Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 00:12)

To je všechno hezký, ale pořád je to hrozně obecné...jelo do kalhotek, valilo se to...stále jen "to", můžeš ty potřeby psát konkrétně?

Standa (Pá, 17. 12. 2021 - 09:12)

A co bys chtěl aby tam psala? Ten termín, že to "jede ze zadku" je náhodou hodně trefný a vystihuje situaci, kdy se z tebe nekontrolovatelně hrne lepkavá řídká matlanina a během pár vteřin seš zesraný jak batole.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 12:12)

No to je snad jasné z toho předchozího příspěvku ne? Prostě jak to vypadalo...jede ze zadku nevystihuje nic, konkrétní je až to "lepkavá řídká matlanina", ale ne vždycky je samozřejmě takové. Stolice je vždy jiná a originální, někdy tuhá někdy říká, jednou je hovno světle příště tmavé, i tuhé je měkké nebo tvrdé malé nebo velké, i samotný počet se liší.

Standa (Pá, 17. 12. 2021 - 13:12)

Sory, ale kdo se někdy doopravdy posral proti své vůli, tak si pod tím spojením "jede ze zadku" dovede docela dobře představit, že se nemluví o tuhé stolici. Tu zvládneš udržet.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 17:12)

Žádnou stolici neudržíš donekonečna, ikdyby byla ultra pevná, tak tělo má omezené možnosti a tím spíš, když ona uvádí slabé svalstvo. To, že pevné hovno z kalhotek šlo vyklopit tu v historii najdeš několikrát. A to hlavní je, že sice se jí stávají nehody, ale to neznamená, že kadí jen do kalhot.

Petr (St, 15. 12. 2021 - 22:12)

Rád si tu něco přečtu, je to takové netradiční ale alespoň tu bude zase něco jiného. Kolik ti je? A máš přítele? A nějak speciálně vybavený dům?

Alena (St, 15. 12. 2021 - 22:12)

A hnedka dva příspěvky to jsem ráda že jsem tu chtěná a hned ti odpovím. Je mi 20. Teď nemám přítele protože vztah s holkou na vozíčku je těžký. Teď bydlím sama takže je to někdy těžké ale bydlím v rodinném domku v přízemí a nademnou bydlí rodiče takže mi hodně pomáhají. Ano mám to tam speciálně vybavené, dostala jsem na to příspěvek od státu, mám tam speciální záchod, sprchu, atd.

Scatter (Čt, 16. 12. 2021 - 03:12)

Dnes budu bedlivě sledovat dění tady a těšit se až napíšeš :* konečně holka, wow, na to tu každý čeká jak na smilování, jsme tu jen pro tebe princezno.

Scatter (Čt, 16. 12. 2021 - 03:12)

Zlatíčko klidně mi napiš, moc rád bych tě poznal, můj e-mail je [email protected] budu se těšit. To je fantastické zjištění že si tak mladá krásná princezna, mě je lehce přes 30, snad nevadí

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 22:12)

Příběhy si přečteme rádi. Také by jsi mohla napsat jak tvé prudukty vypadají?

Halík (Út, 14. 12. 2021 - 16:12)

Máťo už dlouho nebyla žádná nehoda!

Hovbužník (Ne, 12. 12. 2021 - 09:12)

Mé jméno je Hovbužník, labužím si v hovnech.

Scatter (So, 11. 12. 2021 - 06:12)

moc krásně kakáš Naty, ty si zlatíčko

Petr (Pá, 10. 12. 2021 - 15:12)

Tak co natko jak to dopadlo?

Natka (Pá, 10. 12. 2021 - 22:12)

No nakonec to dopadlo docela zajímavě. Už jsem docela dost potřebovala a měla jsem sen že jdu na záchod, bylo to fakt úplně reálné dosedla jsem na mísu zatlačila a všechno se to že mě začlo valit až pak jsem si uvědomila co se stalo, ale to už bylo pozdě byla to taková průjmová kaše a plenky to tak tak drželi, ale už bylo cítit že to nezvládají tak jsem došla do koupelny, ale ten smrad mě asi prozradil, protože po chvíli přišla máma a jen skontrolovala co se stalo ale už nad tím jen mávla rukou. Moje máma není taková že by mě tahala po doktorech maximálně asi bude chtít abych někam nosila plenkové kalhotky což mě až tak nevadí.

Tom (So, 11. 12. 2021 - 13:12)

Natka jaké hovínko jsi udělala ve škole ?

Eulalius Blitek (Pá, 10. 12. 2021 - 11:12)

Dobrý den. Mám jeden dotaz. Může někdo z vás popsat, jaké zažíváte pocity při sraní? A také bych se rád zeptal, zda se někomu z vás již stalo, že se mu chtělo současně srát a blejt? A jak jste tuto situaci vyřešili? Předem děkuji za vaše podrobné odpovědí.

pepa (Čt, 9. 12. 2021 - 16:12)

Tak dnes ráno jsem to nestih, než jsem došel na záchod, tak mi to teklo z nohavice. Celý jsem se musel osprhovat i s tím pyžamem. Doufám, že už to bude dobré.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 02:01)

Takže teď večer to otevřu a nejednou vidím tohle nechci nikoho odsuzovat ale tě holky mi je trochu líto. Ale jinak to projímadlo mi připomnělo jednu věc co jsem někde na nějakém fóru četla že prý když si dáte projímadlo na noc tak někoho to probudí a někdo se prostě pokaká. Takže to bych chtěla zkusit tak možná zítra.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 04:12)

To asi ne.

Reklama

Přidat komentář