Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Natka (So, 1. 1. 2022 - 21:01)

Tak to máš dobré že máš tolik příležitostí. Jinak v tom letadle to dělat nebude, protože to už je moc i na mě.

Prdný (So, 1. 1. 2022 - 14:01)

Přeji vše nejlepší do nového všem, holkám i klukům. Někdo, nevím kdo pronesl výrok: "Svět patří těm co se neposerou". My bychom toho heslo mohli změnit a říkat: "Svět patří těm co se poserou".

Scatter (So, 1. 1. 2022 - 08:01)

Přeji všem ženám a dívkám do Nového roku vše nej a pěkně plné kalhotky :p

Natka (So, 1. 1. 2022 - 18:01)

Děkuju ti, tobě taky. Jinak žádnou další nehodu už jsem tu neudělala no a zítra ráno odlétáme. Uteklo to rychle, ale já nemůžu přestat myslet na to že se pokakám v letadle půlka mě to chce ale druhá říká že se tam není dát kde do pořádku. Nebo to třeba udělat až těsně před příletem nebo na letišti no když se mi něco povede tak napíšu.

Scatter (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Raději bych to nechal až po cestě domů ne úplně v letadle, přeci jen nevím jak daleko z letiště to máš ještě domů zlato.

Natka (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

Taky si myslím že v letadle by to bylo moc takže se na to vykašlu. Dnes jsem nebyla na záchodě a už to na mě začíná trochu jít tak uvidíme možná to zkusím pustit v noci.

Petr (So, 1. 1. 2022 - 18:01)

Doufám natko že to uděláš. Nás kluky by to určitě potěšilo.

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 16:12)

Navštivte JIP a přehodnoťte své blbé příspěvky o dávání plen za trest, je tu hodně vláken o čůrání a kakání. Až je budete ze zdravotních důvodů potřebovat ,nebo vaši blízcí. Budete rádi, že vám je zdravotní sestry a bratři s úsměvem vymění. Každý to štěstí nemá ani v domácí péči, se nedokáží někteří slušně a s láskou k ležícím chovat.

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 16:12)

To je teda žrááááááádlo

Petr (St, 29. 12. 2021 - 21:12)

Máťo mohla by si sem dávat i starsi nehody které jsi sem nedala všichni by si je určitě rádi přečetli a někdo možná i inspiroval.

Maťa (Čt, 30. 12. 2021 - 18:12)

