Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 18:03)

Tak asi víš proč se stydíš a pokud to s nikým nechceš probírat, tak to asi nevyřešíš a bude tam chodit pořád.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 06:03)

Včera jsem ho poprosila že nechci aby za mnou chodil, řekl , že jsem nevděčný spratek a pak říkal mamce , že jsem na něho protivná , mám zaracha na dnešek.

Návštěvník (Pá, 25. 3. 2022 - 14:03)

A vlezl ti tam zase nebo ne, když jsi mu to řekla? A jestli ti dala zarach máma, tak to promiň, ale je nějaká divná, měla by být na tvé straně. Měla by chápat, že pokud už máš prsa nebo ochlupení a stydíš se před ním, tak by ti tam prostě lézt neměl.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 13:03)

Tak určitě víš co je na holce ve tvém věku vidět když začne dospívat, nebudu to tu vypisovat, ale pokud to nechceš probrat s mamkou ani s nikým dospělým komu bys věřila, třeba s tetou nebo babičkou, tak asi nic nevyřešíš a bude tam chodit pořád.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

Tak řekni mamce, ať ti chodí mýt záda ona, že se před strejdou stydíš.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 07:02)

Co je to za pána a proč tam chodí? Pokud se jí to nelíbí a vadí ji to, má mu to narovinu říct.

Návštěvník (Pá, 4. 2. 2022 - 18:02)

jednou jsme si honil a přišla kamaradka a svlikla se a tak jsme sexovali letos je to 1 rok

Laďka (So, 15. 1. 2022 - 09:01)

Letos mi je už padesát ale živě si vzpomínám na moje mladá léta když mi bylo patnáct. Měli jsme u kulturního domu v keřích to byl takový porost zlatého deště asi padesát na padesát metrů udělané místo tak čtyři krát čtyři metry místo tam vedl desetimetrový chodnik který nebyl vidět protože z počátku asi dva metry ty keře nebyly prostříhané a potom už to bylo prostříhané a krásně průchozí. Z parku jsme tam si přitáhli dvě lavičky a betelný stůl a tomu jsme říkali sexy hnízdo. Tam se odehrávaly všechny moje začátky sexuálního života a nejen moje nás všech co jsme tam chodili . bylo nás asi dvanáct půl na půl .Chovali jsme se tam tiše ať se nevyzradíme a byli jsme tam jak se už venku oteplilo od května do září . Největší provoz tam byl o prázdninách to jsme se tam setkával každý den a popíjeli tenkrát hit mládeže čučo jablečné a rybízové víno nebo Jarynu. To pak nám to šlo vše líp. Tam jsme prováděli různé věcí ,Měřili klukům nahoněné penisy oni zase nám ohmatávali prsa která má větší do ruky a ohlídali pičky která ji má vice zarostlou a nebo které je vidět poštěváček. Chodil tam jeden kluk tomu už bylo osumnáct a ten měl penis na délku při ztopoření 22cm. a tak 5.5cm.v průměru to jsme všichni čuměli jak to mu tak narostnul. Jednou když už všichni odešli tak jsem mu šeptla do ucha ať ještě zůstane že ta tady pouklízime. Seděli jsme na lavičce vedle sebe a on mi začal jezdit po noze byla už tma tak začali už i žrát komáři ale to nám nevadilo. Najednou jsem měla ruku v jeho bermudach a ten už tvrdý penis v ruce i jeho ruka už mi jezdila v moji mokré štěrbince. Postavil se sundal bermudy ja taky sundala kalhotky ,s kapsy vytáhl kondom nasadil si ho a mě si posadil na sebe. Penisem mi projel po čárce a pomaličku mi ho tam zasunoval už jsem se divila že mi tam vešel. V tu chvíli jsem byla snad v sedmém nebi . Ta naše krásná soulož trvala snad pět minut ale ten vrchol to bylo něco ,takový orgasmus jsem pak dlouho nezažila nebyl ve mě celý to vím jen si pamatuji že jsem se mu zakousla do ramene ať není slyšet můj řev a i on tlumil projevy orgasmu ústy na mém prsu a zuby mi jemně kousal bradavku , cítila jsem jak mu pulzuje tam jeho klacek ve mě a ještě do mě pořád přirážel až jsem se mu úplně svalily na rameno a byla jsem KO. To už i ten jeho buchar ze mě vyklouzl a opřel se mi o břicho s naplněným kondomem. To už i já jsem seslezla a poutírala ,on taky sundal kondom utřel se a sedli si vedle sebe a ještě se chvíli mazlili pak jsme odešli společnou cestou domů .Naše sblížení pak pokračovalo celé léto . Potom on odjel na vojnu a já se s rodiči odstěhovala daleko od toho města. Po třiceti pěti létech vloni v létě jsem se tam byla podívat a naše sexy křoviny nahradily již vzrostlé sakury tak jsem zatlačila slzu a šla zpátky k babičce. Jo byly to krásné časy.

