Reklama

spodní prádlo u chlapců

Tech (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

22

OndřejC (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

Čau, napiš Mě prosím na mail [email protected] rád by jsem si s Tebou o něčem promluvil.

Děkuji.

Ondra

OndřejC (Út, 11. 1. 2022 - 08:01)

Upřímně, každé dítě nosilo jako malé slipy a je jedno, jestli i když bude starší u toho zůstane, nebo přejde na boxerky, trenkoslipy nebo trenky, ne? Synovy spolužáky v tomto nechápu a to jak se chovají k tvému synovi Mě mrzí.

Radka (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

Posměch spolužáků mu samozřejmě není lhostejný, trpělivé ho snáší a od slipů ho nemůže odradit.

OndřejC (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

Jasný, mimmochodem, co na to že syn nosí pořád slipy říká doktorka?? Nenadává mu kvůli tomu?

O.

Laďka (Út, 11. 1. 2022 - 10:01)

Lékaře máme v rodině a vím, co říká. Vadilo by pouze spodní prádlo o dvě čísla menší, nebo nějak extrémně utažené. Mimochodem, syn bude mít 14 a prakticky nosí jen slipy, ani nic moc jiného nechce. Na spaní má takové volnější kalhotky koupené v Itálii. Mají tam neskutečný výběr spodního prádla pro kluky i holky. V létě ale spí bez, jenom v tričku.

Pavlína (St, 12. 1. 2022 - 18:01)

Spíš než těsné prádlo škodí chlapcům těsné džíny. A kdo je dneska nenosí? Jinak jsem pro slipy včetně tanga střihu, protože na přirození poskytují nositeli více místa než ty uplé boxerky. Ale náš kluk nosí boxerky, aby se přizpůsobil většině svých vrstevníků. Nechávám to tak, syn je ve věku, kdy se s rodiči nekomunikuje.

Návštěvník (Ne, 16. 1. 2022 - 14:01)

Proč by měly těsné džíny škodit? Já nosím ségřiny, protože mi líp sedí a jsou pěkně těsné a pod ně nosím tanga jen se šňůrkou a někdy si půjčuji od ní a pohoda. V létě vůbec, to nosím roztrhané a pod nimi většinou nic nebo jen ty od ségry. V těch džínách se i koupu venku nebo doma v bazénu, když se mi doma nechce svlékat a vím, že ještě někam s kámošema vyrazíme.

Luboš (Čt, 13. 1. 2022 - 07:01)

Boxerky jsou pohodlné, slipy těsné a tanga jsou mučírna. Moje zkušenost, nosím vše.

Tech (Čt, 13. 1. 2022 - 09:01)

Asi keď sú podľa Teba tesné slipy a tangá mučírna asi ich nebudeš nosiť, logicky. Či? :D

Luboš (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

Tak když závodně tancuju, tak to musím zkousnout. A na závodech tanga body, to je taky dobrý peklo. Až seknu s tancováním, tak to nosit logicky nechci a nebudu.

Tech (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

Rozumiem, koľko máš rokov? Tie tanečné tangá sa možno lepšie nosia ako klasické?

Luboš (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

Je mi 16. Máma je trenérka a táta klub sponzoruje, tak prostě musím tancovat taky. My staří už musíme mít nádobíčko pevně utažený, takže nic moc pohoda. Když jsem dostal taneční pás(taneční tanga) v jedenácti poprvé, tak to bylo něco strašnýho, jak to řezalo v zadku. Teď už jsem otupělej a bavím se trápením mlaďasů.

Tech (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Rozumiem. Ja som si na tangá rýchlo zvykol a nevadia ani mojej priateľke. Nosím ich v lete ale nie tie len šnúrka čo je vzadu ale širšia guma vzadu je super

Luboš (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Sportovní tanga jsou vzadu vždycky se širokým páskem, ale když si musíš utáhnout pořádně pinďoura( máma říká,že to musí mít tvar obrácené polévkové lžíce), tak ten pásek v zadku cítíš až až! No, a na body si musíš hodně dlouho zvykat, to teda fakt táhne!

Dan (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Nosis i silonky

Tech (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Nosím slipy, občas tangá pánske. Silonky ani niž zo ženského šatníka nie

OndřejC (Čt, 13. 1. 2022 - 12:01)

Mohl by jsi Mě prosím napsat na mail [email protected] rád by jsem se zeptal na něco, co nechci řešit tady, díky.

Tech (Út, 11. 1. 2022 - 10:01)

Ako tak to myslím, ak dieťa nosí menšie prádlo to už je problém. A to vážne syn nosí "kalhotky" čiže myslíte holčičí kalhotky?

Laďka (Út, 11. 1. 2022 - 11:01)

Napsala jsem kalhotky, ale samozřejmě nejsou dívčí. Prostě chlapecké noční prádlo, podobají se trochu trenkám, ale né těm klasickým jak je známe. Bezva střih a látka taky. U nás jsem je v obchodech zatím neviděla.

Reklama

Přidat komentář