Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Pá, 14. 1. 2022 - 19:01)

Díval jsem se na netu, zavřené lázně asi nebudou, ale bude návštěva podmíněna zcela jistě covid pasem. Hezký víkend všem

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 20:01)

A ty jsi očkovaný? Nebo proti?

Libor. T. (So, 15. 1. 2022 - 18:01)

Navštěvníku, vzhledem k segmentu mé práce jsem očkovaný třemi dávkami

Simona (Čt, 13. 1. 2022 - 20:01)

Taky bych nikdy nejela,ale v létě to bude snad jiné

Filip (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Zajímavé. Němci to mají asi dobře ošetřené ohledně služeb pro cestující. To je jejich známý perfekcionismus a pořádkumilovnost

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

S tím souhlasím, přesto jsem na ně četl v recenzích nedávno víc kritiky než dříve, ale my jsme nějaký problém nikdy neměli

Radka (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Libore děkuji ozvu se ti přímo. Zdravím Lallu!

Mirek (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Že by dali hotel každému a ještě kompenzace, tak to by ta společnost zkrachovala. Libore, jak ti věřím, tak toto se mi moc nezdá

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Mirku, máš trochu pravdu, ale co jsem napsal je ok, pouze jsem neuvedl, že tyto služby navíc se týkaly pouze cestujících z členských států EU a dálkových tratí, nějak to bylo podle délky letu ošetřeno, ostatní nocovali v terminálech, ale byla tam k dispozici lehátka, to jsme viděli. Druhý den pro nás přiletělo letadlo z Prahy a pokračovali jsme domů. Vzhledem k tomu, že jsme byli na hotelu tak jsme se vyspali a byli svěží další den

Jitka (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Zajímavé informace diskuze, zdravím Lallu a Libora, vás oba

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

A cena letenky přes to Německo?

nona (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

To ti nikdo takhle neřekne, záleží na kdy, jakou třídou, jak brzy dopředu koupíš...spousta faktorů to ovlivňuje

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

A teď po covidu, co si myslíš, bude létání drahé když jdou ceny nahoru nebo se to ustálí? Chtěli jsme jet někam do tepla sami bez cestovky, ale váháme

nona (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Hele, já nechci plašit, ale myslím, že bude hlavně jiné. Přestane se tolik cestovat služebně a ani bohužel soukromě. Ekologie. Tipuji, že navíc to vše bude dražší. Posledních dvacet let se z létání stal běžný dopravní prostředek, vynořila se spousta low costů, za málo peněz málo muziky, lidé to tak chtěli. Teď bude svět úplně jiný. To neznamená, že se nikdy nepodíváš do Thajska třeba . ale bude do dražší, dosud se tam lítalo jako na Slapy, dovolená tam ti nevyšla o moc víc než AI v Egyptě

Markéta (Pá, 14. 1. 2022 - 08:01)

Kde se ti líbilo ve světě nejvíc?

lalla1 (Pá, 14. 1. 2022 - 15:01)

Já miluji Indii, Bombay. Naposledy jsem v ní strávila tři měsíce, samozřejmě pracovně. To je úžasná země ve všech směrech. Příroda, lidi, tajemno, duchovno. Jiný svět. A další město, které musím jmenovat je New York, přes všechnu jeho kontroverznost, tam jsem v součtu strávila několik let. Je tam prostě všechno. Kultura, shopping, svoboda, násilí, intelekt i lidské dno...Fajn lidi jsou i v Chicagu nebo Montealu...a moře to Karibik, Varadero a Dominikána asi...

Markéta (Pá, 14. 1. 2022 - 17:01)

Ještě mě napadlo když máš ráda New York, jestli jsi nezažila ty útoky na dvojčata, jestli jsi tam nebyla

lalla1 (Pá, 14. 1. 2022 - 19:01)

Ano, tehdy jsem do New Yorku přiletěla hned snad druhý den, co otevřeli letiště. Byla jsem tam tak týden, Manhattan samozřejmě normálně žil, obchody, ulice, divadla..., vše bylo na svém místě, známé stánky, prodejci bezdomovci... jen ta atmosfera byla taková...zvláštní. Mně samotné se tam stala zvláštní nehoda, v den od letu sem ještě šla něco koupit do jednoho obchodu a cestou zpátky na hotel mně zničeho nic začalo řezat v očích. Bolest byla taková, že jsem nebyla schopna mít oči plně otevřené... V Praze mi pak lékaři diagnostikovali extremně vysoký oční tlak a dlouhé roky jsem brala léky

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 05:01)

Ono taky v souvislosti s covidem mnoho cestovek zkrachovalo. Takže jak říkáš, bude to větší luxus někam vyrazit a nejistota. Možná se to srovná, ten tlak lidí na poznávání bude obrovský. Sam se nechám překvapit,ale zatím se taky nikam necpu ven

Jarda (Pá, 14. 1. 2022 - 13:01)

Já teď cestuji na google earth. Již jsem viděl pár zajímavostí, o kterých jsem neměl tušení :D

Reklama

Přidat komentář