Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Ahoj byla jsem se svým 12letym synem u paní doktorky kvůli jeho penisu .už asi 2 roky se přede mnou začal hrozně stydět nechodil přede mnou ani ve spodním prádle . až od kamarádky jsem se dozvěděla že její syn se jí ptal proč má tak malý penis podle mého kluka.vubec jsem nechápala o čem mluví věděla jsem že má asi většího bylo to vidět i přes oblečení.prisli k nám na návštěvu ještě jednou kamarádkou všichni kluci se před námi svlékli můj nejdřív utekl ale potom se také svlékl když jsme ho donutili .oba měli ještě dětské pindiky ,ale co má mezi nohama můj syn jsem vážně nečekala . nevím jak to mohl skrývat abych se toho nevšimla má ho většího než většina dospělých a hlavně má obrovský žalud spíše obří .kamarádky mi říkali že jsi na něj počkají až mu bude víc .šli jsme za paní doktorkou a ta také nevěřila svým očím hlavně když mu na něj sáhla tak se mu postavil a kůžička se mu okamžitě stáhla přes žalud až ke kořeni ani paní doktorka ještě nic takového neviděla ani u starších kluků ani u dospělých , sestry také ne chudák tam stál a najednou se schodli že mu ho změří nebyl proti ,penis má 21cm ale žalud průměr 15cm máme za týden přijít na kontrolu že nám řeknou co s tím zatím že ho mám kontrolovat já a že mám přijít i s mladším synem jestli jsem ho také zanedbla

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Jasně, právě ses vrátila ožralá z konírny a měřila jsi ptáky u hřebců. Průměr 15 cm, to může vymyslet jen hlupák. Copak sis šlehla?

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Průměr 15 cm se nevejde ani do krávy, natož do ženy. Zřejmě jde o obvod a to zas není taková sláva.

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Wau , být tvoje kamarádka tak tvé syny kontroluji s tebou , takového Žaluda bych chtěla taky vidět , nedivím se že to neviděla ani doktorka,potom napiš jaký je mají až je budeš měřit jsem z toho nadržená a zvědavá

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Za chvíli za mnou přijde kamarádka s jednou známou a jejím synem že má také většího že s tím má také problém ,ty máš syny ? Můžeš mi poradit?

Lucka (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Mám syny ,ale takový klády bohužel ještě nemají ,ale jsou ještě malý doufám že jim také vyroste pořádně , staršímu je 8 roků a vypadá to že ho bude mít pěknýho už mu žalud vykoukava ven takže to je asi normální .už jste je kontrolovali

Karolina (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Už je tu návštěva,i s klukem je mu už ale 16 let moji synové se zatím stydí

Káťa (So, 15. 1. 2022 - 05:01)

Vždycky už jako holku mě zajímalo jaký je kluci mají a teď spíš potají, sleduju syna. Je mu necelých 13 a už to stojí za to. Za poslední rok bylo úplně vidět, jak vyspívá. Teď ho má asi do patnácti, kule už taky pěkný, naplněný semenem. Má ho hlavně na to honění, to provádí pořád.

Ivan (So, 15. 1. 2022 - 06:01)

Můj 12 letý syn má většího než já ,26cm manželka je z něho hotová

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 06:01)

Haha,další co dělá před všemi ze sebe blbce.

Ivan (So, 15. 1. 2022 - 05:01)

Byl jsem se svým 12 letym synem na plavání a když jsem ho viděl ve sprše strašně jsem se styděl že už má většího než já , nemám malého mám 24cm ale on má vážně obřího pořád ho na mě ukazoval

Syn (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Je v pořádku se ve 22 letech zeptat svojí mámy co si myslí o vašem penisu?

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Vpodstate ano záleží jaký máte vztah

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Tak. Vy co tu melete ze ho ma okolo 30 cm fakt nejste normalni. Pres 20 ho ma malokdo, mozna tak jeden z 10000. Tak se proberte, ze vas to bavi krmit ostatni takovyma pohadkama

Roman (Pá, 14. 1. 2022 - 18:01)

Blbost já ho mám ve stopořeném stavu 23cm a průměru 4,5 cm a dobře znám ještě další dva kámoše a ti jsou na tom s vercajkem podobně jako já. Ale 30cm to už je extrém a snad možná jen černoši. Ještě k té velikosti mého penisu. Je pravdou že většina žen je zprvu z toho mého macka docela dost překvapená ale v tom kladném slova smyslu a ještě si žádná na to zatím nestěžovala. Jen snad že na některou ženu musím že začátku trochu opatrněji než si přivykne ale jinak vždy v pohodě a super.

Gábi (Pá, 14. 1. 2022 - 14:01)

No nevím, tady ty míry 30 cm, to si děláte snad legraci. Trochu syna sleduju, při koupání a párkrát jsem ho i načapala a nejvíc ho má asi do 14 či 15 cm. Věčně si s ním hraje a zhruba před měsícem při onanování jsem ho krátce zastihla a to ho mohl mít k těm patnácti.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 22:01)

32

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 21:01)

Líbí se maminkám i hodně malé penisy dospělých synů?

Verča (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Můj syn má penis 29cm a je na to strašně pyšný,dřív jsem z toho měla dost divný pocit ,ale je asi dobře když má takové

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 07:01)

Haha,ty si dobře vypatlaná

Reklama

Přidat komentář