Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 22:12)

Já myslím že se tomu trochu bráníš, ale klidně by jsi s ní ráda byla.

Maťa (Čt, 23. 12. 2021 - 23:12)

Pripúšťam, že možno máš pravdu, ale viem iste, že skvelého chalana, by som milovala celým srdcom.

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 23:12)

Tak s tím souhlasím.

Scatter (Čt, 23. 12. 2021 - 15:12)

Nádhera

Maťa (Čt, 23. 12. 2021 - 15:12)

Je to zážitok už pár týždňov starý, ale podelím sa oň. Mám kamošku s ktorou sa často nestýkam i keď vychádzame spolu fajn, no nie je z BA, čiže možnosti stretávania sa máme obmedzené. Pred časom som sa s ňou stretla v Tatrách a pri káve prišla reč aj na to, že sa chystá za tetou do Nemecka, no stále to odkladá, lebo nechce sa jej samej na takú cestu. Dohodli sme sa, že keď budem mať cestu do Kolína, dám jej vedieť a pôjde so mnou. Stalo sa a pred necelým mesiacom sme vyrazili na 4 dni do Nemecka. Nikdy sme spolu dlhšie neboli, čiže cestou tam sme sa vlastne len lepšie spoznávali, a tak som nič nevystrájala i keď lákalo ma si trošičku užiť, ale stále som sa dokázala presvedčiť, že nie, že bolo by to blbé a nechala som si zájsť chuť. Fajn sme si rozumeli a bavili sme sa o všetkom možnom. Dozvedela som sa, že je lesba. Ja síce lesba nie som (možno málinko bi :-)), ale moja túžba sa strápniť pred lesbou, bola neodolateľná. Veľmi som túžila sa pred ňou hanbiť. Nechcela som to siliť, lebo keby to nevyzeralo prirodzene, bolo by to na figu a preto som len spriadala plány, kedy a čo vystrojím. Koketovala som s myšlienkou, že keď dorazíme, dám si medicínku a druhý deň sa pred ňou pokakám. No zároveň som vedela, že budem mať veľa práce, a že to asi nepôjde. Celý pobyt som myslela len na to, čo vystrojiť, aby som sa pred ňou veľmi hanbila. Bola som zúfalá, lebo práca mi nedovolila vystrájať, a tak som si dala aspoň liečik na spanie, poriadne ho zapila a celá vzrušená som zaspávala a dúfala, že sa zobudím pocikaná a aspoň to mi privodí krásnu hanbu. No nestalo sa. Síce po liečiku sa mi to často stane, ale nie je to pravidlom. Bola som z toho smutná a hovorila som si, že cesta späť musí stáť zato. A veru stála!!! Večer pred cestou sme sa dohodli, že ráno si trošku privstaneme, potom pôjdem ukončiť prácu, ona pôjde rozlúčiť sa s tetou a okolo jedenástej vyrazíme domov. Ráno som ju zaviezla k tete a išla som chvíľu pracovať. Po práci som si skočila nakúpiť a napadlo mi, že si kúpim aj majonézový šalát, že v hoteli ho ostentatívne zjem, aby moje problémy cestou, som mala na čo zhodiť. Bola som totiž rozhodnutá, že pred cestou si dám medicínku. Už bol čas, tak som išla pre kamošku a šli sme do hotela. Tam som si dala ten šalát, potom sme si dali kávu a chystali sme sa na odchod. Čakala nás dlhá cesta, preto až bezprostredne pred odchodom som užila medicínku a vyrazili sme. Plná očakávaní som sadala do auta a verila som v krásny zážitok. Po štyroch hodinách jazdy som sa dočkala, začali prvé kŕče a po chvíli si kamoška všimla, že nie som v pohode. Je to milé dievča, ďalšia z veľmi empatických kamošiek, a tak si začala robiť starosti, ako zvládnem ešte desať hodín cesty. Moje kŕče