Reklama

Výprask vařečkou

Jan (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Ano. Já kdysi dal na holou bývalé manželce. Zatajila půjčku, kterou si kdysi dávno vzala a chvíli to splácela, ale po delší době to pak přestala splácet a já to tak zjistil. Tak jsem jí řekl, že podám trestní oznámení (vzala si to bez mého vědomí a můj podpis jako ručitele napodobila) nebo že přijedu a dostane výprask na holou. Ona souhlasila s tím, že zaslouží na holou. Tak jsem jí pak přehnul přes koleno, stáhnul kalhoty a rukou naplácal na holou. Až byla její prcka pěkně rudá a horká a ona křičela, že dost, to bolí.

hanafana (Ne, 9. 1. 2022 - 14:01)

Ja od muže taky někdy dostanu na holou ale vždy jenom za trest a málokdy. Před měsícem jsem dostala lebo mám zakázáno nosit krátké sukně aby mi nebylo vidět ty místa a taky velký výstřih nesmím ale ja šla do města a vzala jsem si takové oblečení a přišla jsem domů řekl mi že se oblíkám jak ku.. a že za to dostanu 15 n holou rukou.

Zdeněk (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Já měl kdysi milenku, se kterou jsem asi 3 měsíce chodil. A to nic nebylo, jen nějaká pusa a tak. Ale pak jsem jí na její žádost pozval domů. A protože byla vdaná, tak aby se necítila blbě, tak byla dohoda, že dostane naplácáno na zadek. Chtěla asi jen přes kalhotky, proto si vzala tanga, ale dostala na holou. Určitě se musela hodně stydět, dostat od muže na holou, ještě k tomu jsem byl o 6 let mladší.

Mája (Ne, 9. 1. 2022 - 10:01)

A má to doma někdo nějaká holka podobně že bychom pokecali?

Mája (Ne, 9. 1. 2022 - 02:01)

Tak je to od mého přítele tak že mi to tak nevadí ale jako neříkám nic bolí to dost :D

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 07:01)

Snad od něj nedostaneš za to, že jsi vzhůru víc než dvě hodiny po půlnoci :D Snažíš se aspoň nezlobit? :D

:) (So, 8. 1. 2022 - 23:01)

Mě rodiče nebijí. A je mi líto lidí které jo. Ani si neumím představit jaké to je dostat na holou.

milda24 (St, 7. 6. 2023 - 13:06)

Ahoj , tak když nevíš jaké to je dostat na holou , tak mi napiš a domluvíme se . Dám Ti , jak budeš chtít. [email protected]

Mája (Po, 3. 1. 2022 - 19:01)

Chtěla bych se zeptat jestli Je tu nějaká holka která prostě občas dostane od přítele na zadek za zlobení nebo tak prostě nepohodne se s přítelem a místo hodinových hádek prostě dostane na zadek?

Martina (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Můj kluk mě často silně plácne párkrát přes zadek, když ho něčím naštvu. No a několikrát jsem už taky od něho dostala klasicky na zadek, přehne si mě přes kolena a naplácá mi jak malé holce.

Mája (So, 8. 1. 2022 - 09:01)

To znám také no.. a jen rukou ti dává? Můj kluk je v tomhle hodně vynalézavý tak že co je po ruce no

Martina (Ne, 9. 1. 2022 - 12:01)

No většinou rukou, ale vyzkoušeli sme ještĕ vařečku a pravítko. To už jsem cítila i na druhý den. Jak často dostáváš a kolik ti je?

Maja (Út, 11. 1. 2022 - 00:01)

Dostávám nevím 4 do měsíce a většinou vařečka úřaduje a je mi 18

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 11:01)

Čím vším? Kartáč na vlasy, vařečka, řemen/pásek, plácačka na mouchy jsou celkem obvyklé věci... co dalšího?

Maja (So, 8. 1. 2022 - 14:01)

No většinou tohle a občas když je to třeba na gauči nebo tak tak většinou nabíječka :D

Návštěvník (So, 8. 1. 2022 - 14:01)

To máš nabíječku s tak nebolestivým kabelem, že to můžeš psát se smajlíkem? :D

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 18:01)

Kdyby ti naplácal jak velké holce, tak by to bylo lepší? :D

Bum (Čt, 30. 12. 2021 - 17:12)

Bum

Martin (Pá, 17. 12. 2021 - 07:12)

Já dostal naposledy když mě bylo skoro 14.Bral jsem mámě cigerety a nakonec i peníze.A vyčapala a počkala k večeru když jsem vylezl z vany. Nařezala mě co se fo mě vešlo. Bulel jsem jako želva.Byl to můj první a pošlední výprask na holou. Od té doby jsem byl už hodný. A bral jsem jí prachy a cigára více rafinovaně.

Alex (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

Niekedy dostat nasekane Je dobre raz mi otec nasekal a zarezal musel som dat dole slipy a gate lahol na kolena a sekal mi cerveny zadok plac ponizenie erekcia trapnost a take pomocovanie som z to hold dostal ze som si na tyzden musel objednat pampersky Neches to zazit si nalozit do plienky za Takumi traumu

Reklama

Přidat komentář