Daniel (St, 5. 1. 2022 - 18:01)

Som obyčajný chalan, ale chcel by som byť dievča. Už od detstva chcem mať medzi nohami vagínu a dúfam že sa mi to niekedy splní.

Pavla (Út, 28. 12. 2021 - 08:12)

Ráno a večer s koupelny a na záchod chodim nahá. Setkávám se snašima a i oni jsou nazí. Někdy otec kolem mě projde a má erekci. Nijak mě to neva a beru to jako přirozenou věc u něho. Když jsem pak doma sama celej den, tak chodim po bytě nahá. Opčas si vlezu do postele k našim a přemíšlím jak mě dělaly. To si pak musím se sebou pohrát. Někdy tam usnu a vzbudí me pak mamka nebo taťka, když příjdou domů. Vyděj mě tam nahou spát, ale nic neříkaj. Jen se zeptaj zda mám hlad. Pak si vemu na sebe dlouhé triko, nebo jen kalhotky.

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 07:01)

nádherný příspěvek Pavlo

Brigita (So, 25. 12. 2021 - 07:12)

Jsme s přítelem už čtyři roky a na děti nějak nespěcháme tak si můžeme ledas něco i sexy doma dovolit. Včera jsme nazdobili stromeček den předem udělali společně salát a včerejší štědrý večer jsme si užili. Po večeři si vždy jdeme umýt ruce do koupelny ale já jsem nestihla příteli koupit nějaký dáreček tak jak on šel do koupelny já se rychle svlíkla do naha lehla si pod stromek. On přišel do pokoje rozsvítil a viděl mě tam nahou tak se začal smát a lehl si ku mě na zem . Pomilovali jsme se pod stromkem a pak mi dal dárky která mi koupil a dal pod stromek .Sám říkal že to byla originalita ale krásná . V noci po pelíškách jsme si to ještě zopakovali

Sára (Pá, 10. 12. 2021 - 08:12)

Je mi devatenáct ale od třinácti kdy mi začaly rašit chloupky na kundičce a růst kozy jsem chodila nahá pak jsem to už omezovala hlavně doma protože mě očumoval brácha i strejda který bydlel s námi . Venku když se jdeme třeba do lomu koupat tak se klidně svlíknu do naha a opaluji se nahá . S přítelem na jezeře přeplaveme na druhou stranu odkud není přístup ale je tam velký placatý kámen kde si lehneme a opalujeme se nahatí a když tam nikde nikdo blízko neni tak si i zašukáme.

Václav Kučera (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Jsem zcela nezkušený ohledně žen.,..

Vlastní zvědavosti chci zkušenosti a s trpělivosti ax, diskrétnost na především.....721 317 543 či 776 846 501 zvedám tel pouze já .... Soukromé číslo....můžeš cokoli

Eva (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

Vašku dej si inzerát a uvidíš že se holky ozvou víš kolik je holek co se chcou seznámit a poznat lásku

Václav Kučera (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

Jsem zcela nezkušený ohledně žen.,..

