Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 13:01)

No, já to tady nějak extra nečtu, málokdy listuji dozadu a píšu. Obzvlášť když diskuze byla jaksi monotonní. Takže si možná vyzdvihování neuvědomuji? Ale OK, příště to utnu, asi máš pravdu

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 13:01)

Dík, už konečně začněte žít přítomností

Sledovatel (Pá, 14. 1. 2022 - 23:01)

Lallo, napadá mě, kdyby Libor psal ze začátku o věcech, které zná, a byla by normální diskuze, tak by si ušetřil tři roky cesty s psaním o holkách. Ale to je to kdyby. Možná si tím musel projít, aby se konečně srovnal. Tohle psaní se mi líbí, i to o houbách, a je mu ctí, že si to vlákno nevymyslel sám, ale už zde bylo, a on se chytil na dotaz tuším. Z toho všeho je jasné, že je to člověk se značným přehledem a kromě toho, že umí dobře psát, tak má dar citlivosti a empatie. Dřív jsem ho tolik nechápal, ale stále více k němu mám pozitivnější náhled. Ono to bude znít jako omílané klišé, ale myslím si, a jsem o tom hluboce přesvědčen, že je to hlavně tvoje zásluha a velké plus. Takže možná po dvacáté - díky za Libore. A Libore, palec nahoru!

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Máš naprostou pravdu. Jen bych doplnila, že to je zásluha i vás všech na toto vlákno připívajících. Včetně hejtrů a pochybovačů, kteří dávali Liborovi zpětnou vazbu a udržovali diskuzi živou. A ano, snažila jsem se Liborovi vysvětlit v určitém momentě naší komunikace, že psát na Doktroku ano ale o něčem co ho baví, v čem je fakt dobrý a co bude i pro ostatní zajímavé. A podařilo se. On tehdy naskočil na ty ''čůrající holky'' naprosto náhodou a pak už se vezl:). motal se v tom a nevěděl jak z toho vystoupit. Momentálně je Libor ve stavu naprosté pohody, tedy tak jako my všichni, protože být v 100% pohodě 24/7 je jaksi nereálné, to je život. A tobě díky za tento příspěvek❤️

Scarlett (So, 15. 1. 2022 - 12:01)

Víš já bych mu to nepřipomínala jak a co bylo. Teď ma diskuze zcela jiný obsah a to je prostě "náš" Libor......neufňukaný a jistý. Hejtři to tady jen rozeštvali, v tom se neshodneme. Jinak ale je to hlavně tvůj vliv,že je Libor na tom dobře

lalla1 (So, 15. 1. 2022 - 12:01)

Scarlett, Libor je na tom tak, že ho zmínka o tom co bylo rozhodně nezjejistí. Hejři jsou daň za to, že je tato diskuze na Doktorce svobodná, že není třeba používat stejný nick natož se registrovat. A škodí úplně stejně jako ti, kteří si během těch let vymýšleli story o tom, jak se s Liborem setkávali, psali a telefonovali. Protože ani ti nebyli součástí Liborem psaného příběhu

Sledovatel (So, 15. 1. 2022 - 11:01)

To máš pravdu. Asi se z toho nevymotal jak to měl s tou jeho matkou po smrti a potřeboval vytáhnout z depresí. Jsi dobrá

Ondotron (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Ale stejně to o čůrajicich holkách bylo hustý a nenechaávalo mě to v klidu. Měl by občas něco takového napsat klidně i vymyšlený

☮✌ korkokluk (So, 15. 1. 2022 - 10:01)

Prý to nepsal on.

Albatros (So, 15. 1. 2022 - 07:01)

Krásný příspěvek. Vystihuje podstatu

Návštěvník (So, 15. 1. 2022 - 07:01)

Jen aby z toho Libor nezpychl, máš pravdu, hezky napsané

Ivan .L (Pá, 14. 1. 2022 - 21:01)

Dost zajímavé informace. Mě by lákal třeba Bajkal a tamta příroda. Byl jste tam někdo? Nepíšu už tolik, ale Libora rád čtu, sleduji a všímám se jak se diskuze posunuje tím, jak se on posunul k normálu

Libor. T. (So, 15. 1. 2022 - 18:01)

Ivane, Bajkal by mne také velmi lákal a projet se alespoň jednu cestu vlakem TSB, občas to v nabídce CK bylo, ale kdo ví ,jak to bude teď po covidu, myslím, že Adventura, oebo Eso to občas mělo v nabídce

Ivan .L (So, 15. 1. 2022 - 19:01)

Jo, díky moc. To je spíše v říši snů, ale kdo ví....

☮✌ korkokluk (Pá, 14. 1. 2022 - 21:01)

K Bajkalu bych šel taky. Svézt se vlakem a taky tam hledat houby. V korkáčich bych ale málo chodil, protože pro to tam nejsou podmínky a je tam malo diváků. Jediné, kdyby tam šli se mnou nějací footfetišisté třeba odtud z Doktorky. Snad by se ich několik našlo, co mají smysl pro přírodu, houby, turistiku, dobrodružství a jsou též mírumilovní a dobropřejní jako jsem já!

Simona (Pá, 14. 1. 2022 - 19:01)

Zdravím všechny diskutující. Konečně se tu neprobírá jen Libor, ale běžný život a zájmy a to značí, že Libor je na tom dobře a já se ještě těším až covid zmizí a bude se moci cestovat

☮✌ korkokluk (Pá, 14. 1. 2022 - 19:01)

Třeba půjdem navštívit Libore?

Jitka (Pá, 14. 1. 2022 - 18:01)

Třeba to je jen náhoda. Francie je krásná. Co budeš dělat o víkendu? My, jestli bude slunicko jako dnes, vyrazíme do přírody. A myslím na tebe, jestli budou houby vyfotím je a pošlu k identifikaci a pochlubim se vedle, abych podráždila korkovýho kluka. Mě přijde povrchní, co ty na něj? Co si o něm myslíš? Nebo ty Lallo?

Libor. T. (Pá, 14. 1. 2022 - 19:01)

Jitko, třeba ano, ale já mám v praxi tyto věci propojeny a mají své zákonitosti a fungují. Hele, jestli najdeš houby, tak se hlásím, pošli! A korkokluk? Tak myslím si, že to není jedna osoba, ale dvě. Nyní píše ten druhý. Já ho řeším jen na diskuzi o houbách a bavíme se k věci a tak s tím problém nemám. Někdo ho zde kritizoval, nevím, nesleduji další diskuze. Takže uvidíme. Zatím se názorově doplňujeme, kdybychom se rozcházeli, vysvětlíme si postoje.

☮✌ korkokluk (Pá, 14. 1. 2022 - 20:01)

Je pravda, že nepíšu tolik, jak Libor, ale snad to nevadí. O obdivovatele nestojím, předvádět se nechci a tak moudrý nejsem, abych psal nějaké odborné články. Píšu rychle a k věci, abych stíhal všechno to pěkné v životě žít...

Reklama

Přidat komentář