Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 05:01)

Jestli je v pohodě, neměl by na to vůbec reagovat

Ida (Po, 17. 1. 2022 - 21:01)

Zdravím Libora a Lallu! Létat se nebojím, ale když to letí v turbulencích tak to není příjemné

Libor. T. (Po, 17. 1. 2022 - 21:01)

Ido, tebe jsem ještě takto přímo nikdy nepozdravil a tak to dělám nyní. Tys většinou psávala až pozdě a to já jako skřivan už byl v pelíšku. Ale děkuji, mnoho tvých komentářů bylo hodnotných a vážím si toho

Ida (Po, 17. 1. 2022 - 21:01)

Mám velkou radost! Děkuji :))

Scarlett (Po, 17. 1. 2022 - 13:01)

Libore, nějaké zajímavé zážitky z cest nebo z hub, to by mě taky zajímalo

Libor. T. (Po, 17. 1. 2022 - 17:01)

Z cest by jich bylo mnoho. Jelikož jsem meteorolog ,tak jsem podnikl několik cest za tropickými bouřemi a ta bylo velmi zajímavé monitorovat jejich projevy v místech, odkud lidi spíše mizeli než na ni čekali..... zajímavý zážitek byl lov piraň na Amazonce a koupání se v řece na místech, kde pirany neútočí. Přece jen jsme šli do vody poněkud nejistí. A pak mnoho duchovních prožitků cest nejen po Japonsku, ale například na Adams peaku na Srí Lance, v Mexiku na pyramidách v Uxmalu - pozor, komerčně známá pyramida Chichen itzá je místo ne s pozitivní energií, bylo by toho mnoho zajímavého . Scarlett, zajímavé poznatky z hub, ty dám průběžně na vlákno o houbách. Příjemný večer

Pavlína (Po, 17. 1. 2022 - 18:01)

A co hadi? Nějaký nepříjemnosti s nimi byly? A jak je to s malárií a tropickými chorobami? Je potřeba očkování a pokud ano jaké, mimo covidového

Jitka (Po, 17. 1. 2022 - 18:01)

Já bych tam tedy nevlezla do řeky. Jsi odvaha

lalla1 (Po, 17. 1. 2022 - 12:01)

Strachu v letadle se nebojte:) Strach je naprosto přirozený, uvolňuje se stresový hormon noradrenalin a mozek je tak v pohotovosti. Přiměřený, racionální strach mají i posádky letadel a tento strach je udržuje v bdělosti čelit nebezpečí. Nutno uvést, že posádky tedy piloti i stevardi jsou dokonale proškoleni na všechny nouzové situace, ke kterým může dojít a díky jejich výcviku k nim nedojde. Navíc je jejich výcvik každoročně prověřován a aktualizován. Stejně jako zdravotní a psychický stav. A to základní heslo všech výcviků je Safety first. Opravdu se není čeho bát. Rozhodně ne víc než jízdy v autě :))

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 19:01)

Lallo děkuji za reakci. Stejně se bojím. Vždyť je to takový těžký kolos. V autě si to můžu řídit sama a tady nevíš kdo za tím sedí a jak to umí a dáváš všanc svůj život do jeho rukou. A třeba může být opilý nebo usnout za letu

lalla1 (Po, 17. 1. 2022 - 19:01)

No to bych řekla. Ten kolos létá díky zázračnému fyzikálnímu zákonu o vztlaku...:)) Tak opilý být určitě nemůže, to s eneboj. Celá posádka prochází namátkově před startem, během letu i po přistání tolika kontrolami, že to prostě nepřipadá v úvahu. To už bych se spíš bála zbytkáče u některých řidičů

Ivan L. (Po, 17. 1. 2022 - 20:01)

To bych řekl

lalla1 (Po, 17. 1. 2022 - 20:01)

:))

Ivan .L (Po, 17. 1. 2022 - 19:01)

Opilí? To asi těžko. Tam jsou přísný předpisy. Že Lallo?

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 09:01)

A co čteš ty? Zájmy? Kde jsi měla neobvyklý sex?

Jája (Po, 17. 1. 2022 - 08:01)

Taky jsem zvědavá. Libore, nějaký neobvyklý zážitek z cest nebo co rád jíš, čteš, zájmy

Libor. T. (Po, 17. 1. 2022 - 11:01)

Jájo, dáme podrobné informace mimo diskuzi, ok? Ale já třeba večer něco napíšu, rámcově. Ale co čtu, to je možná pro někoho hádanka....mj. mne nedávno oslovila nádherná publikace Prasákův deník.... a jestli si myslíte, že je to o sexu, o močení a podobně, tak jste zcela vedle... vygooglujte si to. Dobrou chuť k obědu

Návštěvník (Po, 17. 1. 2022 - 12:01)

Prasákův deník, to je o vlacích, dost dobrý název. Proč?

Libor. T. (Po, 17. 1. 2022 - 17:01)

Návštěvníku, prasáci je slangový název pro zaměstnance Českých drah, co jezdí vlakem na režijní jízdenku

Ivoš (Ne, 16. 1. 2022 - 22:01)

Zajímavá diskuze a zajímavé informace Libore. Měl bych taky pár otázek, ale radši ti zavolám až se covid přežene

Reklama

Přidat komentář