Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

To jsem nezkopíroval tobě, kolem tebe se svět netočí, ty mě nezajímáš

Host (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

To já dobře vím. Nenápadnost a nenáročnost je totiž mojí nejsilnější vlastností. Jsem rád, že mi to potvrzuješ.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

PRO MILUNU: nedělej doma scény nebo ti přestane S. říkat co tam dělají a ty nebudeš mít přehled. Tak se uklidni, řekni, že ti plaší hormony a v klidu se vyptej co a jak. Jestli má každý svůj hrnek, svou sváču a tak. Ale V KLIDU! Žádný chlap není zvědavý na scény.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Prosím vás. Nechte Milunu na pokoji, ať v klidu porodí a raději se věnujte jazykové vzdělanosti politiků. To vám jde lépe a nikomu tím neubližujete.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Cože ???

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

O žádný covid nejde, Host který sem náhodou kouknul Milunu vůbec nepochopil.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 22:01)

Pane Hoste jak uklidnit mámu? Už je to doma zase. Sergejovo kolegyně má doma pozitivní děti na Covid a chodí dál do práce a máma zase kvůli ní udělala dusno a Sergejovi celý den říká, že tráví čas v práci se šmejdem, ať se jí kouká zbavit. Celý měsíc byl už klid doma a zase mámu vytočila teď i tím, že i přes nakažené děti chodí do práce a máma mu jí zase vyčítá. Chtěla i po Sergejovi ať jí sežene i číslo na jejího chlapa, to, ale nevím proč. A Sergej si ťukal na čelo.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Zdeno, domluv Sergejovi ať zprávy z práce doma filtruje. Taky nemusí mámě říkat všechno. O tý spolupracovnici ať nemluví a bude doma klid.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

To přesně mámě řekl. Řekl o sobě, že prý jsem radši nedržel hubu. To i mámě řekl, že s ní něco hledal za topení. A máma na něj hned, že to asi měl hlavu vedle ní a on kývl, že jo. A už to jelo. Sergej pak bouchal s věcma a teď už je klidnější a na mámu ten vztek vlezl znova. Tak nevím co bude. Už to trvá celý odpoledne. Říkal jí jestli ho bude dál srát, že půjde spát do auta a ona plačtivě, že místo, aby se zastal jí těhotné tak ještě snad bude bránit šmejda, nějak tak to říkala.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Máma se zase uklidní, jen hledá konflikt kvůli žárlivosti. Myslí si, že všichni budou skákat podle jejích not. Takhle to v životě nefunguje, ta paní je Sergejova spolupracovnice, ne milenka, už si na ni mohla Miluna zvyknout. Paní jde na test?

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Měsíc už byl klid. Myslela jsem si, že už si zvykla a najednou otočka. Jak když jí v hlavě přepne. Nevím proč, ale hodně jí popíchli jeho slova, když jí řekl, že mu tam něco zapadlo a ona mu to pomáhala hledat a že, spolu koukali za topení. Nevím co jí i na tomhle mohlo tak popíchnout. Testovat je budou v práci v pondělí, ale ona s ním má službu už i v neděli.

Host (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Zdeni. Maminka už se uklidnila, a jdeme všichni spát, aby se nám mohlo něco hezkého zdát. Dobrou noc.

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Máma už leží a já už jsem šla do pokoje. Tak snad už je klidnější. Děkuji a Vám taky dobrou noc.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Zdeni, zadej si do vyhledávače HPO, tam najdeš odpovědi. I to, jak se k mámě chovat, jak vlastně ona trpí. Jenomže když se nechce léčit, tak je to její volba.

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Ale máma nic takového nemá.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

To ti říkala máma? Třeba v tomhle jí nepoznáváš: Hraniční porucha osobnosti (HPO) není nemocí v pravém slova smyslu. Jde o určitý povahový typ člověka, který je charakterizován častými změnami nálad a postojů, což se také projevuje nestabilitou ve vztazích, a tendencí jednat impulzivně bez uvážení důsledků.

Host (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Lallo nedělej z Miluny duševně postiženou. Je to normální ženská, která čeká dítě s konkrétním otcem a tak jen prostě žárlí, jak je v tomto stavu obvyklé.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

A Miluna není normální ženská.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Nejsem Lalla

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Děkuji, jen bych zdůraznila rozdíl mezi psychickou poruchou, psychickým onemocněním (v současné době jsou tyto rozdíly v terminologii některými institucemi úmyslně stírány) a psychickým tedy mentálním postižením. Tím odpovídám i na Návštevníka, M. skutečně netrpí psychickým postižením a nikdo to zde nikdy netvrdil. Mentální postižení je navíc neléčitelné medikací ani terapiemi....To, co teď M. potřebuje je klid, pokud jsi tady Zdeni, tak nejlepší co v tomto maminčině stavu před porodem můžete udělat je mlčet. Neodporovat ale ani neposilovat problém, nediskutovat

Reklama

Přidat komentář