Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Maťa (Pá, 17. 12. 2021 - 16:12)

Včera som sa konečne doriadila aj pred mamou. Už mi to chýbalo a náhodou sa mi naskytla príležitosť, tak som ju využila. V noci som sa vracala z cesty, jedla som na pumpe a po rokoch som mala ozajstnú hnačku. Neplánovala som doma vystrájať, lebo pred sestrou som sa nedávno pokakala a bolo by to divné, no sestra ráno musela odísť a chytilo ma to predpoludním, práve keď sme boli s mamou vonku. Tú príležitosť som musela využiť. Už som cítila, že to bude riadna hnačka a rozmýšľala som, že vydržím domov, ale ono je to ako droga, tak som neodolala a nechala som tomu voľný priebeh. V rámci prechádzky sme boli v obchode a domov sme to mali ešte asi 15 min. kľudnou chôdzou. Bublalo vo mne strašne a bolo mi jasné, že to bude poriadne veľká nehoda, no mamina je v pohode a už som potrebovala sa pred ňou hanbiť. Mama si všimla, že mám kŕče, a tak som jej podávala tašku, že si musím odskočiť do lesa. Vzápätí ma chytil kŕč, no nesnažila som sa to zadržať, čiže začalo zo mňa tiecť a rázom som bola pokakaná, dohnačkovaná od pása po päty. Samozrejme to presiaklo, čiže vyzerala som „úžasne“. Naša cesta domov je po turistickom chodníčku, a tak som si užila aj pohľady zopár turistov. Nestretli sme ich veľa a nevypočula som si žiadne blbé poznámky, no obzrel si ma každý. Myslím, že si to užili, bola som ako atrakcia, veď každodenne sa človeku nepodarí vidieť babu od pása po päty totálne posratú. Užívala som si to maximálne, lebo nehoda bola poriadne veľká a pred sebou sme mali ešte 15 min. cesty. Bola som šialene pokakaná, šialene vzrušená a bol to nádherný zážitok. S mojou mamou to má zvláštne čaro, lebo mamina je úžasný človiečik. Osud mi prihral vzrušujúci zážitok, no bol ku mne milostivý, lebo večer som už nemala žiadne problémy, a tak sme si s maminou užili krásny večer pri pohári vína a aby to bolo úplne dokonalé, tak mi vyrozprávala ako sa jej podarilo pokakať. Nikdy sa k tomu nepriznala a doteraz som bola presvedčená, že jej sa to nikdy nestalo, no mýlila som sa a ten zážitok som jej trochu závidela.

Petr (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

No tak to je krása a nechceš napsat ten mámin zážitek?

Maťa (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

Mamin sem nenapíšem, no inšpirovala ma a ak niečo podobné zažijem, možno sa s vami oň podelím. Ak budem mať zajtra čas, tak sem napíšem zážitok z minulotýždňovej služobky, na ktorej so mnou bola aj kamoška.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 13:12)

A co pak jak máš na tom teď plinecky

M. (Pá, 17. 12. 2021 - 04:12)

tak ti přeju at se ti to podaří jak si přeješ? a máš v plánu se i počurat nebo jen pokakat po cestě z toho kroužku? jinak už budeš mít výhodu že pujdeš po tmě že to nebude tolik nápadné. tak fakt držím pěsti aby se ti to povedlo. zatím ahoj

nada.dvor (Pá, 17. 12. 2021 - 04:12)

taky budem tak srat odkut si

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 08:01)

A co pak teď byla si čůrat nebo kakat a máš kalhotky a klidně napiš na [email protected] nebo [email protected] rád ti o sobě povím vše a pošlu i foto jak vypadám

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 04:12)

Kdyby nějaká chtěla mohu poskytnout prostory, v mém bytě mohou ženy čůrat a kakat naprosto kdekoli.