Vlastní zvědavosti chci zkušenosti a s trpělivosti ax, diskrétnost na především.....721 317 543 či 776 846 501 zvedám tel pouze já .... Soukromé číslo....můžeš cokoli

"/8KyOW?> (Po, 22. 11. 2021 - 07:11)

Mě moje máma pořád tvrdí,že chtěla černý dítě proto si mě udělala:-)(jsem míšenka)Jsem nejstarší ze sourozenců a taky jsem to neměla jednoduché-aspoň tedy myslím..Problém je,že nevím jestli za to nemůžu já..Přátelé tvrdí,že ne ale víte jak každá mince má 2 strany..Pamatuji si jen tak utržkovitě na dětství když mě jako malou matka probudila opilá a zbila mě až mi tekla krev z nosu..Pak se mi omlouvala a seděla u mé postele..Myslím,že mi byli tak 3-4 roky..Často mě asi nechávala samotnou doma..Babička mi tvrdí,že mě jako malou chtěla odebrat sociálka..Měla jsem prý pořád nějaké modřiny..Byla mladá a sama..Většinu času si mě brávala babička to bylo asi mé štěstí..Z nějakého úletu se narodil můj bratr a jak nám matka s vtipem vypráví neví čí je ptž za večer stihla dva tak ať si vybere..Časem si matka našla dnes již bývalého manžela a mám ještě dvě sestry..Dětství nebylo nic moc ale mohlo to určitě dopadnout hůř..Měla jsem štěstí,že jsem měla babičku..Můj bratr takové štěstí neměl(babička má nějakou averzi vůči mužskému pohlaví-NEJSPÍŠ)a nenávist vůči němu nevlastním otcem odnesl..Bál se chodit domů..Chodil za školu..Nakonec byl asi v sedmé třídě umístěn do diagnostického ústavu..Byl to hodný a chýtrý kluk!Se zájmem o zvířata!Rád chodil a pomáhal starým lidem!Dnes je z něj BOHUŽEL NARKOMAN nejspíš s žádnou budoucností:-(..Sestry nedopadly o nic lépe ale Těm v dětství myslím nic nechybělo..Byly mazánci nevlastní otec jimi žil:-)Máma se s otcem často hádala..Spíše matka se hádala otec většinou nic neříkal..Pokaždé jsem měla sourozence navěšené po těle s brekem a s prosili mě ať už se nehádaj ( dnes si to už nepamatujou)..Matka byla vždy velice sprostá.Byla sprostá jak na nás tak na otce..Pokaždé pak tvrdila,že jsme jí to naučili mi:-)Po každé hádce nás dělili na dva tábory- sestry a já s bratrem..Příklad: holky měly vždy boháté svačiny do školy ,večeře,obědy apod. a já z bratrem buď nic nebo chleba s máslem ptž matka nepracovala..Matka hodně vyspávala a nic moc doma nedělala..Občas něco uvařila ale nedalo se to skorem jíst páč jí to nebavilo tím se netajila..Mě matka několikrát napadla..Jednou mi málem zabodla tužku do zad a hystericky u toho řvala že mě zabije.Řvala kolikrát i na nás všechny že nás v noci všechny zabije..Já jsem se i časem začala v pokoji zamykat.Matka měla občas i světlé chvilky a dalo se sní o čemkoliv mluvit..Pokaždé když jí ale přeskočilo se vším s čím sem se jí svěřila otočila proti mě a nebo to vyprávěla na potkání..Časem jsem se jí přestala svěřovat a přestala jí věřit..Bylo toho hodně moooc ale to by bylo na dlouhé rozepisování a už tak jsem toho napsala dost..Ze sester asi taky nic nebude..Jedna je prostitutka a druhá také narkomanka..Matka mi vždycky tvrdila,že ze mě nic nebude,že jsem nevzdělatelná a blbá jak tágo..Jsem ráda,že jsem odmaturovala sice napodruhé ale uspěšně:-)Ale nikdy mi nepřestane předhazovat,že jsem jí udělala stejnak až na podruhé:-)Od 16 let pracuju i při škole jsem pracovala.Pokaždé když jsem donesla peníze jsem byla nejlepší na světě a to jsem byla nejštastnější ptž jsem jí udělala radost a měla mě možná ráda na chvilku ..Po 10 letech se rozvedla a doteď to nemůže asi přenést přes srdce i když tvrdí,že nevlastního otce vykopla..Nejhorší je,že mě nenávidí i dvě mé sestry..Bratr snad ne ale s tím není moc řeč BOHUŽEL :-( Dlouho mi trvalo než mi došlo,že asi bude lepší se snima přestat stýkat a konečně si pokusit dát dohromady a zařídit svůj život..Každý jsme měl svou příležitost a je jen na nás jaký povedeme život..Je mi to líto a není to jednoduché ale asi to jinak nešlo:-(Jim přeji jen to NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!!Všem co se dějí ošklivé věci jen sílu a někoho o koho se mohou opřít!Já měla babičku a pozdějí i kamarády:-)!