sa stupňovali a ona to naozaj prežívala so mnou. Bolo vidieť, že je smutná, že trpím. Až som sa divila, že ju to tak veľmi trápi, lebo neboli sme si zas najbližšie ako si kamošky môžu byť, no táto cesta nás veľmi zblížila. Dobre mi padlo, keď som videla, že so mnou súcití a bola som si istá, že keď sa to stane, bude to skvelý zážitok. Snažila som sa tváriť, že som v pohode, ale kŕče už boli ozaj silné, a tak som nemusela nič hovoriť, proste videla, že je zle. Rozmýšľala čo ideme robiť, aby som sa neposerkala, ale to bola skôr sranda, ako praktické rady. No z jej úst to vyznelo rozkošne, lebo slovenčina nie je jej materinský jazyk a chvíľami som sa smiala, i keď slovensky vie dobre. V kútiku duše som sa celkom tešila, že ráta aj s alternatívou, že sa poseriem. Dokonca si myslím, že si bola takmer istá, že sa to stane, lebo natiahla sa dozadu a zo zadného sedadla zobrala svoju bundu, ktorú mi pchala pod zadok. Vraj je presvedčená, že by nebolo práve dobre sa pohnačkovať na ventilované sedadlo. Bola som v kŕčoch, ale zároveň vzrušením celá bez seba, že mi dáva pod zadok svoju bundu. Povedala som, nech neblbne, že jej predsa nemôžem pototo bundu. Ona na to, že bude rada ak sa to nestane, no nie kvôli bunde, ale kvôli mne. Poprosila som ju, nech mi dá zadný koberček, už som totiž vedela, že ten je stále poruke a dobre poslúži. Dala mi ho a vzápätí zavelila, že na najbližšom zjazde mám ísť dole z diaľnice, lebo pri tej zápche je to jediná šanca, ako si uľaviť inde ako do gatí. Navigácia nám hlásila nehodu a už som si v duchu hovorila, že ta zápcha bude nadlho a asi sa pokakám mimovoľne. Nechcela som to urobiť v aute a fakt som sa bála, že to nevydržím. Nakoniec sme sa k zjazdu dostali. Schádzala som z diaľnice, chytili ma ďalšie kŕče a tie boli také, že už som to držala ozaj s vypätím všetkých síl. Dostala som sa na okresku a na prvom relatívne vhodnom mieste, som zastala. Pri vystupovaní som prestala bojovať s tlakmi a pustila som to. V momente som bola totálne pokakaná. Bola to riedka kaša, mala som plné nohavičky a kydalo sa mi to po nohách. Kamoška neverila vlastným očiam, i keď to čakala. Som síce mizerná herečka, no zamrmlala som si popod nos ľahkú nadávku, aby som demonštrovala, ako hrozne sa hanbím. Vlastne, bola to pravda, poriadne som sa hanbila, no zbožňujem takúto hanbu. Vnímala som ako na mňa pozerá, počúvala som ako ma upokojuje a vzrušením som bola ozaj bez seba. Túžila som, aby bola pri tom keď sa budem vyzliekať, dávať dokopy a utierať, ale nemohla som dopustiť, aby to bolo divné, tak som jej povedala, nech zalezie do auta a pozerá inam, že ma nemusí vidieť hnusne posratú. Vraj či som sa nezbláznila, že je lesba a už konečne potrebuje vidieť babský zadoček. Chvíľu sme hrali slovný pingpong, no potom rezignovala, lebo videla, že sa moc hanbím. Išla som do kufra pre utierky, vodu v bandaske som tentokrát nemala, no mala som kartón minerálky, tak som ho vzala a zaliezla som medzi otvorené dvere, že sa idem dávať dokopy. Kamoška mi bola okamžite za zadkom. Demonštratívne som ju vyháňala, no ona nech nebláznim a hundrala, že do kelu aj s hanbou, že predsa musí vidieť