby se v nemocnici nenakazil covidem.

??? (Po, 17. 1. 2022 - 17:01)

Tak jsem ze synem promluvila a řekla mu jestli se bude pomocovat tak mu budu muset dát plenky na noc a den tak jsem mu včera do pokoje připravila silnější pleny na lepitka xs2 seni které jsou určeny na noc ale i 6 látkových plen a pvc kalhotky pro větší děti a řekla jsem mu že si může vybrat buď pleny a nebo bude následovat psychologie a psychiatrie tak si vybral radši abych mu dávala pleny ale včera chtěl abych mu dala látkové pleny plus i jednorázové pleny s pvc kalhotky pro větší děti tak jsem mu v dávání plen pomohla a prostě je dostal ale klasickym způsobem jako když dáváte pleny malému dítěti nejdříve namazat mastí a zasypat pudrem a ležel na posteli polonahaty tak na konec dostal 4 látkové pleny s jednorázovkou a pvc kalhotky no řeknu vám to byl pohled na větší dítě v 15 letech které má bohužel plenky a ráno ani nešel do školy ale šla jsem s ním k dětské lekarce aby zjistili proč se stále pocurava no ráno byl durch úplně promoceny i jednorázové pleny byly mokré také durch tak jsem vše s něj ráno vše sundala a on se šel umýt jednorázová plenka šla do pytlíku a pak do koše. Ale pak jsem mu řekla že mu dám jednorázové pleny s pvc kalhotky a bavlněné punčocháče a pak půjdeme k lékaři kvůli častému pocuravani a on souhlasil a plenky jednorázové jsem si vzala hold sebou na přebalování.

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 22:01)

a jak to dělá s ranní erekcí ?

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

!

??? (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

I takové věci se dějí to nejenom malé děti po narození nosí plenky ale jak to tady čtu tak to už i větší...... Já asi budu muset synovi na noc a den dávat pleny také ale nevím jak bude reagovat v 15 letech no promluvim s ním jinak bude následovat psychologie......

Nikola (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

V jedenácti nosím plenku ráda a když potřebuji pustím to a chčiju a ani to neprosákne ikdyž jsem hodně plná

zan (Ne, 16. 1. 2022 - 07:01)

ahoj pokecáme si o tom nebo nechceš?

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

To je bylo včera když jsem jel z práce tak na metru depo Hostivař kluk zhruba 11 let a ten měl zimní kombinézu a punčocháče pod ní ale i plenky jednorázové on byl zřejmě pokadeny tak mu jeho babička rozepla kombinézu a stáhla punčocháče a vyměnila mu plínky kdyby šla nikam za roh kde není moc vidět a tam ho mohla v klidu prebalit ale rovnou mezi lidmi kluk se vůbec nestydil bral to jako kdyby se nic nedělo byl úplně v klidu a říkala mu jenom kdyby jsme jeli jenom busem tak tě nechám v té posrane plence ale on ale když se mi babicko strašně chtělo kadit a než ho prebalila tak si pro ně přijel zřejmě otec syna a dali ho do autosedačky jelikož byl trochu menší tak místo podsedaku autosedačka a následně ho prikurtovali a on stále nechtěl a plakal že neeee já nechci se tak babička vytáhla z kapsy dudlík na gumičkou a dostal ho do pusy a bylo bez brekotu atd...

Ivana (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Já ze syny to mám podobný je jim 8 a 10 let mladšímu pleny dávat musím ten se mi pomocuje stále a starší chtěl po mne abych mu pleny dala také tak včera je dostal také už mám pouze jednorázové pleny Huggies číslo 7 klukům jsou takže je dostaly oba dva menšímu dávám ještě bodyčko a staršímu to dnes sešiju s většího trička teď jsem klukům sundavala pleny mladší byl obojí a starší jenom pocurany a zeptala jsem se ho jestli chce čistou plenku a on řekl že ano a jestli by mohl dostat čípek do zadku že dlouho nechodil na wc tak jsem mu tedy dala čistou plinku a čípek do zadečku působí zhruba 30 minut pak se pokadi a pomocí znovu pak už se ho ptát nebudu a dám čistou plinku automaticky odpoledne půjdou kluci jenom na zahradu si hrát a večer chodí kluci spát už v 17 hodin po umytí a přebalování......