Návštěvník (Ne, 21. 11. 2021 - 18:11)

Ahoj Deňule, díky za to co...Ahoj Jani, jsem ráda že to včera dobře dopadlo, jako že jsi to zvládala a naučile se tím i bavit. Já to znám, je to takové jako nějaká hra kdy jen ty a pár lidí ví jak to je a můžeš se bavit tím okolím. Ten pocit zakázaného a že porušuju pravidla. A pak mám ráda ten stud když je tam nějaký hezký kluk a já začnu přemýšlet oo by kdyby a pak si uvědomím že pro něj jsem dítě a mám smůlu a jen sleduju jak kouká na mé vrstevnice v plavkách a vůbec netuší že já jsem stejně stará. Já myslím že to máme dost podobné akorát u mně to nešlo takhle rychle, je možné že to tvoje mamka asi nějak chytala, i když nevím jak by to zařidila kdybys jí s těma plavkama tak nepomohla. Každopádnš teď už je jasné že na plavky asi na dlouhou dobu můžeš zapemnout a že asi nahatá nebudeš jen u vody ale třeba i na zahradě nebo někde na vycházce a tak, to mi přijde už náročnější, u vody přece jen malé dítě nahé je normální ale ta nahota jinde je taková víc na očích, i když i já mám vyzkoušeno že to ani tak moc lidí nevnímá. Každopádně se připrav že cokoli se jednous tane to bude máma vnímat jako běžné, takže pokud ses jí třeba včera nechala umýt, asi tě bude začít chodit mýt aždý večer a už jí prostě nevysvětlíš, že to zvládneš sama. Vlastně bych se být tebou bála aby ti nechtěla odteď už i utírat ten zadek :-) Jinak to s chozením na záchod to je podobné jako s nahotou, dospělí to u dítěte neřeší. Já to teda neměla takhle moc jako ty, ale jinak jsem venku takhle jako malá čurala dost často, mamka mě u toho většinou i normálně drží ta jak se drží malé holky co si ještě neumí pořádně samy dřepnout. U nás doma to vlastně všechno po návratu z Chorvatska pokračovalo, zůstala mi ta večerka a protože na dovolené jsme se sprchovávaly s mamkou společně tak teď už teda jen mamka chodí a umeje mě. No jinak jsme měly doma pak pohovor a mamka mi vysvětlila že se na dovolené ukázalo jak to se mnou je a že se za to emusím stydět, že někdo prostě dospívá dřív a někdo ne a že není nic špatného

))))))) (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

))))))).

Pavkol (Po, 8. 11. 2021 - 06:11)

Na jedné rekreaci byla chodba na vaně zakrytá jen plentou a vedle ní zrcadlo. Podíval jsem se do něj. Právě se tam sprchovala sestra paní H.a já viděl její záda a prdýlku. MOhl jsem v tichosti odejít a nic by se nestalo já jí ale přesto pozdravil ahoj ona mě stejně odpověděla. ale pak už se nic nedělo a nikdo to nerozmazával a neřešil takže až do této chvíle to asi zůstalo mezi námi

Reklama

Přidat komentář