Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

O žádný covid nejde, Host který sem náhodou kouknul Milunu vůbec nepochopil.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 22:01)

Pane Hoste jak uklidnit mámu? Už je to doma zase. Sergejovo kolegyně má doma pozitivní děti na Covid a chodí dál do práce a máma zase kvůli ní udělala dusno a Sergejovi celý den říká, že tráví čas v práci se šmejdem, ať se jí kouká zbavit. Celý měsíc byl už klid doma a zase mámu vytočila teď i tím, že i přes nakažené děti chodí do práce a máma mu jí zase vyčítá. Chtěla i po Sergejovi ať jí sežene i číslo na jejího chlapa, to, ale nevím proč. A Sergej si ťukal na čelo.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Zdeno, domluv Sergejovi ať zprávy z práce doma filtruje. Taky nemusí mámě říkat všechno. O tý spolupracovnici ať nemluví a bude doma klid.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

To přesně mámě řekl. Řekl o sobě, že prý jsem radši nedržel hubu. To i mámě řekl, že s ní něco hledal za topení. A máma na něj hned, že to asi měl hlavu vedle ní a on kývl, že jo. A už to jelo. Sergej pak bouchal s věcma a teď už je klidnější a na mámu ten vztek vlezl znova. Tak nevím co bude. Už to trvá celý odpoledne. Říkal jí jestli ho bude dál srát, že půjde spát do auta a ona plačtivě, že místo, aby se zastal jí těhotné tak ještě snad bude bránit šmejda, nějak tak to říkala.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Máma se zase uklidní, jen hledá konflikt kvůli žárlivosti. Myslí si, že všichni budou skákat podle jejích not. Takhle to v životě nefunguje, ta paní je Sergejova spolupracovnice, ne milenka, už si na ni mohla Miluna zvyknout. Paní jde na test?

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Měsíc už byl klid. Myslela jsem si, že už si zvykla a najednou otočka. Jak když jí v hlavě přepne. Nevím proč, ale hodně jí popíchli jeho slova, když jí řekl, že mu tam něco zapadlo a ona mu to pomáhala hledat a že, spolu koukali za topení. Nevím co jí i na tomhle mohlo tak popíchnout. Testovat je budou v práci v pondělí, ale ona s ním má službu už i v neděli.

Host (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Zdeni. Maminka už se uklidnila, a jdeme všichni spát, aby se nám mohlo něco hezkého zdát. Dobrou noc.

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Máma už leží a já už jsem šla do pokoje. Tak snad už je klidnější. Děkuji a Vám taky dobrou noc.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Zdeni, zadej si do vyhledávače HPO, tam najdeš odpovědi. I to, jak se k mámě chovat, jak vlastně ona trpí. Jenomže když se nechce léčit, tak je to její volba.

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Ale máma nic takového nemá.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

To ti říkala máma? Třeba v tomhle jí nepoznáváš: Hraniční porucha osobnosti (HPO) není nemocí v pravém slova smyslu. Jde o určitý povahový typ člověka, který je charakterizován častými změnami nálad a postojů, což se také projevuje nestabilitou ve vztazích, a tendencí jednat impulzivně bez uvážení důsledků.

Host (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Lallo nedělej z Miluny duševně postiženou. Je to normální ženská, která čeká dítě s konkrétním otcem a tak jen prostě žárlí, jak je v tomto stavu obvyklé.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

A Miluna není normální ženská.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 01:01)

Nejsem Lalla

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Děkuji, jen bych zdůraznila rozdíl mezi psychickou poruchou, psychickým onemocněním (v současné době jsou tyto rozdíly v terminologii některými institucemi úmyslně stírány) a psychickým tedy mentálním postižením. Tím odpovídám i na Návštevníka, M. skutečně netrpí psychickým postižením a nikdo to zde nikdy netvrdil. Mentální postižení je navíc neléčitelné medikací ani terapiemi....To, co teď M. potřebuje je klid, pokud jsi tady Zdeni, tak nejlepší co v tomto maminčině stavu před porodem můžete udělat je mlčet. Neodporovat ale ani neposilovat problém, nediskutovat

Host (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Obejmi jí, klidně si zaplačte spolu, uvolněte stres a bude zase dobře.

Zdena (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Tak uvidíme jestli nás nakazí, nebo nenakazí. U nás ve třídě, když je někdo v kontaktu s pozitivním, tak šli na PCR a do karantény dokuď nebyl výsledek. A druhá věc je, že, když s kolegyní bude dál, třeba i další rok, tak nevím jak tohle s nervama máma vydrží.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Ty Zdeno vem rozum do hrsti. Máma se tady chlubí, že jezdí hromadnou dopravou se staženým respirátorem, tak asi kovidu se nebojí. Nemá proč dělat scény. Jestli chce jít do práce místo Sergeje, tak ať mu to řekne a po porodu se z ní může stát živitel rodiny.

Zdena (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Ano, to jezdí. Ale, když se jí chce zakašlat, nebo pšíknout tak to dělá do respirátoru. Já jsem Sergejovi řekla, že, kdyby to chytila ve vlaku dostane pravděpodobně menší virovou nálož, než on od kolegyně s kterou je 12h. Ale je mi jasný, že teď nejde jen o Covid. Jí rozzuří cokoliv od kolegyně. Myslím, kdyby byl ve stejný situaci Sergej teď s chlapem, tak tohle dělat máma nebude.

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 00:01)

Spíš jde o to, že ten druhý si tam zakašle a máma se dobrovolně nechrání. Jinak máš pravdu, že nejde o kovid a s tím přirovnáním muž x žena. Žárlivost je hrozná a toho člověka sžírá. Jenomže Sergej do práce chodit musí.

Reklama

Přidat komentář