Reklama

Rostou u vás nyní HOUBY?

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Vzhledem k tomu, že si tady píšeš s tím druhým samožerem, lidi to tady čtou jen aby věděli jestli už jste se ze sebe zcvokli, tak tady jste neškodí.

☮✌ korkokluk (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Mně je jedno, kdo je Libor T. a jestli je ujetej na čurání. Nakonec, možná je to dobře, protože urinoterapie dokáže vyléčit i těžké nemoci. Takže to jeho čůralství může být i prospěšný.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 16:01)

Libor psal příběh dvou dívek a matky a zlého otce, dost nešťastný ,co prožil a bylo to i o čůrání,ale byl to symbol odplavení stresu a všeho,trvalo to přes dva roky a pak mu to nějací trolové napadli a vyhrožovali, přestože každý věděl ,že to bylo jinak, pak se uchýlil na vlákno o lásce a psal osobní zpověď a vzaly si ho do parády Lalla a ještě jedna psycholožka a postupně ho z toho dostaly. Libor mě snad to nebude mít za zlé, že jsem to zde napsal, nepatří to sem,ale abys byl v obraze.

☮✌ korkokluk (Út, 4. 1. 2022 - 16:01)

Dík za info.

☮✌ korkokluk (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Já jsem na diskusi o korkáčích psal o tom, jak a proč mám rád dřevákokorkonohochodidla. Nepsal jsem nic mimo a neslušně. Nenavážel jsem se do diskutujících, netrolloval jsem, netapetoval, neničil. Klidně tam mohl psát kdokoliv. Není to moje diskuse, je svobodná pro každoho i pro trolly.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Byla tam uzavřená parta a tys to zničil. Ale s tebou nemá cenu psát, protože jsi invalidní na hlavu.

☮✌ korkokluk (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Jaká uzavřena parta?? Na doktorce?? To je mi novina!

☮✌ korkokluk (Út, 4. 1. 2022 - 14:01)

Víš jak se tomu říká? Že podsouváš své vlastní tvrzení.

M. (Po, 3. 1. 2022 - 22:01)

Aha. To jsme celkem ve shodě. Tedy v tom, že Libor, alias Vlasta mohl dříve psát jinak, ale co to má společného o diskuzi o houbách, to nechápu. V tom je si myslím dost dobrej stejně jako v medicíně. A ostatní bylo několikrát vysvětlováno a jak píše teď, nemám nic proti tomu, protože už je daleko jinde.A tohle je kurva dobrý a ne zasmání. Korkokluk se sere do všeho, dělá, že všemu rozumí, ale jen tlachá

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 00:01)

Ty tlacháš taky. Kdy dáš konečně pokoj? Asi začnu kopírovat tvé piss povídky, aby se vědělo

M. (Út, 4. 1. 2022 - 00:01)

Haha. Tak to ano

Návštěvník (Po, 3. 1. 2022 - 21:01)

Tady si někdo plete pojmy a osoby Pro mě je to diskuze na úrovni,na rozdíl od jiných vláken.

☮✌ korkokluk (Po, 3. 1. 2022 - 15:01)

Lysohlávky jsou taky léčivé jedovaté houby. Jedovaté léčivé houby jsou podkladem pro získávání látek pro farmaceutický průmysl. Sběr pro domácí účely se nedoporučuje a je potencionálně nebezpečný. Je to podobné, jako u jedovatých léčivých rostlin.

☮✌ korkokluk (Po, 3. 1. 2022 - 14:01)

Anebo některé z rodu pestřec, jako je pestřec obecný. Léčivých jedovatých hub je taky dost. Narychlo tyto druhy.

Návštěvník (Po, 3. 1. 2022 - 14:01)

Vlasto, zbláznil ses?

☮✌ korkokluk (Po, 3. 1. 2022 - 12:01)

Březovnik obecný sbírám taky. Je však vzácnější. Dostupnější troudnatec kopytovitý, proto jej pokládám za hodnotnější. U rezavce šikmého je to o trochu komplikovanější. Toho sbírají už jen opravdu znalci.

Libor. T. (Po, 3. 1. 2022 - 12:01)

Tak máš pravdu, že rezavce šikmého je třeba sbírat pouze takového, který roste na břízách. Ten má nejsilnější léčebné účinky. On v podstatě vytváří dvě růstová stadia, nedokonalé, imperfektní stadium v podobě uhlově černého zabarvení. V tomto stadiu se plodnice sbírají k léčebným účinkům. Plodnice nedokonalého stadia se sbírají hlavně na jaře a na podzim tak, že se odseknou od kmene, rozřežou na malé kousky a suší se při teplotě do 45 C a poté rozemelou na prášek. Používá se k léčbě 1 čajová lžička prášku na šálek vroucí vody a nechá se několik hodin louhovat. Druhý den se výluh přecedí a aplikuje se 1 krát denně po dobu maximálně 4 týdnů. Dá se také zakoupit koncentrovaný výtažek s názvem Befungin, zejména přes Rusko, kde čaga roste a zpracovává se častěji.

sardanapal (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Ten prášek dělám , ale lepší (je ;-) ) alkoholový výluh z pola usušených plodnic . Podávati po kapkách !

☮✌ korkokluk (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Pokud možno kombinovat alkoholový výluh s vodním výluhem.

☮✌ korkokluk (Ne, 2. 1. 2022 - 18:01)

V Číně jsou zaznamenáno několik vyléčení z těžkých nemocí a nekolik extrémních dlouhověkých lidí. Žel, mnoho léčivých procedur nebylo zachováno, anebo jsou jenom utržkovité. Dnes se znovu objevují.

Reklama

Přidat komentář