Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Tom (Čt, 13. 1. 2022 - 14:01)

Zase lži, za tak dlouhou dobu jsi musela jít několikrát na velkou, takže máš rozhodně o čem psát. Je úplně jedno jestli to bylo do mísy nebo do tepláků. Jak jdeš kadit, tak se o to poděl s ostatními.

Natka (Pá, 14. 1. 2022 - 00:01)

Promiň ale nebudu psát na diskuzi o pokakaní jak kadim do záchodu to nedává smysl a ani o tom není co psát. Takže až něco budu mít tak napíšu.

Scatter (St, 12. 1. 2022 - 09:01)

Vše píše jeden postižený buzerant, stačí kouknout na časy.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 10:01)

A co jako? Příspěvek totálně o ničem.

jíra suldán (St, 12. 1. 2022 - 02:01)

rád bych zažil malou i velkou potřebu třeba v rytmu techno nebo kvapíku
Máš recht veru lepší je se vykakat normálně do záchodu

DFAS (Út, 11. 1. 2022 - 22:01)

Perfektní čtení, jen tak dál :-)

"Vycikala som sa, našťastie som popritom nekakala, takže som mohla pokračovať v zábave."
To je zajímavý fenomén, jak to ženy mívají propojené - když už zatlačí na čůrání, někdy vyleze i něco dalšího :-) To muži si na tohle musí dávat obzvlášť pozor, hlavně když stojí u pisoáru :-D

Maťa (Út, 11. 1. 2022 - 21:01)

Už ma nebavilo sa povaľovať v hoteli, preto som išla von. Šla som sa prejsť. Bezcieľne som sa túlala, sem-tam som vošla do nejakého obchodu a asi po hodinke som začala rozmýšľať, či sa pokakať, len tak, pre seba. Pozdravujem Kikinu. Aj vďaka nej som to dnes skúsila. Na nehodu som to nemala šancu uhrať, lebo medicínku som si nedala. Chvíľami som bola naklonená tomu, že to urobím, že skúsim aký stupeň vzrušenia pri tom zažijem, no zároveň som to podvedome odmietala, lebo viem, že urobiť to takto silene a bez nasledujúcej hanby, to nie je moja šálka kávy. Nakoniec som presvedčila samu seba, nech to skúsim. Začala som sa pohrávať so zadočkom a celkom som sa divila, že ono by to šlo, pomerne ľahko. Je pravda, že celú cestu som jedla hlúposti a v hoteli som v tom pokračovala, no ráno som bola na toalete, preto som nečakala, že to bude také jednoduché. Nadobudla som dojem, že by to mohlo byť pekne kašovité a to ma presvedčilo, že to chcem skúsiť. Nebyť toho, tak do toho nejdem. Bol to zvláštny pocit, prechádzať sa medzi ľuďmi a hrať sa so zvieračmi, so zámerom pokakať sa. Niekoľkokrát som zatlačila a už som mala dojem, že už to lezie zo zadočku, že stačí málinko a prvá troška bude v nohavičkách, no blbé bolo, že už mi bolo treba cikať. Pri jednom zatlačení som si kvapku cvrkla a takto by to nešlo. Neplánovala som takúto prechádzku, predtým som si dala kávu a normálne som pila. Chcela som to dávkovať a pokakať sa len tak akurát, no nechcela som si s každým zatlačením cvrknúť. Musela som ísť na toaletu, aby zábavka mohla pokračovať. Prišla som na WC, stiahla si nohavičky a skoro som odpadla. Síce veľmi veľmi málinko, ale už som bola pokakaná. V nohavičkách som mala malinkatý, pokakaný fliačik. Vycikala som sa, našťastie som popritom nekakala, takže som mohla pokračovať v zábave. Riťku som si neutrela, nechala som ju zafúľanú. :-) Vyšla som z WC s vedomím, že už mám trošku v gaťkách, že zadoček mám pokakaný a malo to svoje čaro. Pokračovala som v prechádzke, obzerala som výklady, podchvíľou som zatlačila a zakaždým som cítila, že som trošku priložila. Cestou späť som už vnímala, že sa mi polovičky šmýkajú, že sa to krásne maže. Od hotela som bola dosť ďaleko, a tak som mala čas ešte párkrát priložiť a vychutnávať si to. Nebolo to síce úplne ono, chýbala mi hanba pred svedkom nehody, no musím uznať, že bolo to príjemné. Blížila som sa k hotelu a rozmýšľala som, či recepciu obísť, alebo ísť popri nej. Mala som na sebe kabát a pochybujem, že by recepčné niečo cítili, no aj tak som recepciu obišla miernym oblúkom. Došla som na izbu a ešte pokakaná som začala písať tento zážitok. Čudujem sa, ale fakt to bolo celkom príjemné. Z mojich obvyklých piatich stupňov, to bol stupeň dva. Myslela som, že najprv to dopíšem a až potom pôjdem do sprchy, no bola som zvedavá ako vyzerám a už som neodolala, musela som písanie prerušiť a ísť do kúpeľne. Príjemne napätá som sa začala vyzliekať, bola som zvedavá čo nájdem v nohavičkách. Nohavičky boli nahrubo umazané. Síce nebolo čo z nich vysypať, no boli poriadne pokakané. Obzerala som si ich, myslela na to čo som zažila a ani neviem ako, začala som sa hrajkať s vagínkou. Nakoniec som to vyhodnotila ako stupeň číslo 3 a tento zážitok si to zaslúžil. Musím uznať, bolo to celkom príjemné a predpokladám, že niekedy sa obšťastním aj takto.