Alena (Čt, 16. 12. 2021 - 21:12)

Jinak si tu s kýmkoliv budu ráda psát na e-mail zatím ne ale postupem času uvidíme jinak děkuji za nabídku.

Scatter (Čt, 16. 12. 2021 - 22:12)

Super, tak třeba to vyjde, jinak určitě piš, spousta kluků tu na nic jiného nečeká :p

Lucina (Čt, 16. 12. 2021 - 15:12)

Už jsem zase tady. Měla jsem toho teď hodně se studiem a neměla čas. Navíc jsem se trochu bála, jaká bude reakce na mojí nehodu a hlavně to, co potom následovalo. Pavle, Stando, Vašku, díky moc za lidský a věcný přístup. Kluci jste moje záchrana. Už si nepřipadám tak out, že jsem to neudržela. Beru, že to někdy už nejde. Ale ještě zbývá to druhé. Že mě to nakonec po počátečním šoku a zhnusení začalo vzrušovat do té míry, že jsem se udělala. A navíc musím přiznat, že to celé bylo hrozně silné. Já se vzrušila tak silně, že jsem nad sebou vlastně ztratila kontrolu. Vůbec jsem nebyla schopná to ovládnout a uklidnit se. A i ten orgasmus byl, skoro se to stydím přiznat, ale budiž - kde jinde než tady, velice intenzívní a nádherný. Pořád se srovnávám s pro mne dost šokujícím faktem, že jeden ze svých možná nej orgasmů jsem zažila zamatlaná ve vlastních výkalech. A moc zrovna nevím, jak z toho ven.

Bedřich Šelsrát (Čt, 16. 12. 2021 - 13:12)

Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda byste dovolili někomu druhému, aby byl přítomen při vašem sraní. A také by mne zajímalo, zda se vám někdy chtělo srát a blejt současně? A jak jste tuto situaci vyřešili? Předem děkuji za mnoho podrobných odpovědí.

Andrea (Čt, 16. 12. 2021 - 11:12)

