Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

...a zabavování majetku

Andrea (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Hoste,zřejmě si zažil i přísný vojenský soud.

Andrea (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Lallo,manžel by nešel,šla jsem s kolegou z práce, ten má tak načteno,že strčí do kapsy i historiky z Paměti národa.

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Je to v Zrcadlové kapli, to je zážitek sám o sobě. Bohužel jen tři dny do zítřka, takže jsem účast dala mému mužovi rozkazem, to víš, nechce se mu:)

Andrea (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Lallo,nebyla,to bych moc ráda viděla. Byla jsem nedávno na pamětní akci hrdinů 2.svět. války, moc zajímavé.

Andrea (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Omlouvám se,že vstupuji,Hoste,moc by mě zajímalo, jaké dvě vysoké školy máš vystudováné,kde,zaměření,při zaměstnání? Zřejmě jsi za totality vycestoval i do půlky světa!!!

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Mám průmyslovku. Chemie, silikáty, stavební hmoty. Vysokou školu jsem dělal v Rusku. Diplom zde neplatil, takže jsem musel totéž pět let studovat dálkově u nás v Praze. Šlo o Vysokou školu politickou. Promoval jsem ve tříceti letech. Titul nemám. Díky tomu jsem mohl být nenápadným dělníkem. Nejdál na západě jsem byl v Berlíně, nejdál na východě na Sibiři a na Kavkaze. (V rámci výuky a praxe). Jinak mám mnoho dalších škol a kurzů, od kapelnického, přes trenérský, až po odstřelovačský (zbraň nevlastním a vlastnit nechci).

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Ještě bych tvoje otázky rozšířil o další, která mi dlouho vrtá hlavou- jak je možné, že Host na vojně získal hodnost kapitána!? Od bráchy vím, že se to odvíjí jak od vzdělání, tak od délky trvání služebního poměru.

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Absolvoval jsem Školu důstojníků v záloze na slavné akademii v Hranicích. Na vojně jsem byl druhým rokem podporučík, Každý rok v záloze, i několik cvičení. Dle výsledků, povyšování. Nejsem výjimkou. Takových kapitánů je... Plánovaná hodnost byla podplukovník. Kdybych vyzradil čím bych byl v případě války, zase by jste mne mohli napadat, jako blbýho frajera. Věřte, že můj život byl hodně dramatický a dobrodružný.

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Teď jsem se dočetl, že akademie v Hranicích byla zrušena v roce 1950. Ale tento bezvýznamný detail pro tebe samozřejmě nepředstavuje žádný problém.

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Za mne tam byla Škola důstojníků v záloze ve slavné akademii v Hranicích. Všimni si toho malého "a". Jsi dokonalost sama.

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

To ani nemusíš psát čím bys v případě válečného konfliktu byl. Přece každé malé dětí ví, že bys byl vrchní velitel ozbrojených sil. Teď jsem se zatajeným dechem četl příspěvky tvého alter ega. Škoda že jsi nesepsal paměti, to by šlo na dračku víc než Bible

https://diskuse.doktorka.cz/kluci-a-nahota-doma?page=151

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 17:01)

Chtěl bych vidět Milunu, jestli koukne na ten odkaz, tak tohle jí může odradit.

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Tak ono to jde opravit? Škoda, že já zatím nevím jak. Ale chyby polidšťují. Že?

Host (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Bylo by to humorné, kdybys tam nenasekal tolik pravopisných chyb. Paměti jsou v plánu. Nechtěl bys mi dělat korektora? Byla by větší sranda.

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Aleši, ty woe, nech ho už :))

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 16:01)

Proč bych se nemohl zeptat, když tady máme takového všestranně zaměřeného člověka s bohatými životními zkušenostmi a zážitky? Jeho dobrodružný život je pro mě mnohem zajímavější, než jestli Babiš zadlužil zemi nebo jestli ministři umí kváknout anglicky.

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Čau Andy, zítra se chystám do Klementina na výstavu o kněžně Ludmile. Nebyla jsi tam už?

pro Alese (So, 15. 1. 2022 - 14:01)

Alesi a Alice by uz mela jit domu? uz bude pulka trestu?

-Aleš- (So, 15. 1. 2022 - 14:01)

Miluna psala, že půlka jí vychází na léto. Pokud tam nedělala nějaký problémy, tak by jí měli vyhovět, jestli si o to zažádá.

Reklama

Přidat komentář