Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Erik (Ne, 9. 1. 2022 - 13:01)

Jak je to s těmi přesnými odjezdy na čas u japonských vlaků? Mýtus nebo skutečnost? A vracejí jízdné za zpoždění?

Libor. T. (Ne, 9. 1. 2022 - 17:01)

Vlaky tam jezdí skutečně prakticky na minutu přesně, i když třeba Shinkanzeny mají některá určená nádraží, kdy čekají na přípoje, jedná se o zejména poslední večerní spoje, ale i tak to zpoždění v rádu minut lehce na trati smažou. Ale my jsme měli tu časovou jízdenku a na tu bychom asi nějakou satisfakci stejně neuhádali a ani nebylo proč. V periférních oblastech jezdí stejně jako u nás takové roztomilé lokálky a navíc my jsme bydleli v Tokiu nedaleko známé vysoké věže Skytree a odtud jezdívaly vlaky kolem nás snad každou minutu, od běžných až po supermoderní

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 06:01)

Slyšel jsem, že je tam draho. Ne asi pouze vlaky, ale jídlo a bydlení. To jste řešili jak? Hotel, stravu... A k těm holkám, jsou sbalitelný?

Daniela (Ne, 9. 1. 2022 - 17:01)

To musí být zážitky. To si nedokážu vůbec představit

Miro (Pá, 7. 1. 2022 - 20:01)

To musí být famózní zážitek. Ještě k tomu sbalit nějakou Japonku. Oni jsou dost hezký, líbí se ti taky?

Libor. T. (So, 8. 1. 2022 - 20:01)

Japonky jsou moc hezké, souhlasím

Miro (So, 8. 1. 2022 - 21:01)

A bylo něco? Nějakou zkušenost přímo z terénu

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 12:01)

On ti to tak tady bude troubit když má ženu

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 20:01)

Tak tomu se říká zážitková turistika. Ne to čudlání s neschopným rychlíkem, jak jsi psal včera.

Libor. T. (Čt, 6. 1. 2022 - 18:01)

Zdravím přítomné zde a věřím, že jste si dnešní Tříkrálový den užili velmi dobře. Já jsem měl konzultační den v Turnově a cesta domů byla dobrodružná. Samozřejmě jsem použil vlak a cestou zpět nasadili tu moderní Německou soupravu Desiro a strojvedoucí byl komunikativní a tak jsme se dali do řeči a já hned seděl za stanovištěm a jen jsme vyjeli z Turnova, souprava mu lehla a po cca půl hodině jsme se došourali do první stanice, nedalekých Příšovic, kde jsme zůstali neschopni stát.(fotky už jsou na mapy.cz.) Prý, čím modernější souprava, tím větší problém, řídí to počítač a naskákaly mu tam různé poruchy a chyby a ani po dohodě s nějakým " chytrým mozkem na telefonu" se oživit nepovedlo nic. Takže nás odveze prý autobus, ale nejel a tak jsem se vrátil osobáčkem stanici zpátky do Turnova a nastoupil na další rychlík ( ne už pomalík) a druhý pokus skončil úspěšně....Prostě "zážitková turistika...."
Návštěvníku, takové nabídky byly dvě, ale nebudu jmenovat od koho, ale ty víš moc dobře, že bych je neakceptoval. Takové věci jsou výhradně pro jediného člověka a tou je moje žena. Hezký Tříkrálový večer

Jája (Pá, 7. 1. 2022 - 16:01)

Už jsem byla zvědavá jestli se připomeneš a souhlasím s ostatními. Já bych asi byla naštvaná a bez nálady, kdyby mi takto zrušili vlak a ty to bereš s humorem. Skvělý je to všechno a přeji ti to ať vydrží pohoda a dobrá nálada.My o víkendu pojedeme zkontrolovat chatu jestli ji nikdo nevykradl, nepojedeš taky na tu svou chaloupku?

Jitka (Pá, 7. 1. 2022 - 08:01)

Objevila jsem to až dnes. Více přímo mailem, ale jsem rád jako ostatní, že jsi v pohodě. A o to se chci podělit i tady s nimi

Návštěvník (Pá, 7. 1. 2022 - 06:01)

Vždy mě lákala práce strojvůdce. Na YouTube si člověk může najít trať a z jeho pozice si ji projet. Ale když to lehne, tak je konec

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 20:01)

Z pozice strojvedoucího to asi musí vypadat pěkně. Tedy kdyby to jelo....

Simona (Čt, 6. 1. 2022 - 20:01)

Jsi v pohodě a máš to srovnané. Je to fajn Libore. Hezký Tříkrálový večer také tobě

Filip (Čt, 6. 1. 2022 - 19:01)

Koukám blbý zážitky, ale bereš to s humorem, plus a palec nahoru

Markéta (Čt, 6. 1. 2022 - 19:01)

I za mě,nejen na Dokterce!

Radka (Čt, 6. 1. 2022 - 18:01)

Ahóóój! To je krásný, že ses připomněl. budu souhlasit s Návštěvníkem. To psaní je vzletné a dráhy, ach jo!

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 18:01)

Vidím jeden detail. Snad se nepletu, ale pokud už dokážeš psát s takovou lehkostí a nadhledem, pak je ti už asi dobře. Lallo, co ty na to? České dráhy, to je kapitola sama o sobě.

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 16:01)

Libore nechtěla jet s tebou někam Martina nebo jiná z kývaček?

Reklama

Přidat komentář