3519 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bob (anonym)
Odpověď na Je to hrozně zvláštní pocit
Musíš se potom určitě dodělat...
21. Prosinec 2021 - 4:16
Venda (anonym)
Odpověď na Ahoj, nechceš si o tom
Mám teď toho moc na přelomu roku, samé služby, možná někdy později.
21. Prosinec 2021 - 11:05
Venda (anonym)
Odpověď na Musíš se potom určitě dodělat
To víš že jo. Sice né tak často jako syn, ten si to dělá tak zetřikrát za den, je to jeho jediný zájem to honění. Ale užívám si to.
21. Prosinec 2021 - 11:09
Ilona (anonym)
Odpověď na Mám teď toho moc na přelomu
Dobře, až budeš chtít, napiš: ilona.car61@gmail.com
21. Prosinec 2021 - 14:03
Bob (anonym)
Odpověď na To víš že jo. Sice né tak
Je to puberťák taky jsem v jeho letech honil o 106 často jsem cítil i sám po sobě jak čpí mé sperma s papírových kapesníku do kterých jsem se vystříkal co jsem nechal v koši.
21. Prosinec 2021 - 15:11
Bob (anonym)
Odpověď na Maminky rádi přehánějí, stačí
Plně souhlasím.
21. Prosinec 2021 - 15:12
toomm (anonym)
Odpověď na A jaké je asi je procento
já jak na to?
1. Leden 2022 - 17:14
David (anonym)
Mám starší matku, sex neměla tak 10 let, toužím po ní hodně dlouho i přes to, že je jí 69 let, nevím jak naznačit že bych ji chtěl
1. Leden 2022 - 22:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám starší matku, sex neměla
Davide stojí ti to za to? Kdyby měla zájem, už by si řekla. Najdi si jinou, třeba stejně starou, když jsi na starší a sedmdesátky umí pořád pěkně vyšívat, když je rozhýbeš. Já to vím.
1. Leden 2022 - 23:36
Návštěvník (anonym)
Nějaká matka, která by byla ochotná vyměnit si pár emailů na toto téma? Jsem syn 21 let a mám s tímto problém, rád bych se zeptal někoho zkušeného, myslím to vážně.
2. Leden 2022 - 11:17
Ela (anonym)
Taky mě vzrušuje syn. Jsme sami dva už pět let a ač nemám nouzi o ctitele, zatím si vystačím sama. Jsem spíše Bi. Syn má 12, teď mu táhne na 13. To znamená že onanuje jak jen to jde, a mě naprosto stačí k uspokojování jeho semeno. Samozřejmě o tom neví. Mám už to tak vychytaný, že vím, jak se k jeho spermičkám dostat co nejdřív po jeho ejakulaci. Nemůže být pro mě nic tak vzrušujícího jako se vymazlit s jeho semenem.
2. Leden 2022 - 12:46
Hedvika (anonym)
Syn má 13 a honísiho jak vzteklej. Opčas ho i tajně zahlédnu a je to krâsa. Jednou jsem ho šla vzbudit do školy. Vešla jsem a syn spal úpně nahej. Peřina ležela na zemi. Spal jak nemluvně, ale zato jeho penis byl vzhůru. Poprvé jsen si ho mohla pořádně zblízka prohlédnouy. Byl nádhernej. Kůžička přez žalud stáhnutá a žalud krásně růžovej. Prostě jsem začla na něj zírat a moc mě to vzrušovalo. Nedalo mě to a zajela si rukou mezi nohy. Začla jsem se prstit a čuměla na jeho péro. Prostě jsem se udělala. Pak jsem opatrně mu na něj sáhla. Byl to zážitek. Nakonec jsem sebrala peřinu ze země a přikrila tu jeho krásu a vzbudila ho. Pak odešel do koupelny kde si ho vyhonil. Dost se předemnou stidí a tak jsem ráda že jsem mu ho aspon takhle vyděla a nachvilku si sáhla. Jsem ráda že se nevzbudil, když jsem se ho dotíkala nebo když jsem mu naněj zírala a prstila se. Nevím co bych mů řekla.
3. Leden 2022 - 7:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Syn má 13 a honísiho jak
Říkám to už po několikáté, kolikrát si budeš měnit jméno ty krávo, podle pravopisu a stylu písma jen měníš jména a vydáváš se za někoho jiného.
3. Leden 2022 - 8:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Říkám to už po několikáté,
Ano souhlas,úplně stejné chyby na x vláknech.
