Reklama

Svazování partnera(ky)

Hans B.B. (So, 25. 12. 2021 - 11:12)

Hádám, že to brnění je zároveň vězení, ze kterého se sama nedostaneš. :D Stejně jako (aspoň u mě) ten 1 mm celotělový latex. Mám ho se vstupem přes krční otvor. Dostanu se do něj sám ale ven se sám nedostanu. A líbí se mi to.

Návštěvník (So, 25. 12. 2021 - 00:12)

zase latex

Lenka (Čt, 23. 12. 2021 - 11:12)

Chlap nám koupil tady tu svazovací sadu https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish/bondazni-sady/master-series-interlace-bed-restraint-set a hrozně se mi to zalíbilo, že bych to chtěla posunout o level dál. Nějaké nápady pro začátečníky? Díky

Mája (Po, 20. 12. 2021 - 00:12)

Koupila jsem bondážní sadu z e-kondomy spíše ze srandy a nakonec se z toho stala zábava číslo 1. :-D

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Ráda vyzkouším cokoliv

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Takhle je good právě svázání v pláštěnce. Mě když jsem v 15 začínala se svazovaním když jsem to prvně zkusila tak mi stačila plastenka nebo spíš pršiplášť gumáky a páska. A jednoduché svázání do kozelce je na světě.

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 18:12)

Já latex nemám ,takže když jsme ze ségrou doma sami,tak se obléknu do termo a hned mě sváže a dá roubík,pak se díváme na film.Ale musí to pěkně utáhnout abych to nemohla rozvázat

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 18:12)

A nějakou pláštěnku nebo gumáky? Na tohle se dá použít i péřová zimní bunda. Pokud doma máte pláštěnky. Tak se dá že budeš úplně nahá v pláštěnce a co používáš jako roubík? Pásku?

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Kuličku z potravinářské fólie ,mám jich asi 10.Jinak nemůžu, bohužel

Hrabě (Čt, 16. 12. 2021 - 08:12)

Čau. Včera jsem si koupil kafe vzal cigára a zaparkoval u závory u nudapláži kam v létě jezdíme s manželkou. U závory bylo již jedno auto a tak jsem si myslel, že to bude nějaký rybář. Sedl jsem si na výklenek vykopaný na pláži a v mysli jsem si vracel vzpomínky z léta a milování se na pláži s manželkou vedle dalšího páru a s diváky kolem nás. Jelikož je již odpadlé listí a bylo vidět na všechny strany všiml jsem si siluety dvou lidí v lesklých oděvech ale myslel jsem si, že to jsou právě rybáři, ale když jsem se zahlédl víc, všiml jsem si, že maji i klobouky?..byly to kukly ale. Tak jsem se zvedl a šel jsem tím směrem. Poprvé jsem viděl dvojici v latexu, on měl na hlavě psí kuklu a jak jsem je sledoval, v jisté chvíli si klekl a ona ho venčila. Dala mu několik rán na zadek a pak.. zipem si roztáhla tu kombinézu u kundy a počůrala ho Přirozeně jsem si u toho začal honit, ona mě zahlédla a prišli ke mně a řekla mi abych se udělal na něho. Zeptal jsem se jestli by to nebylo možné na ní a řekla ok na botu. Úplně jsem ji pocakal a ona mu nařídila to olizovat. Vytáhl si psí kuklu na čelo a jazykem a rty ji úplně do čistá olizal až její bota byla lesklá. Pak mu nařídila je botu počůrat, on se na ni vyčůral opět očistil, pak se zvedl a všichni tři jsme šli k autům, povídali si úplně normálně a byli to kultivování lidé a řekli mi vše o jejichz pocitech a proč to dělají.... obrovská osvěta. Možná se ještě potkáme, ale jsou zásadně proti nějakým konkrétním domluvám na konkrétní čas a dny, takže to nechávají na náhodě, nedělají to kvůli někomu, ale pro sebe.

Hrabě (Čt, 16. 12. 2021 - 08:12)

Čau. Včera jsem si koupil kafe vzal cigára a zaparkoval u závory u nudapláži kam v létě jezdíme s manželkou. U závory bylo již jedno auto a tak jsem si myslel, že to bude nějaký rybář. Sedl jsem si na výklenek vykopaný na pláži a v mysli jsem si vracel vzpomínky z léta a milování se na pláži s manželkou vedle dalšího páru a s diváky kolem nás. Jelikož je již odpadlé listí a bylo vidět na všechny strany všiml jsem si siluety dvou lidí v lesklých oděvech ale myslel jsem si, že to jsou právě rybáři, ale když jsem se zahlédl víc, všiml jsem si, že maji i klobouky?..byly to kukly ale. Tak jsem se zvedl a šel jsem tím směrem. Poprvé jsem viděl dvojici v latexu, on měl na hlavě psí kuklu a jak jsem je sledoval, v jisté chvíli si klekl a ona ho venčila. Dala mu několik rán na zadek a pak.. zipem si roztáhla tu kombinézu u kundy a počůrala ho Přirozeně jsem si u toho začal honit, ona mě zahlédla a prišli ke mně a řekla mi abych se udělal na něho. Zeptal jsem se jestli by to nebylo možné na ní a řekla ok na botu. Úplně jsem ji pocakal a ona mu nařídila to olizovat. Vytáhl si psí kuklu na čelo a jazykem a rty ji úplně do čistá olizal až její bota byla lesklá. Pak mu nařídila je botu počůrat, on se na ni vyčůral opět očistil, pak se zvedl a všichni tři jsme šli k autům, povídali si úplně normálně a byli to kultivování lidé a řekli mi vše o jejichz pocitech a proč to dělají.... obrovská osvěta. Možná se ještě potkáme, ale jsou zásadně proti nějakým konkrétním domluvám na konkrétní čas a dny, takže to nechávají na náhodě, nedělají to kvůli někomu, ale pro sebe.

