Reklama

Svazování partnera(ky)

Vanda (St, 12. 1. 2022 - 21:01)

Nebyla by větší zábava spolu mluvit přes roubíky? Dá se to naposlouchat a pak člověk celkem i rozumí.

Jan74 (Čt, 13. 1. 2022 - 13:01)

Viděla jsem v televizi soutěž...soutěžící měla pevně utáhnutou kuličku v puse...na obrazovce, kterou viděla jen ona a diváci se ukázalo nějaké slovo...samozřejmě nějaké hůře vyslovitelné, aby byla větší zábava a ten druhý musel slovo uhodnout. Super soutěž pro páry....Hlavně když na konci, ti co prohráli museli strpět nějakou hodně ponižující situaci...třeba si obléct něco ženského na sebe nebo si navzájem trefit dortem do ksichtu...:-D

Mari (St, 12. 1. 2022 - 22:01)

Bylo by to zajímavé, někdy zkusíme. Třeba víš co by mě zajímalo? Nosíš ty latex nebo pláštěnky? Nebo dokonce roubík. Třeba já ho mám doma povinný. Jako latex nebo péřové oblečení. Třeba já jsem začala doma nosit péřové oblečení na holé tělo, když se mi nechce oblékat latex.

Vanda (St, 12. 1. 2022 - 23:01)

Nene, já nosím hlavně roubíky, líbí se mi přes ně huhlat a slintat. To je dobře, že ho máš doma povinný, jaký nosíš?

Mari (Čt, 13. 1. 2022 - 06:01)

Většinou klasickou kuličku. Také nosím někdy nafukovací. Občas stačí stříbrná páska, a roubík není třeba.

Sylvie (Po, 10. 1. 2022 - 01:01)

Já měla pouta i na Silvestra a po půl noci jsem dostala roubík ruce svázaný za zady a takhle mě pak přikryl.A řekl nemumlej nebo ti ho utahnu ještě páskou .A zavázal mi ještě oči šátkem..Taky mi ten roubík utahnul ,takhle jsem byla až do oběda.

Hans B.B. (Ne, 9. 1. 2022 - 09:01)

Báro super. Nějak ale nepíšeš o tom, co jsi provedla manželovi. To už mu nic neprovádíš?

Bára (Ne, 9. 1. 2022 - 22:01)

Manžel vloni oslavil padesátiny a tak jsme se dohodli, že se budeme více věnovat dalším koníčkům a zálibám, a tak již jej moc nezatahuji do svých zálib.

Hans B.B. (Po, 10. 1. 2022 - 15:01)

Aha. Já myslel, že to byly vaše společné záliby. Ale věnovat se koníčkům chválím.

Bára (Čt, 13. 1. 2022 - 04:01)

Společná záliba to určitě byla hlavně v mládí. Mamžel mě podporuje, ale máme společné i cestováni a turistiku, manžel se věnuje hlavně železnici a modelařině, kde ho pro změnu podporuji já.

Hans B.B. (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Tak to je super a hlavně je fajn, že každý máte i nějaké své koníčky.

Mari (Po, 27. 12. 2021 - 23:12)

S procházkama není problém když chci musím si před přítele kleknout a poprosit rukama. To mi sundá pouta a roubík a mužů se jít připravit. Třeba můj koníček jsou procházky přírodou. Jako vždy v pláštěnce a v latexu. Většině lidí by bylo nepohodlné mít na sobě celotělový latex pláštěnkokalhoty a pláštěnku v 30 stupňovém horku ale já to mám ráda.

Šárka (Ne, 26. 12. 2021 - 00:12)

Představa svazování je vzrušující, ale pro mě to vždycky musí být jen hra. Kdybych chtěla být skutečně někým svázaná a on mi sahal do kundy a já bych se jen bezmocně mrskala, tak by ta obrana musela být jen předstíraná. Ve skutečnosti bych musela chtít, aby se mi v ní šťoural a musela bych k němu mít naprostou důvěru, že mi nebude skutečně ubližovat. Když to tedy má být jen hra, tak proč si nehrát i na to svazování? My si hrajeme tak, že to svazování je jen jako. Vezme mi ruku a dá mi ji za hlavu na hranu postele a řekne, že mě přivazuje a nesmím se hýbat. Pak mi tam jako připevní i druhou. Roztáhne mi nohy a zafixuje jejich polohu, jednu třeba na hraně postele a druhou třeba musím překročit plyšáka, který se pak stane svědkem mého týrání. Jeho cílem je přivést mě k orgasmu sám, aniž bych k tomu já přispěla. Nesmím dát nohy k sobě, když mi tam hrabe. Byla bych blázen, abych se bránila. Pak mě odváže, abych se postarala o jeho kladélko. Jindy si zase hrajem tak, že on je mrtvola a já ho sexuálně zneužiju. Oba scénáře končí tak, že to do mě nastříká. Mrtvolu se podaří probudit tak, že divoce přiráží.

Terka (Ne, 26. 12. 2021 - 17:12)

To chce opravdu znehybnit a umlčet

Bára (So, 25. 12. 2021 - 07:12)

Včera ráno na štědrý den jsem si oblekla kovové "brnění" a kovovou masku, k štědrovečerní večeři přes brnění dlouhé šaty. Přišla i dcera s přítelem, tentokráte v korzetových šatech a krčním korzetu, pásem cudnosti. Pod stromečkem jsme našly několik stejných dárků např. 1mm celotělový latex, vysoké obojky a vysoké kozačky, dcera ještě roubík s postrojem a korzet. Večer jsem sundala "brněni", vzala novou plínku a celotělový latex a nechala zavřít do fixační bedny.

Hans B.B. (So, 25. 12. 2021 - 11:12)

Hádám, že to brnění je zároveň vězení, ze kterého se sama nedostaneš. :D Stejně jako (aspoň u mě) ten 1 mm celotělový latex. Mám ho se vstupem přes krční otvor. Dostanu se do něj sám ale ven se sám nedostanu. A líbí se mi to.

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 00:12)

zase latex

Lenka (Čt, 23. 12. 2021 - 11:12)

Chlap nám koupil tady tu svazovací sadu https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish/bondazni-sady/master-series-interlace-bed-restraint-set a hrozně se mi to zalíbilo, že bych to chtěla posunout o level dál. Nějaké nápady pro začátečníky? Díky

Mája (Po, 20. 12. 2021 - 00:12)

Koupila jsem bondážní sadu z e-kondomy spíše ze srandy a nakonec se z toho stala zábava číslo 1. :-D

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Ráda vyzkouším cokoliv

Reklama

Přidat komentář