Reklama

Výprask vařečkou

Mája (So, 22. 1. 2022 - 11:01)

To musí hrozně moc bolet a dělat úplně šlinci :( naštěstí to neznám na Velikonoce :) ona ale mi ta vařečkou na vystrčenou holou prdel stačí na ty Velikonoce..

Bara (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Gumovy tatar, pomlazka z buzirek. U nas se pouziva casto teda a je to desny!! Na holou sileny! Nicmene souhlasim, ze i varecha je dost bolestiva.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 12:01)

Není lepší to znát jen na Velikonoce, než to znát celý rok kromě Velikonoc? :D Tvoje prdel ještě nepoznala všechny obvyklejší nástroje, takže nemůžeš na základě zkušeností porovnávat všechno :D

Monika (Čt, 20. 1. 2022 - 22:01)

Není to buzirka?

Mája (Pá, 21. 1. 2022 - 14:01)

To nevím neznám to a co tvoje Velikonoce jak probíhají Moniko :D

Martina (St, 12. 1. 2022 - 11:01)

Velikonoce bývají v celkem v pohodě, těch pár lískanců přes zadek a stehna se dá v pohodě vydržet. Jen jednou to bylo tvrdý. Ještě na střední škole jsem se dost pohádala pár dní před Velikonocemi se svou dobrou kamarádkou. Větší vinu jsem měla asi já. No a na Velikonoce přišel s pomlázkou její mladší bratr. Chodil pravidelně, tak jsem nic netušila. No on mě tehdy vyšupal pořádně silně. Byla jsem tak překvapena, že jsem ani neprotestovala, jenom jsem držela a úpěla jsem od bolesti. Měla jsem jen tenké legíny a ta bolest stála za to. Když konečně skončil, tak se ke mně naklonil, dal mi pusu a zašeptal „Pozdravuje tě Simona. A promiň.“ Po Velikonocích jsme si všechno s kamarádkou vysvětlili, no stopy po pomlázce, kterou zařídila mi zůstali ještě asi dva dny.

Mája (St, 12. 1. 2022 - 17:01)

Tak to je hezké taky pamatuji docela tvrdé Velikonoce kdy jsem si třeba neuvědomila že jsou Velikonoce a někdo zvonil a já jen v krataskach na spaní šla otevřít a už to jelo v podstatě na holou:D horší spíš byli kluci kteří byli líní si plést pomlázky tak chodili s vařečkama:D

Drbojn (St, 12. 1. 2022 - 12:01)

Kecy

Petra (Út, 11. 1. 2022 - 09:01)

Náš zlobivý desetiletý Marek je taky bit vařečkou. Ale nejvíc dostává přes ruce, nebo na chodidla. Seřežu ho vždycky v kuchyni. Buď musí nastavit dlaně, nebo se musí zout a kleknout si bosky na židli.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 23:01)

Vy se asi hodně nudíte

Jan (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Ano. Já kdysi dal na holou bývalé manželce. Zatajila půjčku, kterou si kdysi dávno vzala a chvíli to splácela, ale po delší době to pak přestala splácet a já to tak zjistil. Tak jsem jí řekl, že podám trestní oznámení (vzala si to bez mého vědomí a můj podpis jako ručitele napodobila) nebo že přijedu a dostane výprask na holou. Ona souhlasila s tím, že zaslouží na holou. Tak jsem jí pak přehnul přes koleno, stáhnul kalhoty a rukou naplácal na holou. Až byla její prcka pěkně rudá a horká a ona křičela, že dost, to bolí.

hanafana (Ne, 9. 1. 2022 - 14:01)

Ja od muže taky někdy dostanu na holou ale vždy jenom za trest a málokdy. Před měsícem jsem dostala lebo mám zakázáno nosit krátké sukně aby mi nebylo vidět ty místa a taky velký výstřih nesmím ale ja šla do města a vzala jsem si takové oblečení a přišla jsem domů řekl mi že se oblíkám jak ku.. a že za to dostanu 15 n holou rukou.

Zdeněk (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Já měl kdysi milenku, se kterou jsem asi 3 měsíce chodil. A to nic nebylo, jen nějaká pusa a tak. Ale pak jsem jí na její žádost pozval domů. A protože byla vdaná, tak aby se necítila blbě, tak byla dohoda, že dostane naplácáno na zadek. Chtěla asi jen přes kalhotky, proto si vzala tanga, ale dostala na holou. Určitě se musela hodně stydět, dostat od muže na holou, ještě k tomu jsem byl o 6 let mladší.

Mája (Ne, 9. 1. 2022 - 10:01)

A má to doma někdo nějaká holka podobně že bychom pokecali?

Mája (Ne, 9. 1. 2022 - 02:01)

Tak je to od mého přítele tak že mi to tak nevadí ale jako neříkám nic bolí to dost :D

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 07:01)

Snad od něj nedostaneš za to, že jsi vzhůru víc než dvě hodiny po půlnoci :D Snažíš se aspoň nezlobit? :D

:) (So, 8. 1. 2022 - 23:01)

Mě rodiče nebijí. A je mi líto lidí které jo. Ani si neumím představit jaké to je dostat na holou.

milda24 (St, 7. 6. 2023 - 13:06)

Ahoj , tak když nevíš jaké to je dostat na holou , tak mi napiš a domluvíme se . Dám Ti , jak budeš chtít. [email protected]

Mája (Po, 3. 1. 2022 - 19:01)

Chtěla bych se zeptat jestli Je tu nějaká holka která prostě občas dostane od přítele na zadek za zlobení nebo tak prostě nepohodne se s přítelem a místo hodinových hádek prostě dostane na zadek?

Martina (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Můj kluk mě často silně plácne párkrát přes zadek, když ho něčím naštvu. No a několikrát jsem už taky od něho dostala klasicky na zadek, přehne si mě přes kolena a naplácá mi jak malé holce.

Reklama

Přidat komentář