Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavkol (Pá, 7. 1. 2022 - 13:01)

ale to by potom znamenalo že i ty které mi přece jen sem tam radost udělaly ať to byly šárky martiny markéty noiky kláry Báry nebo Mišky mohli buď být klidně chlapové anebo že ta která mi dělala radost byla ta nepravá a ta která mi vyčítala ta pravá nebo naopak t.j. když nemůžu nikomu a ničemu vlastně věřit tak je blbost abych tady své oblíbené otázky nebo ty na které se ptám na kakání partnerky vůbec pokládal

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 09:01)

je zajímavé že o klasickém kakání se na kakání partnerky nikomu psát nechce ale tady je o pokakání toho hafo

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 12:01)

Tak se nad tím zkus zamyslet Pavkole, čím to asi bude? Nápověda počet autorů (jmen v diskuzi) se nerovná počtu skutečných přispívajících.

kapitán (Čt, 6. 1. 2022 - 18:01)

Kéž by byla kamionacka z Litvy vypočítavá a rátala i se skrytou kamerou, jednoho dne bych tak mohl pěkně pohonit u videjka na netu.

Maťa (Čt, 6. 1. 2022 - 18:01)

Síce neprispejem super vzrušujúcim zážitkom, ale mne sa páčil a hlavne je pravdivý. Včera nadránom som vyrážala z Nemecka domov a rozhodla som sa, že cestu si užijem. Keďže ma nič lepšie nenapadlo, stavila som na osvedčený scenár, benzínka. Nebudem to naťahovať, prípravy preskočím. Proste som si dala prírodnú medicínku a dúfala som, že som to správne načasovala, lebo som si to chcela užiť na konkrétnej pumpe, keďže som mala referencie, že na tejto pumpe sú sprchy príkladne čisté. Asi hodinu a pol od pumpy mi už bolo treba, a tak som zastavila, dala som si na sedadlo podložku a išla ďalej s tým, že pri prvom veľkom tlaku to pustím. Ani nie o 15 minút mi už trebalo riadne, no zdalo sa mi, že je to priskoro, lebo človek nikdy nevie, čo sa ešte môže stať a preto som to držala. Aj hodinu od benzínky bolo ešte priveľa, no už ma tie tlaky otravovali, a tak som povolila, nemusela som ani zatlačiť a v momente som bola pokakaná. Modlila som sa, aby sa nič nestalo, no zároveň som bola rada, že už mám plné gaťky, lebo čím dlhšie v tom človek sedí, tým viac to presiakne a každý si to všimne. Pre mňa nie je veľmi vzrušujúce pokakanie ako také, no pokakala som sa fest a už po chvíli som cítila, že to mám od chrbta až po pipinu všade a keď som si predstavila, že onedlho takto vystúpim z auta a budem s niekým riešiť sprchu, to ma vzrušovalo ohromne. Na pumpu som prichádzala komplet dokakaná a vzrušená. Mala som husinu po celom tele, tešila som sa na ten zážitok a modlila som sa, nech je to aj naďalej takto príjemné. Došla som na benzínku, no chvíľu pred mojím príchodom ju z technických príčin zatvorili. S tým som nerátala, zaskočilo ma to. Rozmýšľala som čo teraz a zmierila som sa s tým, že tentokrát to nevyšlo a zážitok nebude. Uvažovala som, či odísť a dať sa do poriadku niekde inde, alebo zaparkovať a ísť sa pozrieť, či nie sú otvorené aspoň toalety. Rozhodla som sa, že idem sa pozrieť. Vystúpila som z auta, zobrala utierky, vlhčené utierky, veci na prezlečenie a šla som k záchodom. Došla som k toaletám, bola tam jedna kočka a hneď mi oznámila, že aj toalety sú zavreté. Chcela som, aby si všimla ako vyzerám, no stále si zakladám na tom, aby všetko bolo prirodzené, tak som si len vzdychla, zahundrala si popod nos, otočila sa a išla som pomaly preč. Možno bolo divné, že som si neuviazala niečo okolo pása, ale to som neriešila. Neviem kedy si všimla, že som pokakaná, ale už som bola pri aute, keď došla ku mne s tým, že je kamioňáčka, že má sprchu, tak ak chcem, môžem sa pri kamióne osprchovať. Tomu sa nedalo odolať, preto som jej povedala, že jej budem veľmi vďačná za takúto pomoc. Ukázala mi, že mám ísť dozadu, do rohu, že ide pre kamión a dôjde tam. Ešte dodala, že ak sa tam šikovne postavíme, nikto ma neuvidí. K tomu miestu bola bližšie a keď som došla, už ma tam čakala, ukázala mi kde sa postaviť, aby som mala súkromie. Nainštalovala mi sprchu a sadla si do kabíny. Bolo chladno, no bola som vzrušením rozpálená, preto som to neriešila. Vyzliekla som sa a keď som videla, aká som dosratá, ako vyzerajú nohavice zozadu a uvedomila si, čo kočka videla, mala som ozaj dosť, bola to krásna hanba. Sprcha bola studená, ale mala svoje čaro. Aj pipinu som mala okakanú, musela som si ju dôkladne umyť a fakt som si to veľmi užívala. Poriadne som sa hanbila a neustále som myslela na to, čo si asi myslí tá kočka. Bohužiaľ, aj príjemné chvíľky musia skončiť, čiže som sa dosprchovala, poutierala, obliekla, zbalila veci (tentokrát som ich vyhodila), rozlúčila sa s truckerkou a odišla. Spomienky mi však ostanú a ani na kamioňáčku z Litvy nikdy nezabudnem.

