Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (St, 29. 12. 2021 - 17:12)

Přímo to miluji když je hovínko pevnější tak si tak jde hrát dost dlouho a když už vyjede moc může se mu pomoci prsty zase dovnitř ☺️, si šikovná moc, kluci tu z tebe budou co nevidět všichni paf

Natka (St, 29. 12. 2021 - 23:12)

Děkuju ti.

Scatlover (Čt, 30. 12. 2021 - 03:12)

Jsi prostě zdejší zlatíčko, už se moc těšíme na tvé další nádherné kakání, snad si letos užiješ spoustu krásných nehod a podělíš se s námi o zážitky a svá nádherná hovínka :*

Natka (St, 29. 12. 2021 - 23:12)

Děkuju ti.

Petr (Út, 28. 12. 2021 - 10:12)

Jako vždy krása natalinečko. Plné plenečky jsou nejlepší. Rád bych tě přebalil.

Návštěvník (Po, 27. 12. 2021 - 02:12)

Zatím snad nejzajímavější kakací zážitek

Žaneta (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

Ahoj, moje kamarádka má problém a před pár dny napsala tuto zpověď do jiné diskuse, problémy ale bohužel zůstávaj, tak jsem vás chtěla požádat o pomoc a o radu. Předem díky moc: Počurala jsem se dvakrát za den Já vlastně ani nevím jak začít, pořád brečím a nevím co dělat. Nikdy jsem neměla s vyměšováním problémy, naposledy snad někdy ve školce a dnes se stal největší, strašnej trapas mýho života. Vlastně hned dva!!! Když jsem si šla včera večer lehnout, tak jsem byla strašně unavená, protože jsem celej den až dlouho do večera nacvičovala s naší taneční skupinou novou skladbu na vystoupení. Ani jsem pak nic nevečeřela, jen jsem pořád pila, protože bylo strašný vedro. Nad ránem jsem se probudila, protože se mě začalo chtít čurat, ale jenom trošku a na budíku jsem si všimla že mám vstávat už za 20 minut. Já nikdy v noci čurat nechodím, nikdy jsem to nepotřebovala, takře jsem si myslela že to tu chvilku ještě vydržím, protože jsem byla stašně ospalá. No a tak jsem asi znovu usnula, ale tak nějak strašně neklidně. Možná se mi to zdálo, nebo jsem byla na půl vzhůru, ale nemohla jsem v ten okamžik nic dělat - prostě jsem si několikrát cvrkla do kalhotek. A to poslední "ucvrknutí" bylo asi nějak větší, najednou jsem se probrala když jsem cítila že mě to teče po zadku do postele. To byl strašnej šok!!! Na prostěradle velkej mokrej flek a na nočních kalhotkách ještě větší. Já vím že jsem blbá, protože jsem se nešla vyčurat hned jak se mě začalo chtít. Když mě se ale nikdy nic takovýho nestalo... Bulela jsem celý ráno, ale oblečení a prostěradlo jsem dala do špinavího prádla a pořádně jsem se vysprchovala. Ráno jsem byla doma sama, takže se o mým trapasu nikdo nedozvěděl. Celej den jsem ale byla jako opařená a pořád jsem na to musela myslet. Nevím, možná za to může ten přetaženej nácvik na to tancování v tom strašným vedru. Jsem ještě pořád hodně unavená a mám i trošku teplotu, ale nachlazená nejsem. Každopádně můj největší trapas teprve měl přijít! Celej den, když se mě začalo chtít čurat, tak jsem hned běžela na záchod, protože ta potřeba byla najednou a strašně intenzivní. Ale na záchodě jsem se nikdy pořádně nevyčurala, jen takový větší cvrknutí. Odpoledne jsem jela s mamkou nakupovat nějaký oblečení do obchoďáku a pak na návštěvu k naši známé. V obchoďáku se mě zase začalo chtít stašně moc na malou a skoro jsem to ani nestihla doběhnout. Mamka se dost divila a kárala mě že jsem jak malá. Jenže od mé návštěvy toalety uběhlo sotva půl hodiny, když jsem jela s mamkou autobusem z ochoďáku k té naší známé a mě se začalo chtít čurat tak strašně moc, že jsem si po pár minutách prostě zase cvrkla do kalhotek, jako ráno. Jenže tentokrát to bylo na veřejnosti (autobus byl dost narvanej), a před mámou. Ta si ještě ničeho nevšimla já měla na šortkách zatím jen malej tmavej flek v rozkroku. Normálně si s mámou vždycky všechno říkáme, jenže já byla v ten okamžik úplně mimo a nic jsem jí neřekla. Představa že bych mělá říct ve třinácti letech před celým autobusem: mami, já jsem se počůrala - to prostě nešlo. Jenže mě se chtělo čurat čím dál víc a já to držela jak to jen šlo. Chtěla jsem domů, ale spásonosný záchod byl mnohem blíž k naši známé. Cesta od autobusu k ní byla nejhorší utrpení, co jsem zažila. Mamka si toho už samozřejmě všimla, protože jsem se věčně zastavovala, kroutila, no a při tom si učůrávala do kalhot čím dál víc. Už to muselo být i dost vidět a já se rozbrečela jak malý děcko a brečela jsem celou cestu. Ve výtahu jsem to ještě celkem zvládla, ale přímo před dveřima jsem se počurala úplně. Takže když nám známá otevřela, tak uviděla mě doslova pochc..., uřvanou jak stojím v pořádné kaluži a moji ustaranou mámu, která už ani nenadávala a 

František (Ne, 26. 12. 2021 - 20:12)

Včera jsem šel kolem 22,00 hodin z hospody a bylo kluzko naštěstí kousek od baráku jsem uklouzl a jak jsem spadnul na zem, tak jsem prdnul a měl jsem plné trenky. Když jsem se postavil, tak mi to padalo i z nohavice. Bylo to strašné. Sundal jsem si jen bundu a mikinu a jak jsem byl oblečený, tak jsem vlezl do prcháče, kde jsem se svlékl a sprchoval. Oblečení po vysypání a osprchování jsem dal hned do pračky. Až když se manželka ptala proč jsem zapnul pračku, tak jsem se přiznal.

