Reklama

Nevěra v lázních

František (Po, 27. 12. 2021 - 11:12)

Sedmdesátka sice již není tak pohyblivá, ale prožívá to více než mladá holka.
Zvlhne a křičí přitom jako když ji vraždíš, ale děsně to vzrušuje, když už to tělo je přeci jen trochu scvrklé a vráščité a kozičky visí dolů.

David (Po, 13. 12. 2021 - 13:12)

Docela by mne zajímalo, jak se dnes snížily či nesnížily nevěry v době covidové. Máte někdo nějaké zkušenosti?

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 12:12)

Takže lázně byly se vším všudy,a jak byl starý?

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Byl jsem ve Františkových lázních jen jeden den "služebně". Měl jsem pohlavní styk se dvěma ženami s podmínkou zapustit je semenem. Tu druhou jsem zapustil pro jistotu dvakrát, protože pořád neměla dost.

Jana (Ne, 12. 12. 2021 - 22:12)

Já tam byla, také na léčení, ale byl problém tam nějakého mladšího chlapa najít. Většina co tam byli, tak tam jsou staříci na léčení po infarktu a to by mohl být risk, že to nepřežije.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 08:12)

A sehnala si?

Jana (Po, 13. 12. 2021 - 09:12)

Kdo hledá ten najde. Kdo nechce nenajde.

Jiřina (Po, 29. 11. 2021 - 16:11)

Teď jsem nebyla v lázní z důvodu covidu již dva roky. Dříve co jsem se rozvedla, tak jsem jezdila každý rok. Jen chci napsat, že já jsem volná, ale většina chlapů co tam byla, tak byla většinou ženatých a téměř všichni nevěrní. Já byla jedna z těch co tu nevěru vlastně podporovala, protože jsem během toho třítýdenního pobytu v lázní měla poměr s několika muži a s některými opakovaně. Jen chci ale říci, že jsme nebyli sami, takových párů tam bylo několik. Jsou případy, že se tam také navzájem zamilují. Někteří sigl tam, jezdí si najít partnera, což se i daří a nezáleží na věku.

Anna (Ne, 5. 12. 2021 - 19:12)

Já byla v lázní již dvakrát, také jsem se tam hezky bavila, ale přesto že jsem měla nabídky jsem tam žádnému mužskému nepodlehla a s hrdostí jsem se domů vrátila k rodině.

Jarmila (Čt, 18. 11. 2021 - 20:11)

Jezdila jsem do lázní několik let místo dovolené. Téměř po každé jsem tam měla nějaký milostný poměr většinou s nějakým ženatým mužem a až na posled jsem poznala pána, který mi byl sympatický hned od začátku a já jemu též. Již druhou noc jsem skončila u něho na samostatném pokoji. Veznu to zkráceně, lázně jsme tam prosouložili při čemž jsem otěhotněla a za tři měsíce byl již můj manžel a za det měsíců se nám narodila dcera a za další rok syn, kterému je již 14 roků.

Návštěvník (Čt, 18. 11. 2021 - 22:11)

Když se daří , tak se daří !

lázeňák (Ne, 14. 11. 2021 - 09:11)

Když mi přišel povolávací rozkaz k nástupu do lázní, obešel jsem firmu, kde jsem tehdy měl to potěšení být zaměstnaný, jako že pokud po mně někdo něco chce, tak buď hned nebo až za tři neděle. Jedna kolegyně zaryla: "No jo, lázně. Flákat se, obrážet bary, špásovat s paničkama...". Opáčil jsem: "Paní..., vy jste už určitě v lázních byla, z vás mluví zkušenost." :-D

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 03:11)

Proč se s chlapem trápit?...Každá není štětka jako ty.

Stanislav (So, 6. 11. 2021 - 19:11)

Já byl v lázní již dvakrát a to jsem byl ještě svobodný, myslím, že jsem celkem společenský a se ženami jsem se vždy celkem dobře bavil. První týden jsem měl na pokoji spolu bydlícího, ale další dva týdny jsem byl sám. Připadalo mi to, že ty ženy snad doma s mužem nic nemají. Stačilo večer jen naznačit nechceš zajít ke mě a mohu potvrdit, že šla téměř každá, většina byla vdaných a chtěla si užít, nic víc, aby se to neprovalilo, některá chtěla i vícekrát. Většinou jsme souložili bez prezervativu, ale některá chtěla s, aby náhodou nepřivezla si domů nějaký dáreček.

Veronika (Út, 28. 12. 2021 - 11:12)

Také jsem byla před lety v lázní a mohu jen potvrdit, že jsem tam byla manželovi nevěrná. Ono se tomu ani téměř nedalo zabránit. Večer jsme poseděli v kavárně, při návratu domů jsme se zastavili u mě nebo u něho na pokoji ještě na kus řeči a když jsem viděla jak mu v kalhotech stojí, tak jsem se neudržela a musela mu ho podladit. To už mi sundaval košilku a podprsenku a během chvilky jsme souložili.

Jana (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Však úplně normální, kdo by tohle vydržel. Přítel se zase doma staral o moje kamarádky, které se k němu nastěhovaly po dobu, co jsem byla pryč, ono i normálně u nás někdy přespí. Sex máme naprosto volný bez omezení.

Karel (Pá, 14. 1. 2022 - 16:01)

Já jsem se v lázní až styděl z nevěry. Nebyla noc, abych nebyl u nějaké paničky na pokoji a souložili jsme.

Jana (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Není se za co stydět, nejsme poustevníci. Není nic lepšího než sex. Dnes ovšem převládá názor, že místo sexu je lepší mobil.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 10:01)

Mobily bych pacientům odebrala hned při nástupu do lázní. A sex? Ten bych zavedla jako jednu z procedůr.

Jana (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Správný přístup, nevěra musí být, jinak život není zábava, ale vězení.

Reklama

Přidat komentář