Reklama

Existuje Bůh?

☮✌ korkokluk (Ne, 19. 12. 2021 - 23:12)

To není podstatní. Miluješ mě Raki?

Rakato (Ne, 19. 12. 2021 - 23:12)

Možná budeš bisexuál.

☮✌ korkokluk (Po, 20. 12. 2021 - 00:12)

Rakato, miluješ mě?

Rakato (Po, 20. 12. 2021 - 12:12)

Co to je za otázku? Tato otázka naznačuje, že jsi gay, bisexuál.

☮✌ korkokluk (Po, 20. 12. 2021 - 16:12)

A když miluješ svého syna, taky jsi gay? Láska má mnoho podob.

Rakato (Po, 20. 12. 2021 - 16:12)

Ale ty nejsi můj syn.

Rakato (Út, 14. 12. 2021 - 00:12)

“Naše ateizační kurzy “Od boha k realitě” v květnu za výhodnou cenu! (agentura “Poznej více”)

Rakato (Út, 14. 12. 2021 - 00:12)

“Svatý otec není ani otcem, ani svatým. Protože otcové mají děti, a svatí umí zázraky.”

Rakato (Út, 14. 12. 2021 - 00:12)

“Kde je bratr Tomáš? Odešel navždy. Zemřel? Hůře, odpadl k presbyteriánským neznabohům.”

Rakato (Út, 14. 12. 2021 - 00:12)

“V nebeských volbách zvítězil Antikrist před Jehovou, kterému se pozemské věci zcela vymkly z rukou, a 1.1 nastupuje jako úřadující hospodin.”

Rakato (Út, 14. 12. 2021 - 00:12)

“Meteority jsou boží projektily, kterými se Jehova strefuje do největších hříšníků. Naštěstí pro ně má špatnou mušku.”

Rakato (Út, 14. 12. 2021 - 00:12)

”Mluvit o dědičném hříchu je šířením poplašné zprávy, a tedy trestné podle § 357 trestního zákoníku.”

Rakato (Po, 13. 12. 2021 - 00:12)

Jáhen Teofil říká: "Málokdo ví, že bůh má rád zápalné oběti, a pak pomůže. Když mám zarostlý nehet, spálím kilo bůčku. Na tvrdá játra musím spálit králíka, ale covid - ten už chce macatou krůtu."

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 10:12)

Kdybys četl bibli a literaturu jiných náboženství, věděl bys že většinou se obětiny se nepálí, ale snědí.

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 06:12)

Pogoun tě dohledá, svojšile!

☮✌ korkokluk (Ne, 12. 12. 2021 - 23:12)

Jsem uchvácen z toho, jak dodkonale a úžasně stvořil Bůh tento svět se vším všudy!

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 03:12)

A moudrý promluvil jsa netoliko byl opatrovníkem svým jenž Ďáblovi lil svou krev do chřtánu,by dobrodiný navenek hlásal to Rakato jest syn Boží s posloudnicí v míze sluji

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 03:12)

Ano , rozlezte se po celém světě a získávejte pitomce celého světa pro naši věc . A to dělají Židé dodnes !

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 02:12)

“Dobrý katolík se nechá zmrskat, přidusit, opálit, a přece bude dále věřit, že vše je boží vůle.”

Rakato (So, 11. 12. 2021 - 23:12)

Já myslím, že je třeba dořešit, proč se bůh před lidmi skrývá. Nejprve s nimi byl v kontaktu, viděli ho Adam a Eva, Abram, proroci, a najednou finito, nic?
Fyzikálně tady žádný problém být nemůže, když nás stvořil k obrazu svému: ---------------
"Tehdy Bůh řekl: „Učiňme člověka k našemu obrazu, podle naší podoby!"" (Genesis 1,26). --------------------------------- V čem je tady problém? To nikdo přesně neví. Mě osobně nějaký avatar Ježíš nestačí, chci vidět boha jaký je, ne do čeho se zakuklí. My lidé přece také nechodíme v přestrojení, to slušní lidé nedělají. To si nás bůh neváží, že nám podstrčil avatara? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A co na to kutňáci? Jako vždy, zlatoústně řeční, v tomto případě úplně z cesty: ------------------------ „On jediný je nesmrtelný a přebývá v nepřístupném světle; jeho nikdo z lidí neviděl a nemůže uvidět. Jemu patří čest a věčná moc. Amen.“ (1.Tim 6,16).------------------------ Šavle, Šavle, ty sis zase pustil hubu na špacír. Co to tady kecáš? Pár lidem se bůh přece ukázal: -------------------------------- a) 6Potom řekl: „Já jsem Bůh tvého otce, Bůh Abrahamův, Bůh Izákův a Bůh Jákobův.“ Mojžíš si ihned zakryl tvář, neboť se bál pohlédnout na Boha. (Exodus 3,6) ---------------------------------------------- b) 1Hospodin se pak Abrahamovi ukázal u háje Mamre, když seděl v poledním horku u vchodu do stanu. 2Abraham pozvedl oči a hle, stáli před ním tři muži. Jakmile je spatřil, vyběhl jim ze stanového vchodu naproti. Poklonil se až k zemi 3a řekl: „Pane můj, prokaž mi prosím laskavost a zastav se u svého služebníka! (Genesis 18,1-3) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže když si to shrneme, křesťané jsou zcela bezradní z toho, že bůh se jim osobně neukázal, tak jak se ukazoval Židům, a mají z toho komplex méněcennosti. Ve vazbě na to lžou, že boha nelze vidět. -------------------------------- Ó, jak hanebné. Křesťané, smiřte se s tím, že vás Jehova neakceptoval. (A není těžké pochopit, proč. Už jen vaše náboženské války a vraždění ve jménu Jehovy muselo Jehovu naštvat. A pak tady máme ty modly v kostelích a jiné věci. Ne, křesťané si vidět boha nezaslouží.)

Reklama

Přidat komentář