Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Martina (Út, 11. 1. 2022 - 22:01)

cože? i holkám se mají roztahovat pysky? Teď jsi mě vyděsil , máš k tomu nějakou literaturu ? to mě nikdo nikdy neřekl.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

Někde jsem četl,že malým holčičkám by se mněly "roztahovat"pysky,aby nedošlo k "k slepení".

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 03:01)

Jistě i holkám. Také jsem otom nevěděl, ale je to tak. Máme doma knihu o péči dítěte a o vívoji a tam se to píše.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 09:01)

Někteří taťkové jim i protahují pochvy .

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 07:01)

Kluci,nechte si od doktorky nebo od matky přetahovat předkožku ať nemáte v dospělosti problém.Nepřetažená předkožka vadí i při souloži.

OndřejC (Út, 11. 1. 2022 - 07:01)

Kolik Ti je moudrý pane?

Karel (Po, 10. 1. 2022 - 23:01)

Má někdo zkušenosti s ultrazvukem varlat? Já ano a byla u toho i mamka, protože mi bylo 16 a doktorka ji chtěla. Teda nejprve jsme přišli před vyšetřovnu a čekali jsme asi 10 minut. Poté přišla sestřička a řekla, že mám jít dovnitř a matka, že má čekat venku. V ordinaci, když doktorka viděla, že jsem sám a je mi 16 zavolala i matku. V tom začala panika ve mně. Musel jsem si svléknout kalhoty i boxerky a lehnout na lehátku. Doktorka mi přejížděla sondou přes varlata a mě se asi po 5 minutách od začátku začal stavět až byl postavený k pupku úplně. No hrůza a strašně jsem se styděl. Vyšetření trvalo asi 15 minut. Má někdo podobnou zkušenost?

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 22:01)

A to jsi při akci se sondou nevystřík ani nevytek ?

Karel (St, 12. 1. 2022 - 00:01)

Ne, ale už to jak tvrdá ta reakce byla bylo ponižující a k tomu matka

Karel (St, 12. 1. 2022 - 00:01)

Ta erekce

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 22:01)

Puritánka ! Matkám chlapců to běžně připomíná dětská doktorka .

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 17:01)

U nás to rodiče čas od času připomínali a někdy to i kontrolovali. Říkali že když se nepřetahuje, tak že to pak bude zarůstat a pak to doktor musí řezat což dost bolí. Já to měl ke konci srostlý takže jsem měl strach to přiznat.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 23:01)

není se za co stydět, u nás v nemocnici se nezletilím chlapcům 3-4x do týdne řeže předkožka , dnes to není nic nenormálního, jeden den ti to obřežou , dva dny máš v penisu hadičku a zdravotní sestry ti to dva převazují , a za 4dny jdeš domů.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 23:01)

to jo, ale tehdy jsem na to pohlížel jinak a hrozně se toho bál. A taky jsem nechtěl být jediný ve svém okolí kdo by to měl.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 23:01)

Já na tom byl podobně. V 15 se doktorka před mamkou ptala, a já v tu chvíli tušil že když řeknu že mi to nejde tak mě určitě bude čekat obřízka, takže jsem radši zalhal, strach byl silnější. Později jsem nad tím přemýšlel co by bylo kdybych řekl pravdu...

Šimon (Pá, 7. 1. 2022 - 14:01)

Moje doktorka se nikdy jenom neptala, ale pokaždé i teď v 15 ti zkusila a odcházel jsem odtud s receptem na mastičku, 6 týdnů mám mazat a potom na kontrolu a když to nebude v pořádku tak jdu na obřízku, kdyby se jenom zeptala, tak bych také zalhal, že to jde dobře, bohužel. Samozřejmě u toho byla mamka, tak trapas doma to probírala v podstatě to mám denně na talíři

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 20:01)

Tak to je, že když se ptá tak stačí zalhat, kdežto když se přesvědčí tak ví...
Upřímně nevím jaké by to tehdy bylo u mě, jestli bych rovnou šel na obří zku, tehdy jsem se toho totiž bál a asi bych se snažil se tomu vyhnout. Dnes být ve stejné situaci tak bych s tím souhlasil.

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 07:01)

Udělal jsem úplně to samé

Víťa (Čt, 30. 12. 2021 - 15:12)

Mě mamka také umývala v koupelně a do puberty i kontrolovala předkožku. Na prohlídkách u dětské doktorky se mnou byla také a někdy i s mladší ségrou a viděla co mi s tím doktorka dělá, na každé preventivní prohlídce to přetahovala. Asi ve druhé třídě jsem s tím byl na uvolňování v nemocnici, tak asi proto to kontrolovala doktorka naposled v 15 ti letech.

Šťepán (Po, 27. 12. 2021 - 10:12)

Matka se mnou totiž byla na 15 leté u mojí obvodní a mě se postavil, kontrolovala mi ho doktorka totiž asi pět minut a v mém věku to stačí. Bylo mi dost trapně, takže mě zajímalo jestli to má někdo podobně

Reklama

Přidat komentář