Reklama

cvičky

Laborantka (Po, 24. 1. 2022 - 15:01)

mám bílé teď na nohou...bez vlaječky ....hodí se mi k plášti

Petrp (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

Gymnasticke by byly pohodlnější a lepší víc sexi ne jeden kluk by se obrátil za krásou co mas na nohach

Petrp (St, 16. 3. 2022 - 09:03)

Gymnasticke by byly pohodlnější a lepší víc sexi ne jeden kluk by se obrátil za krásou co mas na nohach

jarda (Čt, 17. 3. 2022 - 06:03)

to s tím souhlasím

herkules (So, 22. 1. 2022 - 05:01)

moje manzelka nosi doma cvicky porad, protoze proste vi ze semi to libi. Nikdy jsem nemel problem ji rict hele zenske nohy jsou ve cvickach sexy vzala to a zadne komentare kolem, kdyz jsme na nakupech a stavime se do obchodu,kde maj cvicky proste se zepta tyhle nebo tyhle a neni co resit. Po obede cucime na telku a ona mi da nohy do klina v novych cvickach a jeto ,nevim co porad tady resite :-)

Petrp (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

Ty jsi můj člověk přesně mám doma to samé a jsem za to rad kolik cvicek už ženská má ?:-) moje už tak 10paru :-) jestli si chceš napsat nebo pochlubit fotkou cvicek tak nápis [email protected] a nebo kontakt na flickr nebo instagram

Petr (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Ahoj máme to stejne říkal jsem ženské ze se mi to líbí a nosí je doma když chci je to nejlepší úchylka a jsou sexi na nohách

Petr (St, 16. 2. 2022 - 07:02)

Ahoj máme to stejne říkal jsem ženské ze se mi to líbí a nosí je doma když chci je to nejlepší úchylka a jsou sexi na nohách

Láďa (Út, 18. 1. 2022 - 08:01)

Manželka má také černé cvičky na cvičení. ;-)

Roman (Ne, 9. 1. 2022 - 11:01)

Jarmilky sú proste super

Tom (Ne, 9. 1. 2022 - 01:01)

Když mi bylo 16, jezdila k nám domů každý týden moje teta. Pro detail je jen o 12 let starší. Když přijela, tak hned u dveří vytáhla z kabelky cvičky, nádherné, červené, sundala si boty a pak cvičku nazula na prsty nohou a natáhla ukazováčkem stahovací gumičku přes patu. Stejně tak druhou cvičku a elegantně šla dál. Ten rituál nezapomenu, vždy jsem si ohlídal, abych byl u toho a "náhodou" seděl na vnitřních schodech. Od té doby jsou cvičky pro mne velmi erotická záležitost. Ten příběh má pokračování. Možná dopíšu.

MPCvičky (Po, 10. 1. 2022 - 06:01)

Tome, představuji si to, cos napsal: „cvičku nazula na prsty nohou a natáhla ukazováčkem stahovací gumičku přes patu” a docházím k úvaze, že se nejednalo o cvičky, ale jen o takové ty gymnastické špičky. Je to tak?

Tom (So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Nene, klasické s patou, ale ta gumička po celém okraji jich stahovala, takže je prstem natahovala.

Tara (So, 8. 1. 2022 - 16:01)

Bílá zástěra jako nosily služebné v Anglii za viktoriánské doby. Velká, pěkně bílá a vzadu na pořádnou mašli. Taky když jí potkala paní domu a na bílé zástěře se objevila skvrna, dostala 10 ran rákoskou, a šla klečet na půl hodiny do kouta v kuchyni, nosem ke zdi a zástěrou přes hlavu!

Jo (Pá, 7. 1. 2022 - 11:01)

také musím v jarmilkách uklízet doma. V černých a v bílé zástěře.

Roman (Čt, 6. 1. 2022 - 16:01)

Hľadám priateľku ktorá je sama a má nad 55 rokov a rada nosí cvičky jarmilky ako ja píš na gmail [email protected] alebo na 0944881931

René (Čt, 6. 1. 2022 - 12:01)

Líbat nožky by měl ne dostávat dárky přece. Pokud ne, tak by měl dostat pořádný výchovný výprask.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 13:01)

Ten váš rád nosí jarmilky?

Hola (St, 29. 12. 2021 - 08:12)

Není. Je tam příjemné teplo a je to bývalá místnost na uhlí. Je vyklizená, takže má dost prostoru. Pohyb mu určuje řetěz od zdi a protože byl hodný, tak dostal nafukovací anální kolík a nafukovací roubík, které mu zpříjemnily pobyt hned 26, když přišly kamarádky. Koulel očima a potichu mrmlal a tůfal. A když jsem dofoukla kolík, vytřeštil oči ještě víc. Měl i nové neon oranžové jarmilky a v krajkovém body mu to moc slušelo. Navíc mu ze sukně mezi nohama koukal balónek od kolíku, na který si, ale bohužel pro něj, nemohl dosáhnout. Tak jsem mu popřál pěknou zábavu a odešla za holkama

Lada (So, 19. 2. 2022 - 18:02)

Tak hlavně aby nedosáhl dopředu. Chtělo by to tu plastovou klícku na zámek, mají různé barvy a není to zase tak drahý. Chvíli jsme to doma taky zkoušeli. Měli jsme tu průhlednou čirou, hezky cvakal a klapal ten zámeček, bylo to hodně ponižující pro něj a zároveň asi vzrušující, když viděl klíček na mém krku. :-D
Cvičky máme obrázkové, jako pro školáka.
Lada

Reklama

Přidat komentář