Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Proč trapas? A posmívat se může jen debil.

Romča (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Tak styděla jsem se už sama před sebou, že jsem v takovém věku neovládla močák a pustila si to do kalhotek jako malá holka. A nebyl to sice posměch jako na základce, ale bylo to dost ponižující, ještě takhle na veřejnosti.

zan (Po, 17. 1. 2022 - 06:01)

romanko pokud chceš mužeme si popovídat dál nejen o tom ale i celkově pokud by si chtela. tak se ozvy a napíšu ti kam se ozvat. děkuji

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 15:01)

Nevidím na tom nic ponižujícího, spíš krásu. U holek a žen tohle beru prostě jinak, je to tak bezmocně hezké.

Romča (Po, 17. 1. 2022 - 11:01)

Tak pro běžného člověka na tom nic hezkého není, prostě to je ostuda a obavám se, že ani ti lidé, kteří se za mnou otáčeli, na tom nic hezkého neviděli. A poslouchat pak ty narážky taky není nic moc, sice jak říkám, nebyl to posměch jako na základce, ale i tak dost nepříjemné.

Jirka (Po, 17. 1. 2022 - 13:01)

Stanou se horší věci. Stačí mít dostatek sebevědomí, pomyslet si o jiných svoje a zůstat v pohodě.

Romča (Po, 17. 1. 2022 - 13:01)

Já vím, jen sebevědomí moc nepřidá, když cítíš, jak se ti šíři teplé mokro v kalhotkách a když to vidí i ostatní. Hned jsem si připadala jako zpátky na té základce.

mik (St, 19. 1. 2022 - 14:01)

Ahoj Romco po delsi dobe je tu zase zajimave cteni myslim konkretne to tve a i kdyz je mezi nami velky vekovy rozdil tak bych si na to tema s tebou rad popovidal asi nejlepe na nejakem chatu Vim o tom vsem velmi mnoho a treba by te to zaujalo Nevyhledavam to jako nejakou uchylku ,ale jako vec ktera se stava i dospelym a ty poznatky ktere mas ze zakladky nebo treba i na stredni nebo v tom prvaku na vysoke chapu a nejsi v tom urcite sama ale chce to si popovidat nejak vic privatne Jiste dostanes vic takovych nabidek zalezi na tobe i na tve zvedavosti hezky den preju

zan (St, 19. 1. 2022 - 06:01)

dobré ráno romanko v pohodě soucitím s tebou a co si spolu psát? souhlasís nebo nechceš?

zan (Ne, 16. 1. 2022 - 06:01)

ahoj to nevadí to se stáva. nic si z toho nedelěj.

Tonda.wet (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

Ahoj já to dělám od malička rád nosím zimní kombinézu a oteplovacky je to hodně příjemný na těle já od puberty nosím zimní kombinézy a oteplovacky a mívám to i na koupání i do spaní máte prosím fb nebo [email protected] moc děkuji co máte pod oteplovackama

Tonda wet (So, 8. 1. 2022 - 11:01)

Čůrate do zimního oblečení mám to bohužel rád už od malička je to příjemný a zvláštní pocit

Ala (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Čůrám do čehokoliv, co mám na sobě a přítel je ze mě vždy úplně hotový.

Panda (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Stalo se mi to do oteplovaček, ale kdyby to nebylo před publikem, tak by mi to zase tak nevadilo, alespoň ze začátku, kdy to bylo teplé. Jenže takhle to byl akorát trapas.

Ala (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Co je na tom trapného? Většině chlapů se tohle líbí. Ráda se jim tak předvedu a poté, pokud je možnost následuje sex. Když má přítel u nás i kamarády, tak mi dají zabrat všichni a to mám ráda, předsudky hodit za hlavu a pěkně do toho.

Panda (Pá, 14. 1. 2022 - 20:01)

Hlavně to, že jsem byla skoro v pubertě.

Tonda.wet (So, 8. 1. 2022 - 09:01)

Ahoj já jsem si jako malej trochu učurl do slipu a trošku jsem to cítil v punčocháčich a pak to povolylo a teklo mi to všude měl jsem pod tím punčocháčky a tepláky a oteplovacky byl to zvláštní pocit jak mi to hřálo nebylo to skoro poznat oteplovacky jsem měl mokré i od sněhu akorát doma mě mamka koukla při svlékání a jen mě řekla to se stane a vzala mě celého do vany i stim oblečením celého mě i stim oblečením mějt a postupně mě svlékla a pak mě umyla a prevlekla mě do zimní kombinézy abych ne nastydnul a udělala mi horký čaj nějak se mi to zalibylo že se mi to stalo ve 12a13 letech

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 06:01)

Ségra se jednou pochcala tak,že si píčku držela rukou a pak ji to stejně chcalo do ruky přes kalhotky , rychle se svlékla a vychcala se, ale už byla mokrá

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 05:01)

Holky když se počůráte ,stane se to tak, že jen trochu učůráváte ze začátku a pak až to pustíte všechno nebo to jde hned všechno ven naplno proudem?

Carmen (So, 8. 1. 2022 - 06:01)

Trochu jsem si nejdřív učůrla ale hned to povolilo celý proudem . Do vteřiny, dvou a šlo to

Reklama

Přidat komentář