3. Leden 2022 - 8:33
Máma (anonym)
Mám tři syny. Každé ráno si společně honí nad vanou. Kdo se udělá poslední musí si vlézt do vany a nechat se počůrat. Ráda se na to dívám.
3. Leden 2022 - 18:04
Vasil (anonym)
Odpověď na Mám tři syny. Každé ráno si
Měli by do té vany hodit Tebe !
3. Leden 2022 - 18:15
Máma (anonym)
Odpověď na Měli by do té vany hodit Tebe
To by si mohli zkusit. Utrhla bych jim koule.
3. Leden 2022 - 18:22
Hukohon (anonym)
Takové věci že má matka se synem intimní poměr se asi určitě dějí i u nás a určitě by to tady nebo někde jinde jen tak někomu nevyprávěli.
3. Leden 2022 - 20:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Takové věci že má matka se
Ano, děje se to, ale většina to tají a co se zde objeví, tak je to napsané tak, aby to nebylo tak nápadné. Ti co se s tím chlubí, tak to píšou jen pro zábavu aniž by něco prožili.
3. Leden 2022 - 21:43
Milfka (anonym)
Odpověď na Ano, děje se to, ale většina
kerá by ti nikdy nedala. Z tvého příspěvku je hned poznat že jsi jen jeden z těch úchylných nadrženců které ovládá bludná sexuální fantazie o sexu se svoji vlastní matkou a jen tady provokuješ.
3. Leden 2022 - 23:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na kerá by ti nikdy nedala. Z
Jsi kráva
4. Leden 2022 - 1:15
eva (anonym)
zase jsem to dnes ráno nevydržela
5. Leden 2022 - 8:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na zase jsem to dnes ráno
Co se stalo povídej :-)
5. Leden 2022 - 11:05
Jygjuf (anonym)
Odpověď na Mám tři syny. Každé ráno si
Ať obrátí vyhodnocení a trénují výdrž. Bude se jim to hodit všem třem. Ty budeš mít delší podívanou.
5. Leden 2022 - 11:29
Syn (anonym)
Odpověď na Jednou jsm se spustila s
Maminka o tom věděla že ti radila aby si masurbovala?
6. Leden 2022 - 19:51
liba (anonym)
Odpověď na Ahoj, nechceš si o tom
musim se stale delat ma 16 roku
9. Leden 2022 - 16:26
Bob (anonym)
Odpověď na musim se stale delat ma 16
Tomu věřím musíš mít u toho veliké orgasmy.
9. Leden 2022 - 18:42
Zita (anonym)
Pekne sa tu citaju tie pribehy,ale ja vam poviem svoj,vzdy som spala medzi rodicami na posteli a vobec mi nevadilo ze sa ocino na mna tlaci,to uz mi bolo desat rokov ked som sa vzbudila s pocitom ze musim cikat,ale nie,ocino mi hladkal susurku a ja som mala asi prvy orgasmus,nedala som na javo ze som hore a tak pokracoval a presunul sa a zacal mi susurku lizat,bolo to strasne krasne a ani mi nevadilo ze mi do zadku strcil prst,brzala som a robila ze spim a mala som dalsi orgasmus,ked mi zadok roztiahol asi dvomi prstami tak sa zase presunul a ja citila ze mi strka do zadku jeho zvonec,trosku to bolelo ale prestalo to lebo pomali vklzol,trasku sa za mnou hybal az som citila teply zadok vnutri,to sa tam vystriekal,a takto to vlastne robime dvakrat tyzdne uz dva roky,povedal mi ze mi do susurky nechce preniknut,ze ma nechce odpanit,mne sa to tiez takto viac paci a to lizanie je super,mama si stale berie lieky na migrenu a tak spi ako zabita,nic asi nevie,takto to mam ja doma je mi krasne.
13. Leden 2022 - 10:10
Gapča (anonym)
Odpověď na Pekne sa tu citaju tie
I mě otec protahuje zadeček penisem. Prvně to bylo ve 13 . Jinak mijí jen líže a říká že do kundičky ať mi ho pak strčí nákej spolužál, že nechce aby mě odpanil on. Ale ani by mě to nevadilo kdyby mě ho do kundičly strčill. Nechalabych ho, ale nechce. Zasune jen do zadečku, lde se taky pak vystříká.
13. Leden 2022 - 12:49
Eva (anonym)
Odpověď na I mě otec protahuje zadeček
Astrika ti i semeno do pusy
13. Leden 2022 - 12:54

Stránky

Přidat komentář