Adam (Ne, 26. 12. 2021 - 19:12)

Můžu se zeptat? Smrdí to když se člověk pokaká do těch nejvíce absorpčních plen?

Návštěvník (Ne, 26. 12. 2021 - 23:12)

Trochu ano ale je to značně omezené.

Petr (Ne, 26. 12. 2021 - 19:12)

Tak co natko byly dnes plně kalhotky plavečky či plenečky?

Natka (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

Dnes se mi nechtělo ale zítra možná ano jenže mě nenapadá žádný zajímavý scénář jestli někdo má tak sem s ním.

Scatter (Ne, 26. 12. 2021 - 18:12)

Já jsem vždycky chlap a miluji ženy, miluji je :***

Maťa (Ne, 26. 12. 2021 - 15:12)

Nechcem mudrovať kedy a kde sa nosia, alebo nenosia jednodielne plavky, no súhlasím s tým, že väčšina príspevkov je ťažko fabulovaná, ale to by mi ani tak nevadilo, i keď mohol by autor napísať, že je to fikcia. Dosť mi však vadí, keď chalani sa hrajú na baby. To je hlúpučké a úbohé. Nie je frajerina sa skryť za babský nick. Nenarážam na konkrétny príspevok a nikoho sa nechcem dotknúť, len všeobecne konštatujem!!! Ak na príspevok reagujem, by som totiž rada vedela, či píšem babe, alebo chalanovi.

Aneta (Ne, 26. 12. 2021 - 14:12)

Podle mě je normální nosit jednodílné plavky,ale někomu to asi přijde divné.

Olda (Ne, 26. 12. 2021 - 01:12)

Dobrá polovina těch příspěvků jsou pouhé výmysly a fantazie. Je to jako přes kopírák a některé detaily přímo bijí do očí. Ta Natka, no určitě dnešní 18 leté slečny nosí u moře jednodílné světle modré plavky, buď mimina nebo před několika desítkami let možná. V poslední chvíli najdou záchody a ona to přesto pustí? No dobře, je to na hlavu, ale ok. Ovšem to, že tu jeden den napíše, jak možná se jí nějaká nehoda přihodí a hned první den dovolené to dokonale vyjde...prostě sny nějakého staršího ročníku, kterému tyto představy dělají dobře. Nic proti němu a tomu, ale narovinu napiš, že je to fikce.

Natka (Ne, 26. 12. 2021 - 07:12)

Hele řeknu ti to na rovinu každý nemusí nosit mini plavky a spoustu mých kamarádek nosí i jednodílné. Já mám třeba oboje, ale dnes už jsou ty jednodílné designově hezké. A jinak že se mi to povede hned první den tak samozřejmě bych to vydržela ale bylo to náschvál. Takže tak.

Hovbužník (Ne, 26. 12. 2021 - 10:12)

Jednodílné jsou nejlepší, jak si sama mohla otestovat, vydrží a unesou toho hodně :))) já tak hezky pokakanou slečnu někde vidět, hned by se mi postavil.

Alena (So, 25. 12. 2021 - 23:12)

No natko tak tvoje nehoda na dovolené mi připomněla jedinou dovolenou u moře na které jsem byla s rodiči. Bylo mi asi tak 15 a samozřejmě jak už jsem tu psala tak už jsem byla na vozíku. Byla to hodně depresivní dovolená, protože všichni se koupali a dělali blbosti ve vodě a já akorát mohla sedět buď na břehu a nebo na mělčině a koukat na ně. No ale jednou takhle máma i táta byly ve vodě a já začala potřebovat na velkou jenže vozík jsem měla kus od sebe na pevném povrchu a táta nebo máma mi k němu museli vždy pomoc. Ale byly zrovna ve vodě tak jsem to nechtěla řešit no chvíli jsem odpočívala ale pak už jsem začla cítit že potřeba se rychle blíží. Tak jsem v mžiku zkontrolovala kde jsou rodiče jenže oni si šly zaplavat k bojkám v tu chvíli mě zalil pot a nevěděla jsem co dělat. Bylo mi blbé kohokoliv požádat jestli by mě neodnesl. Tak jsem tam jen seděla s rukou na zadku a držela ale po chvíli jsem už ucítila že mi to trošku odlétlo do plavek ale nebylo to zdaleka všechno. I to málo se tam ale matlalo cítit to trochu bylo ale ještě to šlo zamaskovat. Když už jsem to měla skoro v plavkách tak přišli rodiče táta mě rychle vzal do náruče a nesl mě k vozíku ale u něj v náručí jsem to už nevydržela a pokakala jsem se měla jsem Inko plavky tak to jak štakš podržely, ale nejhorší věc byla si do těch výkalů sednout no udělat jsem to musela ale pocit to byl hrozný až mi běžel mráz po zádech. Pak jsem se dala do pořádku a vše bylo zase růžové. Ale byla to poslední dovolená na kterou jsem s nimi jela protože být tam bylo opravdu za trest.

kapitán (Ne, 26. 12. 2021 - 10:12)

To já bych tě vzal kolem pasu i do vody beruško :* aby sis to hezky užila, dovolená muže být fajn i na vozíku, když máš kolem sebe ty správné lidi, zejména milovaného muže

Reklama

Přidat komentář