Mari (St, 15. 12. 2021 - 23:12)

Když jsem dneska byla v tom kozelci vzpomínala jsem když jsem byla na jaře na chatě. To jsem tehdy ještě nebyla tak dlouho svázána jenom na noc a pres den málo. To zrovna bylo když mě přítel nesvázal na noc. Vzbudila jsem se vedle něj v půl páté ráno. Přítel ještě spal. Nechala jsem mu vzkaz. Tehdy jsem ještě měla tu jednu péřovou kombinézu. Tehdy jsem se vzbudila nahá a nechtělo se mi si nandavat latex protože by to vzbudilo přítele. Venku se skoro rozednívalo mlha a teplo jako v prádelně. Tak jsem jak jsem byla nahá jenom si oblékla kombinézu zaplnula a nandala si kapuci mrazovou klapku. Měla jsem jenom vidět oči. Prochazka v lese byla skvělá obvzlast v péřové kombinéze. Pak si pamatuju ze když jsem se vrátila čekal mě s řetězy a s pouty. To jsem si když jsem dorazila sundala kombinezu a musela si vzít latex i s kuklou. Pak takto připravená jsem šla s přítelem do sklepa. Tam byla trubka topení která vedla ze země. Nejdřív mi nandal roubík klasickou kuličku. Pak vzal pouta a spoutal mi ruce za zády u té trubky takže jsem nemohla se hnout od trubky. Pak vzal pouta na nohy spoutal mi nohy. Nakonec vzal řetěz se kterým mi omotal tělo a pak řetěz zajistil zámkem. Takto jsem tehdy byla do 4 odpoledne.

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 13:12)

Také krásný ,jak pak si to takhle měla často u té trubky.Jest bych tu kuličku omotala kolem hlavy něčím

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 13:12)

Celkem často a vždy na delší dobu. Jednou dokonce jsem takhle mela místo roubíku pásku. Takto jsem svázána minimálně den v kuse.

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 16:12)

Neboli tě pak ramena a pusa,nemáš šílený sucho v puse?

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 17:12)

Hele nebolí nebo asi bolí ale já to už necítím;-) No občas přišel přítel sundal mi roubík a dal mi napít. Třeba náročnější než nějaké spoutání k tyči je mít zamčený latex. Na sobě žluté pvc kalhoty s laclem gumáky a pláštěnku. A kapuce na hlavě. Když bylo léto občas mě takhle přítel vzal do lesa a když jsem si chtěla sebemíň povolit snurku kapuce nebo porozepnout tak jsem nesměla. Proto pravé mi když jsme došli do lesa hloubš nandal řetěz do pasu a k němu připojil pouta takze jsem nezvedla ruce. To je teprve náročné ale zábavné vydržela bys to ty? V létě v latexu s kuklou a v oblečení do deště?

Mari (St, 15. 12. 2021 - 22:12)

Dneska si pro mě přítel připravil super svázání. Říkal mi k tomu ze toto je trénink na léto v latexu. Nejdřív přes latex jsem dostala péřové oteplováky, bundu a nafukovací roubík. Oblékla jsem si to a před tím než jsem si nandala kapuci mi nandal roubík. Nafouknul ho a základ pro svázání bez keců byl na světě. Potom jsem přes to dostala pvc komplet oblékla jsem si kalhoty a pvc bundu a kapuci utáhla na šňůrky. Tím to nekončilo, dále jsem si musela vzít černou latexovou pláštěnku nandat kapuci a utáhnout. Tím pořád to pořád nekončilo. Vzala jsem si péřovou kombinézu tu klasickou. Přes ní jsem nakonec dostala tu se zipem vzadu. Tu mi přítel zapnul a zamknul na zámeček. Hned se navalil pocit vedra. Pak jsem si lehla na pohovku. Přítel vzal lano a pevně mi svázal ruce a nohy do kozelce. Nechal mě takto do večera. Když mě rozvázal tak jsem byla totálně zpocená ale spokojená. Musím trénovat na to že i na jaře i v létě budu nosit péřové oblečení pres latex a nandaná kapuce bude doma a v dešti venku povinností. Stejně jako změna bude že když budu doma budu mít krom péřového i pouta a roubík. Prostě miluju život otrokyně. Třeba myslíte ze je to dobrá výzva? Chodit doma i venku v péřovém?

Hans B.B. (Čt, 16. 12. 2021 - 23:12)

Výzva je to zajímavá. Ale tobě nebude chybět koupání a letní sporty?

Mari (Čt, 16. 12. 2021 - 23:12)

Koupání bude jednoduché protože na chatě máme bazén také to je jednoduché sundat si perovou kombinezu a koupat se jen v latexu. A sporty? Ze sportů mám ráda procházky ideálně brzo ráno. Když je jeste chládek. To je teprve příjemné mít na hlavě kapucu.

Hans B.B. (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

Tak bazén mě zrovna nebere. Spíš v přírodě. Zaplavat si nějaké 3 km i třeba několikrát za den to v bazénu moc nejde. Ale budiž. Každého baví něco jiného.
Zkoušel jsem to i v latexu a taky je to docela fajn. A u vody to lidi ani pořádně nepoznají. Spousta lidí to považuje za plaveckou kombinézu nebo neoprén. :D

Reklama

Přidat komentář