Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

návštěvnice (Pá, 7. 1. 2022 - 10:01)

Myslím, že oba dva moji synové jsou, co se týče sexu, samostatní a na svůj věk zkušení až až. Vzrušuje mě jejich sebeuspokojování a máloco se jim daří předemnou skrývat. Vím, po vypozorování, že onanují jedním způsobem a určitě jim to tak přináší největší rozkoš.

Leona (Út, 28. 12. 2021 - 06:12)

Na dovolené jsem přistihla syna při honění a sledovala jsem ho snad deset minut, aniž by o tom věděl. Různě si s ním a s kulema pohrával, zkoušel různé druhy dráždění. Bohužel až do konce jsem nemohla být, ale bylo to něco teda. Teď už vím jaké jsou jeho intimní chvíle v posteli při onanii a že není žádné neviňátko jak ze sebe dělá. Ocas má slušnej, 15 cm to asi nebylo, spíš něco pod.

David (Ne, 2. 1. 2022 - 05:01)

Vzrušila tě ta podívaná? Kolik je synovi a dělá si to často?

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 18:12)

Je mu 21.

Gi (Po, 27. 12. 2021 - 19:12)

Tak to už by se měl poohlížet po nevěstě. Jedno je jisté. Je heterosexuál. Až se ožení, ať to řeší manželka. (Nebo stálá partnerka).

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 13:12)

Už jsem několikrát našla svoje kalhotky celé od semene. Syn je myslím i nosívá. Nevím jak mu říct aby to nedělal.

Gi (Po, 27. 12. 2021 - 14:12)

I když mu nic neřekneš, časem ho to přejde. Většinou, když začne chodit za holkama. Jestli ti to vadí, tak si kalhotky zamykej, i ty použité. Jinak mu to říci můžeš, ale on si pak bude dávat pozor aby v nich semeno nebylo, nebo je spíše přepere a tím ti ulehčí práci a starosti.

Natálie (Ne, 26. 12. 2021 - 15:12)

Mám problém se svým 11 letym synem začal strašně brzy vyspivat a to co má mezi nohama mě dost děsí , představa že mu jeho penis ještě poroste mi dost děsí ,zajímalo by mě jak jsou na tom vaši synové jestli mám mít strach

Ilona (Ne, 26. 12. 2021 - 20:12)

Napiš mi prosím mail na: [email protected]

Petra (Ne, 26. 12. 2021 - 20:12)

Písní na [email protected]

Návštěvník (Ne, 26. 12. 2021 - 16:12)

Ano,měj strach,máš koně.

Hela (Po, 20. 12. 2021 - 14:12)

V létě jsem párkrát načapala syna, ale nevěděl o tom. Za pár dní mu bude 14 a má ho teda už pěknýho. Hrál si s ním, pak i onanoval, do konce jsem to ale neviděla. Obávala jsem se abych se neprozradila byť jsem byla ve vedlejší místnosti. No už by dokázal udělat pěkně dobře jakékoliv dívce.

Gabriela (Ne, 26. 12. 2021 - 05:12)

To syn měl 14 a něco a taky kdyby k tomu došlo tak by dokázal pěkně rozparádit holku. Párkrát jsem ho načapala anebo zahlédla při sprchování a má ho teda takovýho, že jsem se i já vzrušila. Tedy žádný obří míry, jak tady část diskutujících píše, ale na svůj věk má pěknýho šulina. Taky mu nedá pokoj ani chvilku.

Pája (Po, 13. 12. 2021 - 18:12)

Ono se rádo přehání, běžná velikost je do 20 cm. Afričani mají obvykle do 25 cm, někdy i víc, záleží na jednotlivých kmenech, Pigmentové mají jen 10 cm.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 18:12)

Pygmejové.

no (Po, 13. 12. 2021 - 12:12)

je to skoro pravidlo. Na internetu se člověk dočte, se dotyčný muž, který píše příspěvek, tak má penis třeba 20 cm a více. Podobně píše "matka" o svém synovi, co ho má ve 14 letech18 cm ap. Realita je trošku jiná. Ano, chodím na nuda, pár pyjů opravdu velkých jsem viděl. Viděl jsem jednou i při převlíkání p. Saudka, má pěkného macka, asi těch 19 cm co uvádí je pravda, navíc on je docela malý skrček, takže to je kontrast. Někteří muži mají v klidu ty pyje ještě dost větší, u jednoho bych věřil i těch 24 cm. Ale průměrná velikost v populaci je v ČR nějakých 15 nebo 15,5 cm. Dosti mužů má v maximu 13 cm, nebo 12.5 cm, což obojí je naprosto v normě. Navíc řadě žen tento menší normální rozměr kupodivu vyhovuje lépe než třeba 17 cm. Těch obřích pyjů není zas tolik, spíš proti tomu slabšímu průměru 13 cm je tady běžný lehký nadprůměr 17-18 cm. Takových mužů je docela dost, vyvažují tu skupinu těch menších rozměrů. Obří pyj (třeba 24 cm a velký obvod), to je stejně užitečné jako obří prsa. U žen hodně velká prsa leda upoutávají pozornost mužů vč veulgárních poznámek či chování, zdravotně z toho bolívají záda, je to naprosto na nic. Menší prsa jsou praktičtější, s osmičkami moc běhat nebo jinak sportovat nejde, leda vzpírat. A úplně plochá, není v zásadě problém. Na jaře na nuda jsem jednu viděl, štíhlá, nahoře vůbec nic, stejně víc chlapa zajímá, aby si zasunul. Prsa má, dráždit na bradavkách ji může i na plochých prsou. U pyje je to trošku jinak nějaká velikost je nutná kvůli styku. Gorily mají v erekci údajně 4 cm, uváděl dr. Uzel. V našem národě myslím stačí 12 cm pro většinu žen. Samozřejmě je pár žen, které budou preferovat 18 cm a více. Je otázka, jestli taková sama je tou nejlepší. Jestli není lepší nějaká úzká, co ji má menší než co ji má jak vjezd do pískovny. Třeba k odpanění je vyloženě lepší menší pyj, optimum bych viděl nějakých 12-14 cm. Větší pyje jsou vhodné pro mohutné vysoké ženy. Ale viděl jsem i starší pár na nuda, paní vysoká a tělnatější, pán taky velký, ale ten pindík dole, fakt malý. A možná byli spolu desítky let, takže asi takový problém to nebyl. Paní přitom měla kozy docela velké.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 21:12)

Tak mistr Saudek je známý milovník, takže to že ho má velkýho asi bude pravda a tím že je relativně mrňavej tak mu ještě víc vinikne. A navíc má obřízku

Milan (Po, 13. 12. 2021 - 11:12)

Kolik mu měří, alespoň přibližně jestli v tom můj syn není sám s jeho délkou

Karolina (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Ahoj neboj se není sám alespoň co se mých synů týká,mám syny 12 a 16 let myslím syn že mají podobné jako tvůj zastihla jsem je jak si je měří a měli až moc obrovské,vzala jsem si potom mladšího stranou a zeptala jsem se ho co to dělali,tak mi to řekl a hlavně se mi svěřil že už ho má většího než brácha ,a že je z toho špatný jestli je to normální

Milan (Po, 20. 12. 2021 - 11:12)

Jak je mají velké? Řekli ti kolik mají cm ?

Reklama

Přidat komentář