Mám veľa zážitkov, ale musím dobre zvažovať, ktoré sem môžem dať, ktoré nie, aby sa v nich nikto nenašiel. Úplne mi stačí, že už jedna kamoška takto spoznala moje tajomstvo. Tento je už trojročný, stal sa v zahraničí a kamoška nie je Slovenka, ani Češka, tak tento sem dám. Bola som s kolegyňou na služobke a tá mala búračku. Nič vážne, no airbagy sa jej nafúkli a mala nejaké poranenia tváre, ruky a keďže aj zvracala, mali podozrenie na otras mozgu. Nechcem sa tu o tom rozpisovať, lebo i keď to nebolo vážne, bol to zlý zážitok. Keďže vo Švajčiarsku funguje zdravotníctvo príkladne a chceli vyriešiť všetko, preto si ju nechali v nemocnici dlhšie ako jednu noc, a tak som za ňou chodila. Už druhý deň bola v pohode, už bola usmiata, s normálnou náladou, preto mi padol kameň zo srdca a začala som špekulovať, čím príjemným vykompenzovať ten blbý zážitok. Večer som sa povaľovala v hoteli a napadlo mi, že v nemocnici som ešte nehodu nemala a predstavovala som si, ako by sa asi zachovali sestričky, lekári, alebo hocikto z personálu. Po chvíli som bola rozhodnutá, že to skúsim. Ráno som si dala medicínku, služobka bola pokojná, tak už po necelých dvoch hodinách som bola na ceste za kamoškou. Došla som do nemocnice, došla som ku kamoške, mala jednotku izbu, preto som vedela, že sa tam môžem akokoľvek dlho zdržať, že odtiaľ ma nikto nebude vyhadzovať, tak sme sedeli, rozprávali a zároveň som čakala, kedy to príde. Prišlo to neskôr ako zvyčajne, ale vôbec mi to nevadilo, lebo s kolegyňou som bola rada a aj to čakanie bolo nejaké iné, ako tie ktoré som dovtedy zažila. Neviem síce prečo, ale bolo iné. Nebola som v takom napätí a chvíľami som na to ani nemyslela. Nakoniec to prišlo, bez kŕčov, no už som cítila, že by som to dokázala pustiť úplne ľahko, bez viditeľného tlačenia. S kamoškou som sa rozlúčila, vyšla som z izby, chodba bola dlhá a personálu tam bolo habadej, tak som sa na to chystala, no ešte stále som rozmýšľala či sa na to nevykašľať, lebo v hoteli som bola frajerka, dala som si riadne letný outfit, biele obtiahnuté nohavice a tangá. No dlho som s tým nebojovala, mala som pocit, že v tomto prostredí to bude v pohode. Bola to dlhá chodba, ale všimla som si, že vzadu pri dverách stoja dve baby a zdalo sa mi, že jedna je mladá lekárka. V podstate bez rozmýšľania som vedela, že pred nimi to urobím. Blížila som sa k ním, cestou som videla toaletu, našťastie bola na čip, tak som sa zamerala len na to, aby som to správne načasovala, lebo potrebovala som si byť istá, že si to všimnú, preto som to nechcela urobiť bezprostredne pri nich a urobila som to trochu skôr. Pokakala som sa fakt strašne, cítila som, že to mám všade a bolo to riedke, čiže mi bolo jasné, že tangá a svetlé nohavice nič nezakryjú a baby si to musia všimnúť. Je naozaj pravda, že v takýchto situáciách som celkom slušná frajerka, no tentokrát som bola trošku rozklepaná, mala som dojem, že toto je už príliš. Baby si to samozrejme všimli, hneď sa prihovorili a nezapreli v sebe lekárky, brali to absolútne v pohode, vôbec ich nezaujímala moja nehoda, z toho nerobili žiadnu vedu, zaujímalo ich, či mám nejaké problémy, že sa to stalo. Začali ma spovedať a keď videli, že je to len obyčajná nehoda, že je to vyvolané len nejakým stravovacím problémom, tak boli pokojné a začali riešiť, kde ma vezmú sa osprchovať. Boli obidve veľmi milé. Jedna síce musela odísť, tak sa s nami rozlúčila, mňa sa snažila ešte upokojiť a šla. Tá druhá ma vzala so sebou, išli sme k nej do pracovne (nebola to ambulancia, ani vyšetrovňa) tam vybrala zo skrine plášť a čistý uterák a ukázala mi na dvere v miestnosti, že tam je kúpeľňa, nech sa dám v pokoji do poriadku, že ona sa o chvíľu vráti. Keď sa vrátila, už som bola osprchovaná, oblečená v plášti a už som umývala, dezinfikovala sprchovací kút. Videla, že nemám kam dať pokakané veci, tak ešte išla zohnať sáčok. O chvíľu sa vrátila, zbalila som si veci a išli sme si sadnúť. Bola tiež veľmi zhovorčivá, bolo vidieť, že aj ona už má kľud, čiže sme kecali. Bez zábran sa so mnou bavila o tom čo sa mi stalo a mne sa to veľmi páčilo. :-) Už sa mi zdalo, že to naťahuje len zo zdvorilosti, preto som to chcela ukončiť, nech nezdržiavam, i keď bola to pekná, vzrušujúca situácia a užívala som si ju. No ona mi na to, že ak mám čas, mala by som chvíľu počkať, že niekto jej donesie vaginálny čapík, ktorý potrebujem, aby som predišla gynekologickým problémom. Cestou k nej si ma niekoľkokrát nenápadne obzrela, čiže presne vedela ako som vyzerala a bolo jej jasné, že som to musela mať aj v pipine. Nemýlila sa! Bola ozaj veľmi milá, preto som súhlasila, že rada počkám na ten čapík, no že zatiaľ si zbehnem do auta pre náhradné oblečenie, aby som sa prezliekla ešte u nej. Vrátila som sa s oblečením, čapík ešte nemala, tak sme klábosili ďalej, ale bolo to príjemné, žiadna trápna debata, kde ľudia hľadajú témy. Ospravedlňovala sa, že rada by ma niečím ponúkla, no nič, čo by bolo pre mňa vhodné v tejto situácii, nemá. Dala mi len nejaký prášok do vody, že toto mám vypiť. Chcela mi aj prehmatať bruško, ale videla, že som v pohode, tak sa na to vykašľala. O chvíľu jej doniesli ten čapík, podala mi ho, nech si ho idem zaviesť. Dala som si čapík, obliekla som sa, opakovane som poďakovala, lebo bola ozaj milá, rozlúčili sme sa, no ešte ma išla vyprevadiť. Fakt sme sa lúčili ako dobré kamošky a na tú kočku, aj na ten zážitok, veľmi rada spomínam.