Honzík (So, 15. 1. 2022 - 06:01)

Tak mne je také jedenáct let a mám plínky zatím ještě stále jak přes den a noc mne mamka začala dávat pleny v devíti letech to jsem se pocuraval do oblečení ale i do postele ale hodně bral jsem léky ale ty zabrali na to v desíti letech jsem měl pleny tak skoro furt 24/7 non-stop ale teď když nikam cestuju s rodiči tak mne mamka vždy před odjezdem položí na přebalovací podložku na postel a já jsem úplně celý nahaty a pak to začne nejdříve mne nameze mastí mezi nohama a potom zapudruje pak dostanu 2 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a dá mi silnější punčocháče a něco podobného jako leginy tak to vypadá a říká vždy že to je lepší potom přebalování minule jsme byli na výletě na týdenním dva dny jsme chodili po výletech a potom z mamky vyšlo že to je její pracovní cesta na týden ona chodila do práce a mne hlídala chůva ta mne bohužel měla na starosti a když zjistila že mne mamka prebaluje tak si mne vždy brala domu jelikož na tom penzionu nebyl takový klid ale paní chůva byla dobrá ta se mne udělala totální miminko ona měla také syna a ten také nosil pleny se vším všudy co k plenkam patří. A potom mi řekla své vlastní pravidla mámka totiž prohlásila že mi musí vždy dávat pleny kamkoliv půjdeme tak se i stalo a nejenom že jsem dostával pleny látkové ale i jednorázové vždy byli nejdříve plenky a svrchni kalhotky to mne dávala i na látkové pleny ale i jednorázové pleny pak vždy přišlo na řadu bodyčko a punčocháče ze zimní kombinézou a když jsem chtěl hodit protest tak mne řekla že dostanu do pusy klidně i dudlík tak jsem to jednou zkusil a stalo se to dostal jsem dudlík a za trest jsem byl krmen z kojenecké láhve abych příště poslouchal......

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 12:01)

my jsme jeli s mámou na vánoce za babičkou. Jeli jsme vlakem. Máma mne přesvědčila abych si na cestu vlakem vzal plenku ať nemusíme na záchod ve vlaku. Máma se strašně štítí veřejných záchodů. Já normálně plenky vůbec nenosil ale nějak mi ten mámin nápad nevadil. Tak jsem si ráno vzal pod punčocháče plenku a jeli jsme za babičkou. Když jsme vystoupili z vlaku, tak jsem mámě řekl, že bych se chtěl jít vyčůrat, ale dostal jsem nakázáno se vyčůrat do plenky ať nezdržuju. Trochu jsem se bál že mi proteče, ale byla v pohodě jen se hodně naplnila. Došli jsme k babičce a máma mi hned ve dveřích nakázala svléknout do punčocháčů a počkat v koupelně. Tam jsem si myslel, že mi máma jenom sundá počůranou plenu, ale dostal jsem novou suchou ať se nemusím svlékat a brát si slipy pod punčocháče. K babičce měli odpoledne přijet bratranci se sestřenicemi. Já jsem trochu znervózněl, protože jsem byl jen v punčocháčích a přeci jenom mi ta plenka pod těma punčocháči byla trochu vidět. Taky jsem byl skoro nejstarší ze všech bratranců. mne už bylo 13 kdežto jim teprve bude. Chtěl jsem si vzít kalhoty, ale máma mi to zakázala, že bych se zbytečně potil. Hned po obědě jsem se naschvál počůral, s tím, že alespoň využiju toho že se zbavím mokré plenky a vezmu si slipy. Jenže to že jsem se počůral mámu naštvalo, a místo slipů jsem dostal znovu plenku. Návštěva přijela, no a během chvilky se samozřejmě přišlo na to, že mi prosvítá plenka pod punčocháči a začalo se veřejně řešit, to že jsem se dvakrát během dneška počůral. Mne byla hanba a strašně jsem se styděl. Když návštěva odjela, já se naschvál počůral ještě jednou, abych mámu naštval.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

To znám ale já to měl horší , mě bylo dvanáct a u babičky o prázdninách jsem musel mít plínu každou noc na spaní . A to jsem se nepočurával vůbec , ale babička byla názoru že kluci jsou " čuňátka ,, jak říkala a že jim občas ukápne i do postele.

Reklama

Přidat komentář