DFAS (Pá, 7. 1. 2022 - 20:01)

Maťo, nebojíš se, že se jednou objevíš někde na internetu? Benzinky jsou prošpikované kamerami a hrozí, že to jejich obsluha zveřejní.

Například Jerrold Nadler měl tu smůlu, že to bylo před kamerami: https://www.youtube.com/watch?v=-3_ALLadQ1M

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 23:01)

FAKE vymyšlené hovno.

pavel (Čt, 6. 1. 2022 - 03:01)

Udělal jsem to v autobusu , neúmyslně , do plenky , už to nešlo nebo jsem nechtěl , nevím , ale stálo to za to . Asi 40 minut jsem v tom seděl a měl jsem i orgasmus . Bylo to bezva !!

Natka (St, 5. 1. 2022 - 23:01)

Takže dnes jsem konečně udělala tu nehodu před kámoškou. Šly jsme odpoledne na procházku. A když jsme byly v centru města tak jsem začla trochu potřebovat, ale v klidu by se to dalo vydržet. Tak jsem si hrála s tím hovinkem v zadku tam a zpět, až jsem si docela navodila potřebu. Řekla jsem kamarádce že mě nějak bolí břicho a potřebuju na záchod. No chvíli jsme hledali záchody ale marně, žádná restaurace ani nic. Tak mi navrhla že půjdeme k ní domů bylo to asi 10 min cesty. Tak jsem řekla že ano a šli jsme, po chvíli jsem si náschvál cvrnkla. A pak znovu až už to na těch legínách bylo vidět a úplně se mi přisáli na....... No kamarádka si toho všimla ale byla v pohodě říkala ať se hlavně nepokakam, ale když se mi to stane tak se u ní můžu převléknout a osprchovat. No nabyla jsem dojmu že to udělám. Ale stále jsem si nebyla jistá, po chvíli jsem si sedla na lavičku a řekla jsem jí že si musím chvíli posedět jinak už to nevydržím ona mi ale z ničeho nic sáhla do rozkroku, údajně my chtěla pomoct to zamáčknout ale nevím. No jak jsme se lekla tak jsem se komplet skakala, a nevím proč ale myslím že kámoška si to docela užívala protože sahala na ty hovínka přes legíny a kalhotky. No bouli jsem na zadku měla teda šílenou. Ale snažila jsem se jít normálně i když mi to asi nešlo. Mazalo se mi to totálně všude. No došli jsme k ní ona mě poslala do sprchy, a po chvíli přišla aai že zvědavosti za mnou roztáhla závěs jestli nepotřebuju s něčím pomoct nebo něco odnést a co má udělat s oblečením. No řekla jsem ať kalhotky výhodi ale že legíny jsou moje oblíbené a vyperu si je, ale ona neváhala ani chvíli a začla prát obojí úplně bez ostychu. No legíny byly jako nové na kalhotkách jsou trošku flíčky takže je zkusím asi ještě vyprat doma a uvidím co s nimi. Pak jsem u ní ještě chvíli byla, ale tím že jsem spěchala domu tak mi půjčila její kalhotky a legíny s tím že si to příště vyměníme. No byl to jeden z mých nejhezčích zážitků. Jen mi vrtá hlavou jestli mi prostě tak dychtivě chtěla pomáhat, nebo jestli se jí to fakt líbilo. Ale spíš si myslím že mi asi chtěla pomoct.

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 06:01)

Tak přesně tohle je ten příspěvek, kdy už jsi to přehnal. Mačkala přes kalhoty hovínka, no určitě.

Milovnik (Čt, 6. 1. 2022 - 08:01)

Určitě se jí to líbilo a vzrušovalo jí to, všichni lidé milují kakání, ach

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 03:01)

Tak přesně tohle je ten příspěvek, kdy už jsi to přehnal. Mačkala přes kalhoty hovínka, no určitě.

Scatlover (Čt, 6. 1. 2022 - 08:01)

Si nemocná idiotská kreatura

Natka (Čt, 6. 1. 2022 - 23:01)

Děkuju za zastání, ale nic si z toho nedělám píšu to tu pro lidi co to zajímá a když tomu nevěří tak ať to nečte. Problém vyřešen.

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 13:01)

Pro mě za mě si tomu věř a hoň si nad něčím, co psal stejný honič jako ty.

kapitán (Čt, 6. 1. 2022 - 18:01)

Co je ti potom kdo tu čemu věří ty vybraná palice, to nemůže psát normální člověk co tu ty píšeš v jednom kuse, výplach z tvý nemocný incestní makovice o nějakých boráčce s boráráčkou, jen to jasně definuje jako BRAMboráčku máš v palici. Doufám, že se dožiješ už maximálně pár týdnů...

Mno (Čt, 6. 1. 2022 - 15:01)

Oni tu sežerou každý hovno co se tu objeví.

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 00:01)

Tak přesně tohle je ten příspěvek, kdy už jsi to přehnal. Mačkala přes kalhoty hovínka, no určitě.

pavel (St, 5. 1. 2022 - 01:01)

Udělal jsem to v autobusu , neúmyslně , do plenky , už to nešlo nebo jsem nechtěl , nevím , ale stálo to za to . Asi 40 minut jsem v tom seděl a měl jsem i orgasmus . Bylo to bezva !!

Petr (Út, 4. 1. 2022 - 23:01)

*ze

Reklama

Přidat komentář