Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 07:01)

Haha,ty si dobře vypatlaná

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Můj syn má penis 29,5 cm. Pyšně řehtá a já jako právná kobylka jsem na něj hrdá.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 22:01)

A měla kobylka hřebečka ?

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 19:01)

Úplně normálně, prostě že je to potřeba. Buď mu proud vody namířit tak aby se mu tím stáhla, a nebo mu jí prostě stahnout a říct že je to nutné. A rovnou mu to tak nechat

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 19:01)

Mně taky stojí, ale dělat se musím sám, protože nemám nikoho na to. Ideálně by se hodila nějaká milfka.

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 22:01)

Asistentku , aby ti vyhonila , nebo nastavila a podržela ? Pokud máš zdravé ruce , tak máš "dvě milenky " tak makej ať si ulevíš !

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 22:01)

To mám, ale chtěl bych zkusit něco nového

Markéta (Pá, 7. 1. 2022 - 18:01)

A má nějaká matka tady taky takovou zkušenost s ošetřováním syna?

Růža (Pá, 7. 1. 2022 - 21:01)

Mů syn s vloni zlomil pravou ruku. Levou to neuměl. Měl skoro pořád erekci a trápil se. Objednala jsem mu na ekondomy vibrační vagínu a ta ho uspokojovala, dokud mu nesundali sádru. Tak si na ní zvykl, že si jí nasazuje dost často. Je s ní spokojený.

Jája (Pá, 7. 1. 2022 - 18:01)

Vloni měl syn chřipku s dosti vysokými teplotami a mj. jsem mu přikládala zábaly. Ani to v tom stavu moc nevnímal a zblízka jsem mu ho viděla a taky když ho měl napnutýho. Nemyslela jsem si, že mě pohled na jeho postavený ocas tak vzruší.

Markéta (Čt, 6. 1. 2022 - 23:01)

Dobrý večer, syn si zlomil ruce. Chtěla bych se zeptat jestli mi poradíte jak se mám o něj starat, protože si neudělá vůbec nic a zároveň se chci zeptat zda bych to měla využít i ke změření jeho penisu. Zajímá mě jen jeho velikost nic víc.

Karel (Pá, 7. 1. 2022 - 03:01)

Tak pomoc mu musiš tak či tak. A pokut si ho syn honil bylo by dobre i v tomhle mu pomoc. I když se vám to bude zdát trapne treba pro oba. Stejne se ho budes muset dotíkat, jak při čůrání, tak při mytí. Pokut by měl pořád erekci a nemůže se sám vyhonit, tak by ho to začlo bolet. Tak seber odvahu a pomoš mu i v tomhle.

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 07:01)

Pokud klukovi dlouho stojí,bez vystříkání semene,začnou klukovi dost bolet koule.Semeno musí ven.

návštěvnice (Ne, 9. 1. 2022 - 08:01)

Kluci na to přijdou automaticky. Syn s tím začal ani mu ještě nebylo 11 a teď by bez toho vysemeňování nemohl být. A na svůj věk ho má, jak jsem ho načapala, dost dobrýho.

Markéta (Pá, 7. 1. 2022 - 07:01)

Dobrý den, nezlobte se, ale přeci jen mi toho příjde až krajně nevhodné. Myslela jsem, že při koupání bych mu ho změřila, ale ještě mu ho honit to je fakt divné až nevhodné

Karel (Pá, 7. 1. 2022 - 12:01)

Tak samozřejmě můžete požádat někoho jiného, aby si ulevil od erekce., třeba by mu pomohl otec, pokut se sama stidíte. Ale pokut je syn zvikli se honit, tak by bylo vhodné mu pomoci i s vypraznením od semene.

Gi (Pá, 7. 1. 2022 - 11:01)

Penis se staví často ve spánku, hlavně ráno. Pokud chlapec abstinuje, projevují se samovolné erekce i během dne. Pokud byl zvyklý masturbovat, bude si potřebovat ulevit a vypustit semeno. Masturbace matkou, je nevhodná. Pomoci může důvěrná spolužačka, nebo jiná najatá žena, která se o to postará. Pak jej může i změřit.

Markéta (Pá, 7. 1. 2022 - 11:01)

A jak ho mám koupat abych se nedotkla penisu, nebo budu muset? A co kdyby ejakuloval v průběhu sprchování. Myslela jsem, že bych ho dráždila sprchou

Gi (Pá, 7. 1. 2022 - 14:01)

Markétko. Sprcha je dobrý nápad. U mladých kluků, kteří mají citlivý penis to lze. Musíš mířit na hranu obnaženého žaluda a výsledek se dostaví. Zkus to a uvidíš.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 17:01)

To jo. Pokud nemá žalud trvale odhalený tak ten proud sprchy docela pocítí

Reklama

Přidat komentář