Petr (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Krása krása!!

Maťa (Út, 28. 12. 2021 - 21:12)

Mohlo by to byť vzrušujúce, ale v tomto prípade pocitovo trošku bojujem. Aj by som do toho šla, aj nie. Uvidím ráno.

Petr (Út, 28. 12. 2021 - 23:12)

Doufám že to uděláš a napíšeš o tom. Ale když né tak nevadí.

Maťa (Út, 28. 12. 2021 - 15:12)

Nevytratila som sa, sviatkujem. Veľmi rada by som si niečo užila (už mám absťák :-)), no neviem ako, lebo pred mamou a sestrou to nemôžem preháňať, všetko musí byť absolútne uveriteľné a v poslednom čase, som pred nimi toho napáchala dosť. Kamoška, ktorá pozná moje tajomstvo, ma ťahá na dva dni k jej rodičom na chatu a už mi pripravila x scenárov na hanbu pred jej rodičmi, tak uvažujem či ísť, alebo nie. Pred jej rodičmi mám zábrany. Neviem sa rozhodnúť. Silvestrovať zas bude ona u nás a som si istá, že niečo vyvedie. Doprajem jej, dokonca jej akokoľvek pomôžem a budem sa tešiť keď si užije, no pre mňa to nebude vzrušujúce. Iste však viem, že po sviatkoch na služobke zažijem nehody, ktoré budú mať svoje čaro.

Petr (Út, 28. 12. 2021 - 20:12)

Tak to jsem rád že jsi se nevytratila, ale já bych být tebou využil nabídku kamarádky.

Petr (Út, 28. 12. 2021 - 14:12)

Máťa se nějak vytratila z této diskuze:(

Natka (Út, 28. 12. 2021 - 00:12)

Takže dneska už se mi ta nehoda povedla. Ráno jsme měli jet na výlet autobusem po okolí a když jsem se strojila tak mi řekla že když se mi teď stávají ty nehody tak ať si radši vezmu plenky. No neváhala jsem ani chvilku natáhla jsem je přes ně takové těsnější kraťasy. Možná byly trochu vidět obrysy plenek ale bylo mi to jedno. Takže jsme se vydali na tu cestu a já byla připravená to cestou zpátky udělat no cesta tam byla v pohodě. Autobus byl tak z poloviny naplněn. Dojeli jsme tam nachodili dost kilometrů, pořádně se najedli a jeli zpět. Cesta zpátky byla asi na hodinu a půl. Tak po půl hodině jsem začla cítit že na mě jde jak únava tak i potřeba na velkou. No tak jsem si řekla že si chvílí schrupnu a uvidíme no chvíli jsem spala. Když jsem se vzbudila bylo to asi půl hodiny do hotelu. Potřeba už se mi docela tlačila do zadku máma byla vedle mě ale nevšimla si že jsem se vzbudila. No tak jsem si řekla že budu dělat že spím a pustím to. Takže jsem zavřela oči. A hrála si s tou potřebou vždycky jsem zatlačila a pak to zase vrátila. No po chvilce jsem už cítila tu potřebu fakt na hraně, takže jsem si řekla že je zbytečné to držet. Tak jsem jen mírně zatlačila a ta pevná šiška šla přímo do plenek. Ale asi jak to bylo pevný tak to hned nebylo cítit. Já samozřejmě dělala že spím. Máma si toho všimla asi tak po třech minutách kdy začala čichat do prostoru a pak si čichla i ke mně a bylo jí jasné co se stalo. Já samozřejmě pořád dělala že spím, ale těšila jsem se na to až mě bude jako budit že jsem pokakaná. Chvíli se ani to odhodlávala ale pak se mnou zahrkala vzbudila mě a řekla mi že jsem se pokakala já jsem v tu chvíli začala brečet a protože to umím hrát věrohodně tak nebyla ani nějak zlá no tu čtvrthodinu jsem si mezi těmi lidmi odseděla jejich pohledy mi byly jedno no na pokoji jsem se dala do pořádku. A byl to krásný zážitek. Uvidíme jestli bude ještě nějaký asi podle možností a nálady.

Scatter (St, 29. 12. 2021 - 15:12)

Nádhera Naty si úžasná, moc se mi líbí jak si hezky hraješ se zadečkem dovnitř a ven, nádhera.

Natka (St, 29. 12. 2021 - 15:12)

Ano taky to mám ráda.

Reklama

Přidat komentář