pokakaný, sexy zadoček. No nechcela byť vtieravá, preto sa otočila chrbtom, že ma bude aspoň kryť. Dlho nevydržala byť otočená. Len čo som sa začala vyzliekať, už komentovala ako vyzerám. Boli to milé komentáre a bolo mi jasné, že to robí preto, aby som sa cítila čo najmenej trápne. Bola som taká vzrušená, že som sa s ňou prestala naťahovať a len som čakala čo urobí. Vyzliekla som sa, hneď mi zobrala nohavice, dala ich do igelitky a opýtala sa čo s gaťkami. Bolo by divné jej povedať, že si ich chcem v týchto podmienkach vyprať, preto som jej povedala, že neviem, že aj keď ich mám veľmi rada, asi ich vyhodím. Na to zareagovala, že dám sa do poriadku, potom skultúrnime nohavičky a dáme ich k nohaviciam. Začala som sa umývať minerálkou a ani neviem kedy mi zobrala fľašu, no zrazu ma oblievala ona. Chvíľami, asi sa pozabudla, ma jednou rukou olievala a druhou umývala. Prekvapilo ma, že sa jej to nehnusí, lebo som bola fakt nechutne posratá. Strašne som sa hanbila, no vďaka tomu som bola neuveriteľne vzrušená a radšej som mlčala, nech si nič nevšimne. S jej pomocou som sa doumývala, išla som sa obliekať, no ešte ma zastavila, že ma poutiera voňavými utierkami. Poutierala som sa nimi, zozadu mi pomohla, obliekla som sa a už som vyťahovala sprej na umytie rúk a ona na to, že ešte by sme mali oprať nohavičky. Vytiahla som ich a s jej asistenciou som ich začala prať. Boli šialene pokakané, preto som bola mega zahanbená, mega vzrušená a patrične som si to užívala. Bolo mi ľúto, že to nemôžem donekonečna naťahovať. Pomaly som ich doprala a s krásnym zážitkom som sadla do auta, poďakovala som jej za pomoc a pokračovali sme ďalej. Bavila sa so mnou akoby sa nič nestalo. Trochu ma to mrzelo, lebo chcela som si ten krásny pocit hanby čo najdlhšie udržať, no siliť som to nemohla, bolo by to divné. O necelú pol hodinu som znova mala kŕče, ale tentokrát to bolo bez nehody, lebo boli sme kúsok od pumpy. Na pumpe boli aj sprchy, riadne som sa osprchovala a zvyšok cesty už bol relatívne bez problémov, i keď ešte trikrát som toaletu navštívila, dokonca podarilo sa mi umazať aj ďalšie nohavičky. Chcela som, aby kamoška o tom vedela, preto som jej z WC zavolala a poprosila ju, nech mi prinesie čisté, lebo tentokrát síce len trošku, ale znova som sa pokakala. Naložila som len málinko, no rozmazalo sa to a gaťky boli dosť špinavé. Kým som vyšla z kabínky, kamoška mi nohavičky oprala. Bola som znova poriadne vzrušená a asi preto netuším, ako sa k tým nohavičkám dostala. Totiž, ja som jej ich nedala, mala som ich pohodené v kabínke a fakt som si nevšimla, kedy ich vzala. Asi keď mi dávala čisté prádlo a vlhčené utierky, ale naozaj som si to nevšimla. Veľmi ma prekvapila, lebo oprať takéto nohavičky niekomu inému, to urobí málokto. Nevedela som prestať myslieť na to, čo som prežila. Občas som bola duchom mimo, neustále som si premietala ten zážitok a kamoška si myslela, že stále trpím hanbou, tak sa ma snažila z toho dostať. Bola rozkošná. Mohla by som ešte pokračovať, lebo viezla som ju až domov, aj prenocovala som u nej, ale to by bol už iný príbeh, preto to ukončím konštatovaním, že bol to nádherný zážitok.

