Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Markéta (Po, 10. 1. 2022 - 18:01)

Ne nemá. Žalud má zcela pokryt předkožkou a navíc teď dlouho nemasturboval, navíc mu dávám pleny do sprchy aby se nestyděl jinak to koupání odmítá, takže mu ho ani neumývám což je blbost a musí tam mít nános sýra. Ale bojím se, že když ho budu koupat, že se mu postaví a tu sprchu na žalud plánuji, ale nevím jak mu to mám vysvětlit

Karolina (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Vysprchuj se nahá společně s ním , také jsem to udělala .bylo to když jsem chtěla vidět jeho penis a změřit mu ho

Oli (Út, 11. 1. 2022 - 13:01)

Marketo kdo se boji nesmí do lesa.
Zkus sprchu společně s ním a uvidíš..

Markéta (Pá, 7. 1. 2022 - 17:01)

Moc ti děkuji, já jsem si to myslela, že by to mohlo jít

Karel (Pá, 7. 1. 2022 - 12:01)

Můžete mít ruku zasunutou v žince a dotíkat se ho budete přez ní, ale umejt mu ho musíte i žalud. A jinak to že by jste mu sprchou stříkala na penis aby mohl ejakulovat můžete to zkusit. Pokut dosáhne orgazmu jeto řešení a pokut ne musíte použít ruku.

Tera (Pá, 7. 1. 2022 - 13:01)

Jak píšu. Kluk může být nadrženej na maximum, ale střihem sprchy se neudělá.

Tera (Pá, 7. 1. 2022 - 12:01)

Mám dva kluky, něco o tom vím. Nikdy se nemůže udělat drážděním sprchou. Né, že bych to sama na nich dělala, ale měla jsem kamerku v koupací části a sledovala jsem syny. Teď už jsou z domu, jeden má 19 a druhý 21. Takže dráždit sprchou se může, ale dodělat se musí sám.

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 10:01)
Markéta (Pá, 7. 1. 2022 - 11:01)

Co ukážete

Markéta (Čt, 6. 1. 2022 - 23:01)

Dobrý večer, syn si zlomil ruce. Chtěla bych se zeptat jestli mi poradíte jak se mám o něj starat, protože si neudělá vůbec nic a zároveň se chci zeptat zda bych to měla využít i ke změření jeho penisu. Zajímá mě jen jeho velikost nic víc.

Dáša (Ne, 2. 1. 2022 - 06:01)

V necelých třinácti ho má syn tak akorát. Trochu ho šmíruju a při honění ho má zhruba asi přes 13. Pěknýho šulina už má.

návštěvnice (Ne, 2. 1. 2022 - 09:01)

Ve dvanácti kluci běžně honí. Alespoň ti mojí dva, teď mají 14 a 16. I ten starší, jakkoliv jsem si myslela, že s tím trochu ubere, tak si dělá dobře snad každý den. O mladším ani nemluvím. Ten myslí jenom na ten sex a ruce má prakticky pořád mezi nohama. Taky ho má už slušnýho. A semene od obou každej den plno.

Alice (St, 17. 5. 2023 - 22:05)

Ešte sleduješ synov som čítal ci si písala

Ondřej Černý (Ne, 2. 1. 2022 - 15:01)

Počkej, až bude mladší v tom věku v kterém je teď ten starší. :D

návštěvnice (Ne, 2. 1. 2022 - 15:01)

No mladší syn měl 14 před měsícem a jak píšete a jak to tak sleduju, tak tomu svýmu šulinovi dává zabrat pořád. Každý ráno, hlavně o víkendech nacházím jeho semene z toho jeho šulina.

OndřejC (Ne, 2. 1. 2022 - 15:01)

To si mladší neumí otřít zbytky semene po masturbaci do kapesníčku??

OndřejC (Ne, 2. 1. 2022 - 15:01)

Mimochodem, kdy bude mít starší 17tiny??

návštěvnice (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Starší syn bude mít 17 tento rok v listopadu. A mimochodem, i ten mladší se již po ejakulaci utře a vlastně nikde jeho spermie nejsou a myslím, nebo spíš to vím, že si ho honí přes předkožku.

OndřejC (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Mohu nápad??

návštěvnice (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Ale jistě.

Reklama

Přidat komentář