Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

usb (Ne, 1. 9. 2013 - 15:09)

Měl jste na mysli Adrenalin...... mají ho i ženy samozřejmě, ale nízkou hladinu. V případě různých nemocí (např. štítná žláza) může být tato hladina vyšší a může způsobovat různé neduhy (nadměrné ochlupení, atp).

Sestra (Ne, 1. 9. 2013 - 11:09)

Častá masturbace hlavně u...Měl jste na mysli Adrenalin místo slova Testosteron. Testosteron je mužský hormon a ten ženy nemají.

jfd (Čt, 29. 8. 2013 - 10:08)

Častá masturbace hlavně u holek není dobrá protože za pár let budou uplně znecitlivělí a u větší cásti žen i mužů se dostaví deprese. Pokud někdo masturbuje víckrát za týden je závislý na testosteronu který se vyplavý při vzrušení do krve a podle mě není žádná zavislost dobrá. A navíc je to těžký hřích.

anonymka (Pá, 23. 8. 2013 - 19:08)

Je normalni ze masturbuju ve 13

gg (Pá, 23. 8. 2013 - 16:08)

Vždyť já prstila už v...No je vidět že jsi zaostalej jiný holky v jejím věku už měli sex.

Mirek (Pá, 23. 8. 2013 - 15:08)

Vždyť já prstila už v...Máš pravdu že jsem nehonil,v jejím věku jsem ještě ani nevěděl že něco takového existuje.A už vůbec by mě nenapadlo radit se o tom s někým cizím po internetu,nehledě na to že v té době byla internetová sít' u nás vlastně ještě v plenkách a málokdo měl svůj počítač.To že jsi prstila už v 11-ti,tě určitě muselo nějak duševně poznamenat,na každého kdo to takhle brzy provozuje to má negativní dopad.A to ještě nemluvím o tom že z toho bude mít chlupaté dlaně.Slušní lidé zkrátka nemasturbují,pokud jim to rodiče nejsou schopni v dětském věku vysvětlit,tak si postíhají na tom děcku,pak s něho bude zvrhlík a nebo štětka.Ale mě je to vlatně úplně jedno.

Prsťka (St, 21. 8. 2013 - 20:08)

Ve 12-ti letech prstit?Ty...Vždyť já prstila už v 11ti. Řekni mi, že ty jsi ještě nehonil.

Mirek (St, 21. 8. 2013 - 17:08)

ahoj Renato, je normální...Ve 12-ti letech prstit?Ty máš ale nápady,ještě by jsi měla pít mléko a ne uvažovat nad zvrhlostma.Rodiče by tě měli vzít hodně zkrátka aby jsi neměla čas vymýšlet věci naprosto nepřípustné pro tvůj věk.Jdi se místo toho raději učit a nebo dělat něco užitečného,ale ne psát tady takové kraviny.

Prsťka (St, 21. 8. 2013 - 09:08)

ahoj Renato, je normální...A proč ti to nejde? Popiš ten problém trochu víc, ať ti můžeme poradit.

llala (Út, 20. 8. 2013 - 18:08)

ahoj Renato, je normální že sem si už neprstila? prostě chci ale nejde to..je mi 12 let. Prosim pomocte mi, napište mi..

mudr.george (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

Dobrý den paní Renato,
to co zde popisujete je velmi nestandartní, nelogický a duplicitní postup léčby. Pokud by Vám tento postup doporučil lékař, podílel by se tak na páchání trestného činu, pohlavního zneužívání dětí a Vy byste byla také trestně stíhaná.

Pavla (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

Mé ceři je 5 let....To snad nemyslíš vážně!!! Nechceš náhodou vyhonit mého 4letého syna??? Prober se!!!

Sabina (Čt, 15. 8. 2013 - 14:08)

Mé ceři je 5 let....Ještě mi řekni, že jste s ní šukaly, ne? Prosím tebe, rodiče aby lízali dceru, to mi přijde, až úchylné. Nejsi ty náhodou nějaká pošahaná??? Za chvíli tu budeš psát, že jste měli doma velké orgie s dětmi, ne???

Renata (St, 14. 8. 2013 - 21:08)

Mé ceři je 5 let. Masterbuje pořád a přede všemi. ale velmi podivným způsobem - ... ze začátku jen v pokoji pod peřinou a jen povrchově, pak se začala prstit, to jsem ještě moc neřešila. potom začala i při televizi když se sešla celá rodina. ale nejhorší bylo když jsme ji čas od času machytávali jak si tam strká různé věci. poprví jen mrkev, okurku, tužky a štětce. pak se to stupňovalo... pak tam dokázala narvat celou ruku i skleničku či nohu od židle.(jednou tam nacpala i pet lahev-celou) A tokaždé u toho hrozně křičela a vzdychala. nakonec jsme přišli na to že má velmi vzácnou chorobu, je velmi závislá na sexu, takže jsme ji to museli dělat i mi, necčastěji jazykem, jinak by se nervově zhroutiha.

Anonim (St, 14. 8. 2013 - 21:08)

Je mi 12 let a masturbuji uz od 6 let. jednou jsem to zkousela i ve vane ale od te doby mam pocit jako kdybych mela v pice vzduchovou bublinku a neví jak se toho zbavit, kvůli tomu se mi v noci i spatnu usina prosim poradte mi. nici mi to život.

ff (St, 14. 8. 2013 - 21:08)

ff

emilka (St, 14. 8. 2013 - 11:08)

ahoj je mi 12 a včera jsem měla sex a mím 15 klukem trvaloto asi 2 hodiny ale bilo to skvelí..

Tomáš Bartalos (Po, 8. 11. 2021 - 22:11)

Ale mít sex můžeš mít až od 15 let!!!!

Návštěvník (Po, 8. 11. 2021 - 22:11)

Sex můžeš mít de facto když máš erekci , de jure v těch patnácti . Lidově řečeno , šukat můžeš když už ti stojí , ale musíš držet hubu !

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 21:12)

Ano. Viděl jsem mrdat i hodně malé děti.

Reklama

Přidat komentář