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 22:12)

Nejsi náhodou taky lesba, protože to vypadá že by vám to klapalo.

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 21:12)

Konečně něco skvělého.

Scatlover (Čt, 23. 12. 2021 - 08:12)

Hmm vánoční svátky a holky nekakají, smutné vánoce o ničem, místo aby se to tu hemžilo zážitky o Vánocích na blátě a plných kalhotkách...

Niki (Čt, 23. 12. 2021 - 08:12)

ak když jsem kontrolovala syna tak byl obojí tak jsem ho prebalila a dceři je 10 let a ta dostala plenky také ale syn mi řekl že je to dobré mít pleny zase že to je pohoda že se v klidu hlavně v noci pocura a do školy jsem koupila nasazovaci plenky od značky Tena xs a jsou jak holce tak i klukovi a synovi dávám 4 látkové pleny a gum kalhotky ale už normální bez zámku ze zámkem dávám dceři syn co má pleny už 5 den tak už si zvykl ale už nenosí poznámky ze školy když přijde ze školy tak jse mi ptá jestli nemůže dostat už látkové pleny ale když má většinou jednorázové pleny čisté tak mu je nechávám až do večera že si doma udělá úkoly pak se dává malá svačina ale formou bufetu kojenecké láhve to se většinou pokadi po sunaru tak se umyje sám ale s dětským mýdlem pak si v koupelně vezme dětský župan a jde do postele a tam mu dávám látkové pleny 4 a poslední je vázání na draka a dám buď gumové a nebo svrchní kalhotky ale většinou má pyžamove kalhoty v kterých je vyšitý silnější igelit že stáhnu kabátek nejvíce dolů a kalhoty co nejvíce nahoru ale přemýšlím že na ně prisiji i laclace a vždy jde spát v 18 hodin a dcera také ta dostane stejný podíl plenek a úplným systémem jako syn akorát že gumové kalhotky má na zámek ona a dupačky ale vždy ji musím já a nebo manžel krmit z láhve syn už dumla sám z kojenecké láhve teď má tady kamaráda v pokoji tak jsem se optala jestli taky ve škole zlobí že občas taky a jak ho mamka trestá že dostane na zadek a nebo klečí nahaty v koutě no kdybys bydlel u nás tak mi to děláme jinak taky kleci úplně nahaty a používá nočník a nebo látkové či jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče atd je to by se mne líbilo mít pleny a punčocháče se svrchnimi kalhotky aby mne mamka takto potrestala. Tak jsem mu řekla tak se vysvlekni do naha tady máš jednorázové pleny a punčocháče a můžež tady takto být..... Jo tak vám děkuji a budeš je mít tak dlouho až se pocuras a pokadis.

Petr (Čt, 23. 12. 2021 - 00:12)

Holky notak kakejte!!

Hovbužník (Ne, 19. 12. 2021 - 09:12)

Je to sračka, smyšlený hovno

Natka (So, 18. 12. 2021 - 22:12)

Takže zase po delší době napíšu nějaký zážitek. Už jsem nic dlouho nepodnikala a tak touha to udělat byla veliká. Takže jsem jela autem začla jsem potřebovat tak jsem zastavila natáhla si plenku, dala si podložku a jela jsem dál. Jenže pak se stalo něco strašného rozsvítila se mně nějaká kontrolka a auto zastavilo a teď celá pokakaná jsem musela rozmyslet co udělám. Mámě jsem zavolat nemohla protože jsem byla daleko takže mně zbyl buď přítel nebo odtahovka. Rozhodla jsem se pro přítele protože být pokakaná před cizím chlapem takovou dobu je hrůza. Takže přítel to neměl daleko přijel pro mě celý vysmátý já jsem dělala jak my to je líto ale jinak jsem si to hrozně užívala no sedla jsem si k němu do auta a šel že mě pěkný smrad, ale přítel byl v pohodě a chápavý. Ještě pár minut jsem se matlala ve vlastních výkalech. A pak už jsme dojeli k němu a dala jsem se do kupy. A nakonec u něj zůstanu přes noc, místo plánované návštěvy kamarádky. Asi to osud takhle chtěl.

Petr (So, 18. 12. 2021 - 23:12)

Krása natko prostě skvělé

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 09:12)

Myslite, ze tohle je kakaci partnerka pro vas?! http://www.freefoto.cz/srandicky/10612/

nada.dvor (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

A co pak jak máš na tom teď plinecky

nada.dvor (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

A co pak jak máš na tom teď plinecky

nada.dvor (St, 29. 12. 2021 - 23:12)

A co pak jak máš na tom teď plinecky

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 08:12)

no to je pravda proto je na WC v restauracích napsáno že je tam zakázáno házet vložky

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 08:12)

Může mi někdo vysvětlit a ideálně sdílet video, jak spláchne kalhotky do záchodu? Ikdybych připustil, že se je povede spláchnout, tak to udělá jen naprostý blb, protože ta látka se v té vodě nacucá a dotyčný si ucpe kanalizaci.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 00:12)

Aleno vím že ti to bude asi nepříjemné na to odpovídat ale nedá mi to se zeptat já tvá nemoc léčitelná nebo ne?

Reklama

Přidat komentář