Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ja bych teď nikam nejel

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Nejlevnější je to pres Moskvu s Aeroflotem

nona (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Přesně, přes Moskvu s Aeroflotem. A všude po Asii. Uvidíme jak to bude po covidu

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Ahojky Nono, teď mě ťuklo, že ty jsi v této branži jako doma. Zdravím a přeji hezký večer

nona (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

I tobě Libore. S kým jsi letěl ty?

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Jak jsem psal, my jsme létali přes Mnichov nebo Frankfurkt s Lufthansou nebo s japonskou ANA (All Nippon Airways) odlet z Prahy"přes kopec" do Německa byl kolem 14,00 a hned cca po hodině a pl navazoval let do Tokia a přílet kolem poledne jejich času ,tedy našeho kolem páté ráno, tedy celková doba letu kolen 12 hodin. Lítá se severně přes Čechy, Polsko a Sibiř a pak se stáčí koridor k jihovýchodu. Zajímavé je, že zde je minimálně turbulencí a tak to příliš nehoupe..... zcela jiné poletěníčko než například přes Atlantik.... Ještě je výhodná jedna věc u těchto spojů, létá se na Tokijské letiště Haneda, které je blízko města a jezdí odtud přímo metro do centra, ale mnoho cizích leteckých společností zde nepřistává. Většina mezinárodních letů směřuje na Naritu, letiště cca 70 km od města severovýchodně. Je zde také slušné spojení vláčkem do města ,ale je to trochu z ruky. Přesto jsme se tam byli podívat a vydrželi jako nadšenci a vyhlídkové terase několik hodin. Proti tomu je letiště Praha malé čudlátko....

nona (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Tak to je luxus. Vše je to o penězích, přes MOW je to levnější a také méně pohodlné ve všem. Jinak ANA létá i na Naritu

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

My jsme v ekonomické třídě měli zpáteční letenky za cca 14-15 tisíc, jednou nám dokonce nabídli,jestli bychom nechtěli letět s ANOU asi o tři hodiny později,že nám dají kompenzaci 300 eur ale museli bychom ihned přeletět do Mnichova z Frankfurktu a tak jsme kývly a tak nám tehdy vyšel zpáteční let na cca 6 tisíc korun! Prý se to stává občas. Jednou jsme zase chytli stávku Lufthansy a tak nám dali taky kompenzaci a ubytování na hotelu a volnou letenku z Prahy do Německa na kdykoliv poté. Prostě někdy se zadaří. To naše Smartwings nebo ČSA by do nás dne dnes ani nekoply. A to jsme s nima ještě zažili takové nádherné destinace jako Jakartu, Colombo , Bangkok atd. ...

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

A kudy nejlépe. Bez ohledu na ceny. Emirates? LOT?

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Návštěvníci, s Aeroflotem je to asi nejlevnější,ale já tu společnost nepreferuji. Asi nejrychlejší spojení je přes Frankfurkt nebo Mnichov a tu jsme využívali a to buď Lufthansu nebo ještě více s "Andulou".. japonskou leteckou společností ANA s maximálním komfortem a službami, s Emeirates se dá také letět a jejich služby jsou na úrovni podobně jako Katar airways, ale celková cestovní doba s přestupem je o poznání delší. Aklimatizace po příletu s časovým posunem , asi takhle, byli jsme gumoví a den a noc jsme prospali ale pak to šlo. Tyto informace jsou jen rámcové, kdo ví jak to po covidovém útlumu bude. Zatím země je dost uzavřena pro turisty a ani mladí tam nejeli na vánoce za babičkou a dědou. Snad v únoru nebo v létě.

Radka (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

Ahoj Libore. Až bude ten blázinec s covidem pryč, rádi bychom se tam podívali. Co navrhuješ? Cestovku nebo sólo a co se dá tak stihnout za zhruba dva týdny. Rádi bychom Fuji a chraámy a moře. Díky a hezký den

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Ahoj Radko. Záleží na tom, jak to chceš pojmout. My měli výhodu, že tam byl žil syn se ženou a vnučkou a že jsme mohli bydlet v hlavním městě v domečku po jejich rodičích, který byl volný a v samotném centru města u Skytree. Kdybych byl na tom jako ty, že předpokládám nemáš tam žádné rodinné vazby, tak bych asi volil cestovku s poznávacím programem. Velmi dobré programy má ESO travel nebo CHina tours a další a jsou tam zahrnuta ta místa, o kterých mluvíš, pouze moře a koupání tam většinou není, nebo pouze okrajově v rámci volného dne. Kdybys chtěla víc to probrat, víš, že můžeš zavolat a dáme řeč konkrétně. Pa

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

Čůrací japonky jsou na videích x.videos nebo pissjp24,a jsou suprový

Karel (Čt, 13. 1. 2022 - 07:01)

Libore, a co ty čůrajicí Japonky a četl jsrm o jejich supermoderních záchodech

Libor. T. (Čt, 13. 1. 2022 - 09:01)

Dobré dopoledne. Karle, já jsem o těch záchodech tuším už zde kdysi psal, ale pro osvěžení - ano jsou tam moderní WC s vyhřívanou mísou a prkénky ale s daleko větším množstvím funkcí, které ani člověk nemohl vyzkoušet, údajně ti to ošetří zadeček atd...močící Japonky.... asi jako kdekoliv jinde, spíše zřídka a někde mimo centrum a každý se tím příliš nezabývá, protože sám sebe představí na jejím místě jak je jí to asi nepříjemné a tak se dívá jinam

Daniela (St, 12. 1. 2022 - 19:01)

Pro mě je povzbuzením,že je Libor v pohodě

Simona (St, 12. 1. 2022 - 20:01)

To myslím, že pro všechny, co ho tady sledují

Pavlína (St, 12. 1. 2022 - 18:01)

Libore chci ti taky vyjádřit velkou podporu.

No, (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

domnívám se, že si Návštěvník neuvědomil nebo nechce přijmout skutečnost, že se Libor posunul výrazově, ale hlavně myšlenkově velmi dopředu a s pomocí Lally a Lamačové udělal výrazné pokroky. Sama jsem k němu hledala cestu a pokud si pamatujete moje dřívější komentáře, tak ty nebyly zrovna lichotivé. Jeho psaní bylo nešťastně zakomponováno do diskuzního tématu čůrání holek, ale nosný byl obsah a emoce a vložené volání o pomoc. Proto jsem sama stejně jako mnozí další, velmi ráda, že je na tom nyní dobře a že dokáže psát diskuzi na běžná životní témata a neméně zajímavě, včetně vlákna o houbách, kde se velmi skláním před jeho znalostmi z této problematiky

Libor. T. (St, 12. 1. 2022 - 17:01)

Moc ti děkuji za tento komentář. Myslím, že jsi to vystihla excelentně. Dost dobře si pamatuji tvé původní komentáře zhruba před necelými dvěma roky. Proto si velmi cením, že jsi pochopila co a jak jsem myslel. A to je pro mne důležité. Děkuji

Reklama

Přidat komentář