Reklama

Obřízka

Martina (Út, 11. 1. 2022 - 18:01)

Je to nešťastné. Chápu snahu připomenout, ale on je opravdu neživý a má pietní místo u Labe na hranicích v Hřensku. Dejte mu vzpomínku, ale také klid. Asi by byl rád za snahu, ale ...... není to vhodné

sardanapal (Út, 11. 1. 2022 - 19:01)

Přesně tak ...

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 18:01)

Tony, jseš jasný fejk. Nevydavej se za pravého Tonyho alias Gina Vlase. A nekopiruj jeho staré příspěvky.
Zkoumal

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

Nelze

Tony (Út, 11. 1. 2022 - 15:01)

Návštěvníku, kdybych neznal spoustu mužů, kteří mají kvůli zmrzačující amputaci předkožky poničený sexuální život a nevěděl o spoustě žen, kteří s obřezanými muži trpí bolestmi při pohlavním styku, tak nezměním svůj kdysi pozitivní názor na tu obřízku o celých 180° a nebudu brojit proti jejímu jakémukoliv vnucování a nebudu dávat své jméno všanc před celou republikou--------------------------a co když bude váš syn těžce nešťastný z toho, že mu ta obřízka překazí vztah se ženou, kterou miluje------------vím o takových případech, i na emiminu se o tom psalo na více místech------Měla byste si o tom přečíst co o tom napsal zakladatel tohoto vlákna--------------https://www.emimino.cz/obrizka-a-sexualni-nekompatibilita-231546/--------------------- Na rakouském doktorovi někdo napsal, že takové osoby jsou die Rabenmüttern - krkavčí matky. Plně s tím souhlasím.----------------------SMP (s milým pozdravem) Antonín Vlas

Tony (Út, 11. 1. 2022 - 08:01)

My nechali kluky obřezat,...Náboženské tmářství je kapitola sama pro sebe. Naštěstí je mnoho osvícených židů, kteří řekli vůči mrzačení pohlaví amputací předkožky jasné NE!!! Už od poloviny devatenáctého století osvícení židé brojili proti té obřízce jako proti barbarské zhůvěřilosti. Uvedu tu pár význačných jmen. Theodor Herzl - zakladatel moderního sionismu - svého syna Hanse obřezat nenechal Sigmund Freud - zakladatel moderní psychoanalýzy - své dva syny obřezat odmítl profesor Wilhelm Reich - psychiatr profesor Richard Schwarzman - dětský psychiatr profesor Ronald Goldman - dětský psycholog profesor Paul Murray Fleiss - dětský lékař, svého času nejoblíbenější dětský lékař v Los Angeles, který ošetřoval děti mnoha holywoodských celebrit. V našem prostoru je nejznámějším odpůrcem obřízky Jerome Segal, který je členem židovské náboženské obce ve Vídni a působí jako profesor historie na pařížské Sorbonně. Osvícení náboženští židé nahrazují bestiální zmrzačující obřad obřízky bezbolestným nekrvavým obřadem Brith Shalom, při kterém je novorozenec pouze mazán na tělíčku olejem. Já budu vždy na straně osvícených lidí a nikdy nebudu na straně fundamentalis­tických náboženských tmářů.

Tony (Po, 10. 1. 2022 - 20:01)

Kecy vy cirkufetišisti!

pavel (Po, 10. 1. 2022 - 10:01)

mám to podobně, když si předkožku zkusím natáhnout na žalud, tak se mi hned zase stáhne a odkryje ho, protože už je zvyklá na to že běžně je stažená. Ale skoro vůbec už ani nekouším jí dávat na žalud, prostě jako obřezaný. Ochrana žaludu není nutná (tu plní prádlo), a citlivost je naopak tak akorát. Rozhodně na tom nic špatného není

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 19:01)

ano, to je běžné u části mužů, obvykle se uvádí 15%.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 22:01)

V česku má žalud venku tak 15-20 % mužů

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 23:01)

Mě ho pohonil a přetáhnul jeden chlap v kabince na koupališti a mobilem vyfotil jak jsem vycákl semeno bylo mi dvanáct a byl jsem z toho pěkně vykulenej .

Erik (Po, 10. 1. 2022 - 20:01)

49%

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 17:01)

Jsem na tom zrovna tak. Já jí na žalud už vůbec ani nezkouším dávat, aby to drželo tak aby byl pořád zcela odhalený. nemám pocit že by mi na žaludu nějak chyběla.

Doktor Hraboš (Po, 10. 1. 2022 - 05:01)

Ale na férovku nepůjdeš, co Kůžičko? Bych ti vypíchal oči skalpelem, prde. Až zase bude v televizi soutěž Souboj obřezávačů doporučuji se přihlásit! Tam se ukáže. Já dělám obřízky rychle, vtipně a pěkně! I na Václaváku, hele vole, nechceš vopižlat?

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 19:01)

Šmik šmik, kožoune. Vopižlanej budeš

Doktor Hraboš (Ne, 9. 1. 2022 - 21:01)

Tak dnes byl poslední na řadě Zkoumal. Ten už se nechal vopižlat potřetí. Zítra už to bude za dvěstě. Kdo bude chtít i narkózu, tak ta je za 4 litry anebo za sto kladivem.

Doktor Kůžička (Ne, 9. 1. 2022 - 21:01)

U mě je to za lahvu vodky

Doktor Hraboš (Ne, 9. 1. 2022 - 07:01)

Tak co hňupi, už jste obřezání? Dneska za pade.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 21:01)

Hm

Martina (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Tony byl a je výjimečná osobnost

Reklama

Přidat komentář