Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Berrycek anonym (Ne, 2. 1. 2022 - 14:01)

Ja som sa Pokakal v sprche.Nestihal som odísť na WC a tak som sa pokakal. Ja sa pokakam kazdy. Stane sa to je to je lidské..........

boha jeho (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy jste se naposledy pozvraceli? Za jakých okolností to bylo? A byl u toho někdo? A krkali jste u toho zvracení?

Návštěvník (St, 5. 1. 2022 - 01:01)

Zatím snad nejzajímavější zážitek bez kakání

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 16:01)

mám bohužel četstvý zážitek z 30. prosince. Uprdl jsem se a že jdu teda na záchod a podívám se do trenek a on to nebyl prd ale rovnou hovnovýstřel :( nechápu jak lidi typu Maťa může na takové nehodě něco těšit. Cítil jsem se vzhledem k svému věku víc než trapně

Maťa (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Keby som sa pokakala len sama pred sebou, to by sa nepáčilo ani mne. Tá hanba po nehode pred milými, empatickými ľuďmi, ktorí to dokážu pochopiť a snažia sa pomôcť, ma neuveriteľne vzrušuje. Ťažko opísať tie pocity, ale pre mňa je to niečo nádherné. Viem, som trafená. Všetkým vám prajem všetko najlepšie do nového roka.

Natka (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

Tak to mě vzrušuje jak ta hanba tak i to samotné pokakaní. Takže se můžu pokakat i sama a dokážu se z toho udělat. Ale samozřejmě nejlepší je mít plné kalhotky a ještě si užít tu hanbu před lidmi :)

Scatter (So, 1. 1. 2022 - 23:01)

Bože to je nádhera i vlastně pěkný nápad zakončit dovču pokakáním v noci, ty si uděláš dobře a my si taky uděláme dobře z tebe. Si moc úžasná, těším se co nám ráno řekneš, můžeš si zase hezky hrát se zadečkem, jestli hovínko už chce ven tak hezky zatlač a zase zpět, musí to být neuvěřitelná nádhera jak se ti krásně rozevře prdelka plná čokoládky. Mi kluci takové holky moc potřebujeme co se tak krásně pokakávají.

Natka (Ne, 2. 1. 2022 - 22:01)

Nakonec jsem se nepokakala prostě se mi už nechtělo, ale teď už jsem doma takže snad bude nějaká příležitost, no uvidíme. Ale zítra se už jde do školy, takže toho budu mít asi dost, ale když si najdu čas tak něco provedu a pak to napíšu.

Scatter (Po, 3. 1. 2022 - 09:01)

Super Naty, budeme se těšit naše hvězdičko :*

Maťa (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

Opakovane som to skúšala a sama si to vôbec neužívam, v tomto mám smolu. Našťastie môžem blbnúť na služobkách pred cudzími ľuďmi a občas aj pred priateľmi a rodinou. V lietadle by som do toho veru nešla. Je tam príliš veľa ľudí, aby to mohol byť pekný zážitok. Myslím, že reakcia mnohých by bola hrozná a bolo by to nepríjemné.

Natka (So, 1. 1. 2022 - 21:01)

Tak to máš dobré že máš tolik příležitostí. Jinak v tom letadle to dělat nebude, protože to už je moc i na mě.

Prdný (So, 1. 1. 2022 - 14:01)

Přeji vše nejlepší do nového všem, holkám i klukům. Někdo, nevím kdo pronesl výrok: "Svět patří těm co se neposerou". My bychom toho heslo mohli změnit a říkat: "Svět patří těm co se poserou".

Scatter (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

Přeji všem ženám a dívkám do Nového roku vše nej a pěkně plné kalhotky :p

Natka (So, 1. 1. 2022 - 18:01)

Děkuju ti, tobě taky. Jinak žádnou další nehodu už jsem tu neudělala no a zítra ráno odlétáme. Uteklo to rychle, ale já nemůžu přestat myslet na to že se pokakám v letadle půlka mě to chce ale druhá říká že se tam není dát kde do pořádku. Nebo to třeba udělat až těsně před příletem nebo na letišti no když se mi něco povede tak napíšu.

Scatter (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Raději bych to nechal až po cestě domů ne úplně v letadle, přeci jen nevím jak daleko z letiště to máš ještě domů zlato.

Natka (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

Taky si myslím že v letadle by to bylo moc takže se na to vykašlu. Dnes jsem nebyla na záchodě a už to na mě začíná trochu jít tak uvidíme možná to zkusím pustit v noci.

Petr (So, 1. 1. 2022 - 18:01)

Doufám natko že to uděláš. Nás kluky by to určitě potěšilo.

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 16:12)

Navštivte JIP a přehodnoťte své blbé příspěvky o dávání plen za trest, je tu hodně vláken o čůrání a kakání. Až je budete ze zdravotních důvodů potřebovat ,nebo vaši blízcí. Budete rádi, že vám je zdravotní sestry a bratři s úsměvem vymění. Každý to štěstí nemá ani v domácí péči, se nedokáží někteří slušně a s láskou k ležícím chovat.

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 16:12)

To je teda žrááááááádlo

Petr (St, 29. 12. 2021 - 21:12)

Máťo mohla by si sem dávat i starsi nehody které jsi sem nedala všichni by si je určitě rádi přečetli a někdo možná i inspiroval.

Reklama

Přidat komentář