Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jana (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ano už mi vojeli oba bráchové i taťka a co ty jaké máš zkušenosti?

Ivetka (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Ahoj jsem velmi vzrušená ze svého bratra zatím si to děláme jen pusou ,má ho hodně velkého 23cm .spatřila jsem nahého i tátu a ten má opravdu obrovského chtěla bych mu na něj alespoň sáhnout

Zita (Pá, 14. 1. 2022 - 10:01)

Tak dnes som ho pevne drzala v ruke a prosila ze ho chcem celeho zjest,ocino nechcel ale sadla som si mu na pusu a mal co robit s mojou susurkou a ja ho vzala do pusi,je tak velky a hladky a stacilo len trosku pojazdit jazykom po tej dierke a uz mi to tieklo az do krku,naozaj je to vejmi chutne,nikdy som taku chut ani vonu necitila ale citila som ako ja strasne teciem,skoro ako keby som cikala,brusko ma trosku boli este teraz a ocino povedal ze mi bude siat susurku tak dlho dokial nanho nevykukne moj klitoris,a to ide?????

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Ja viem ze vzdy ked sa ku mne pritlaci tak mam cicinu,vlastne zalud medzi nohami ako by bol moj,zalud je dost vetsi nez cicina,neviem ako to je.

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Tak to neviem,nemerala som mu ho ale je podla mna velky a dost mu vysia vajcja,dake velke a vysia,vraj sa vzdy ked ma striekat zdvyhnu k tomu co vy hovorite curaku,je to tak?

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Neviem ake je strkat tu cicinu do susurky,mozno to aj boli ked je taka velka,ale do zadocku je to super,hlavne ked citim ako do mna tlaci to semeno,a necha ho vomne az dokial sa mu nezmensi,je to krasne,uz viem preco mama tak kricala ted boli s ocinom v pivnici a ja hlupa myslela ze jej ublizil,no bola som hlupa.

Terez (Ne, 16. 1. 2022 - 21:01)

Jo, bolí to, ve 13

Zita (Po, 17. 1. 2022 - 07:01)

Ozaj to boli?no ale ked budem chciet mat deti tak to musim vydrzat asi,no teraz este nemusim,ocinovi uz nevadi ze ho chcem zjest tak zme vcera urobili 69,tak tomu hovori a naozaj som nevedela ze je to taka krasa,as sa mi chcelo plakat ked to skoncilo.

Terez (Po, 21. 2. 2022 - 06:02)

Poprve to bolí nejvice, pak uz míň

Eva (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

A jak velkyho ma curaka ja tam mela 25/7cm

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 10:01)

Pekne sa tu citaju tie pribehy,ale ja vam poviem svoj,vzdy som spala medzi rodicami na posteli a vobec mi nevadilo ze sa ocino na mna tlaci,to uz mi bolo desat rokov ked som sa vzbudila s pocitom ze musim cikat,ale nie,ocino mi hladkal susurku a ja som mala asi prvy orgasmus,nedala som na javo ze som hore a tak pokracoval a presunul sa a zacal mi susurku lizat,bolo to strasne krasne a ani mi nevadilo ze mi do zadku strcil prst,brzala som a robila ze spim a mala som dalsi orgasmus,ked mi zadok roztiahol asi dvomi prstami tak sa zase presunul a ja citila ze mi strka do zadku jeho zvonec,trosku to bolelo ale prestalo to lebo pomali vklzol,trasku sa za mnou hybal az som citila teply zadok vnutri,to sa tam vystriekal,a takto to vlastne robime dvakrat tyzdne uz dva roky,povedal mi ze mi do susurky nechce preniknut,ze ma nechce odpanit,mne sa to tiez takto viac paci a to lizanie je super,mama si stale berie lieky na migrenu a tak spi ako zabita,nic asi nevie,takto to mam ja doma je mi krasne.

Gapča (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

I mě otec protahuje zadeček penisem. Prvně to bylo ve 13 . Jinak mijí jen líže a říká že do kundičky ať mi ho pak strčí nákej spolužál, že nechce aby mě odpanil on. Ale ani by mě to nevadilo kdyby mě ho do kundičly strčill. Nechalabych ho, ale nechce. Zasune jen do zadečku, lde se taky pak vystříká.

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Ahoj Gapča,aky mas nazor na to ze by si mala zjest otcove sperma?Chcela som aby sa mi vysemenil do ust ale vraj indy,ze este nie,a chcela by som ho ochutit ake to je.

Gapča (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Otce i kouřim a polikám mu sperma, a musim říc že mě chitná. On mě líže a prstí, ale do kundičky mi ptáka strčit prostě nechce.

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

No mne tiez nie,lize ma uplne si myslim ze som sa pocikala,aj prst mi na kusok strci a hybe snim,cela sa trasiem hlavne pri lizani,to by som bola najradsej bez noh,tak do siroka ich dokazem roztiahnut,a ked mi strkal jeden prst do susurky a druhy do zadocku tak som vysycala ako had,krasne to je a chcem to stale tak,ale to semeno chcem ochutnat,ked pises ake to je dobre.

Eva (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Ahij Zita semeno je moc dobre rada ho polykam

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Ahoj,no to sa teda mas,ja som uplne nadrzana na to az si budem moct vychutit to ze medzi perami citim toho zaluda a do ust mi davkuje horuce semeno,myslim si ze urcite zvladnem,ako voni a chuti a ze ho zhltnem to je jasne.Prosim ta nevadi ti ze som romka?urcite pisem chyby.

Eva (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Nevadi pry se ovas rika ze jjste v sexu perverzni

Zita (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Preco perverzni,co robime inak nez vy bieli,pocula som ze sa neumyvame a ze zma spiny a tak ale nieje to tak,denne sa kupeme,ja uplne holim,neznasam chlpky,potila som sa na susurke a bolo to nepryjemne,a co teda robime inak neviem,to ze to robime s rodicmi,to vy tiez tak co.

Eva (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

Astrika ti i semeno do pusy

Reklama

Přidat komentář