Maťa (Út, 11. 1. 2022 - 13:01)

Včera nadránom som začala služobnú cestu, večer som dorazila do hotela a dnes ráno som sa dozvedela, že nie sú na mňa pripravení. Rozmýšľala som, že pôjdem domov, ale mám to ďaleko, preto som sa rozhodla, že si urobím trojdňové voľno, že sa budem len váľať v hoteli a užívať si. Rozmýšľam ako to voľno využiť, akým zážitkom sa potešiť. Vy, čo snívate o nejakej takej nehode a chceli by ste to skúsiť, napíšte mi, aký máte vysnívaný scenár. Prosím, nie nejaké šialenosti, ktoré sú za hranou. Ak ma neinšpirujete, využijem niektorý z mojich starých, osvedčených scenárov. Určite niečo vymyslím, ale rada by som zažila niečo nové.

ad cu (Po, 10. 1. 2022 - 16:01)

Naposledy jsem se posral z cen energií.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 13:01)

Ok

Elen (Ne, 9. 1. 2022 - 23:01)

Přihodilo se mi to cestou z pracovní cesty jela jsem po dost frekventované silnici a docela se to vleklou byla špička a cesta samej kamion a mě trápilo nutkání na velkou, zprvu jsem tomu nevěnovala pozornost a byla přesvědčená že si odskočím až v klidu doma, ale člověk míní a čas mění provoz ještě zhoustl a díky nějakýmu opravování mostu jsem zůstala trčet v koloně u semaforu a v tu chvíli jsem začala pociťovat že situaci musím co nejrychlejc vyřešit, protože jsem potřebovala opravdu čím dál tím víc, ale naštěstí mi zasvitla naděje, benzinka byla 1km, hurá sice to trvalo než jsem se tam dokodrcala ale měla jsem naději sice to už má nervozita nabírala vysoké obráky krourila jsem se prozpěvovala si a bubnovala prstama do volantu, ale záchrana byla nadosh, na benzince jsem rychle zaparkovala v zadu u záchodů a z auta jsem vystřelila nadzvukouvou rychlostí měla jsem to na krajíčku, jenže zrada, bylo zamčeno a na dveřích byl nápis "klíče u obsluhy v pokladně poplatek za půjčení 20Kč" chtělo se mi brečet a měla jsem strašnou zlost, honem jsem mazala do prodejny s dvacetikorunou v ruce no ono to už tak rychle nebylo komu už se někdy chtělo moc kakat ví že se dají dělat už jen drobné krůčky, slušně a v křeči jsem požádala o klíč a předala dvacku....a při prvním kroku zpět jsem s hruzou cítila že už je pozdě na to někam spěchat nemohla jsem tomu uvěřit svěrač mi najednou ochabnul a nedal se ovladat... dál raději popisovat nebudu... jo jen snad to že jsem už zpět do prodejny nešla bylo mi trpaně, klíče jsem nechala v zámku a dvacku čert vem a ujela jsem odtud jako nejrychlejc to šlo, nebýt takového pitomého výmyslu s klíčema tak bych to stihla včas, a průjem jsem prosím neměla.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 13:01)

Kakej, prosím prosím kakej.

Pavkol (Ne, 9. 1. 2022 - 06:01)

skvělý

pavel (Ne, 9. 1. 2022 - 06:01)

Udělal jsem to v autobusu , neúmyslně , do plenky , už to nešlo nebo jsem nechtěl , nevím , ale stálo to za to . Asi 40 minut jsem v tom seděl a měl jsem i orgasmus . Bylo to bezva !!

Pavkol skutečný (Ne, 9. 1. 2022 - 07:01)

skutečný není to skvělý zažil jsem to jednou také a nebylo mi přijemně cítit to na zadku a v rozkroku

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 03:01)

Supr

boha jeho (So, 8. 1. 2022 - 02:01)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

Eulálius Blitek (Út, 11. 1. 2022 - 13:01)

No já jsem se naposledy pozvracel v noci z 1 na 2 ledna 2022. Na Nový rok po Silvestru jsem vypil asi deset piv. A když jsem si šel lehnout, raději jsem si přistavil kýbl k posteli. Blil jsem zřejmě někdy v noci, ale nepamatuji si to, takže ani nemohu říci, jestli jsem si u toho krknul. To, že jsem blil, jsem zjistil až ráno, když jsem se vzbudil. Kýbl jsem nechal stát u postele, oblékl jsem se a rychle běžel do obchodu pro pivo, neboť mi z předchozího dne žádné nezůstalo. Když jsem se vrátil, zjistil jsem, že v mém pokoji je strašlivý smrad. Byl to smrad z těch blitů. Když jsem do toho kýble s těmi blity napustil v koupelně horkou vodu, byl ten smrad ještě větší. Rychle jsem blity vylil do vany a raději z koupelny odešel. Asi bych se pozvracel.

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 16:01)

tak tohleto mě opravdu nebere čůrá prdí a kaká člověk běžně ale tohle jen jednou za čas, TO už je moc i na mě

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 16:01)

tak tohleto mě opravdu nebere čůrá prdí a kaká člověk běžně ale tohle jen jednou za čas, TO už je moc i na mě

Reklama

Přidat komentář