Tak a trochu bych navázala na Standu. Jako souhlasím, že dát holce schválně projímadlo aby se pokadila je fakt na přes držku. Ten dotyčný možná viděl její umazanou pipinu a pak si z toho vyhonil, ale asi mu chybí jakákoliv empatie vcítit se do té holky co asi tak ona prožívala když se proti své vůli totálně posrala do kalhot jak malý děcko a že to po tom projímadle je fakt nářez to vím nejlíp sama z vlastní zkušenosti a navíc ještě před chlapem takže se musela stydět dvojnásob. Jako že já mám tolerantního přítele který ví že si občas ráda v soukromí ten zadek přes který mě tak rád plácne pořádně umažu, ale být pokaděná před ním, tak bych se asi cítila pěkné trapně a to patřím mezi ty kteří měli dřív mindraky ze svých nehod, ale postupně zjistili že bez té ostudy před ostatními lidmi jim ty plný kalhoty vlastně vůbec nevadí. Takže bacha Eriku karma je zdarma a aby se ti to jednou nevrátilo :) no a můžu potvrdit to co píše Standa, že když holka nějaký čas zadržuje a pak to nezvládne a pokadí se třeba po těch třech až čtyřech dnech tak je to občas fakt brutál. Ostatně já a moje dnešní plná plína je toho důkazem a to jsem fakt hodně štíhlá možná až moc a kdybych nějaké to kilo nabrala tak mi to neuškodí a tak jsem někdy sama překvapená kolik jsem toho schopná vyprodukovat. Jenom jednu věc Stando nechápu píšeš, že jste byli venku na vandru tudíž v přírodě proč se teda nešla vykadit někam do lesa? Za strom nebo do křoví? Vždyť by jí nikdo kadit neviděl. Aspoň takhle bych to teda vyřešila já. To už fakt musela být nějaká fobie nejít na velkou jinde než doma nebo co. Jako jasný já taky preferuji svůj záchod nebo to pustím natvrdo do kalhot ale pokud jsem v cizím prostředí a pokadit se není žádoucí tak holt volím kompromis pokud mám možnost to vyřešit i jinak než to poslat do kalhot, ale možná že je to tak, že do té doby podobnou nehodu neměla a tak byla opravdu přesvědčená o tom, že jako velká holka to prostě musí udržet. No já ze svých předchozích zkušeností vím, že to tak úplně není pravda :) no o svých nehodách hlavně v pubertě už jsem tu kdysi psala, ale zrovna nedávno jsem si připomínala výročí mé asi největší ostudy když jsem se totálně v osmé třídě zesrala před celou ekipou spolužáků na veřejnosti při návratu z jedné exkurze. Kdy mě ráno moje drahá maminka po tom co jsem pět dní nekadila nacpala projímadlem a ještě mi řekla ať si vezmu plínu prý pro jistotu. No jela jsem už na tu exkurzi se staženým zadkem a obavou kdy budu mít pod ním plno to se vyplnilo cestou zpátky z toho muzea na autobus. Sice jsem zoufale zatínala půlky k sobě i jsem upozornila učitelku co mám za problém a snažily jsme se rychle najít WC, ale nebylo v mých silách to udržet a už jsem jenom po chvíli rezignovaně vnímala jak se mi hromada té teplé a mazlavé kaše valí do té plínky a absolutně to nešlo zastavit pravda nemít na sobě tu plínku tak bych to měla úplně všude, ale i tak šílená ostuda. No učitelka ani moc nenadávala věděla už svoje a spolužáci bohužel taky, protože to nebyla moje první nehoda, ale tohle byla suverénně největší ostuda no aspoň, že byla poslední i tak jsem do konce základky poslouchala kecy. Musela jsem ještě potupně nastoupit do toho autobusu kde jsem si teda samozřejmě nesedla, ale stačí, že jsem strašně smrděla takže jsem samozřejmě celé třídě dělala dokonalou ostudu. No a ten pocit když jsem se pak vrátila domů totálně posraná a skoro v slzách a máma mi na to řekla vždyť se nic neděje od toho tu plínku máš ten je fakt k nezaplacení :) už je to víc než 15 let co se to stalo, ale mám to v paměti jako by to bylo včera. Každopádně tím chci říct, že pro holku od určitého věku je takový trapas opravdu darda na psychiku a mě rozhodně nebylo příjemné být na základce za outsidera a poslouchat o sobě hele to je ta holka co nosí plínky a dělá si do nich. Ale ok abych se nelitovala tak ještě k tomu co napsala Alena nebudu psát žádnou lítost pouze posílám maximální uznání a respekt. Ve srovnání s tímhle je můj celoživotní problém s chronickou zácpou úplná prkotina a jak bych dokázala takhle fungovat odkázaná na pomoc ostatních to si neumím představit, ale je fajn že nejsi zatrpklá a za to rozhodně palec nahoru. No nic já už budu muset končit teda nechce se mi, ale půjdu už pod sprchu jsem totiž zase tak strašně moc posraná, že cítím že umývání bude zase těžká fuška :) jediné o čem bych možná polemizovala jsou ty eventuální možné záněty na které teda moc nevěřím, protože sama jsem často tak zesraná, že kde mám vlastně tu píču není někdy ani vidět :) a zatím jsem teda z toho nikdy nic nechytla. No dobrá už je to fakt mega dlouhý tak radši konec :) dneska jsem si to užila jdu se dát dohromady a snad sem zase někdy napíšu a třeba to bude i dřív než po roce :) všechny příznivce kadění zdraví Andy.

Standa (Čt, 16. 12. 2021 - 13:12)

Aha, já to asi nenapsal úplně jasně. Ona si nedošla v hospodě, kde jsme byli, s tím, že si dojde až budeme někde v přírodě. Když už nebylo zbytí, tak vzala za vděk právě přírodou. Jenže už to tam nedonesla. Vlastně donesla, ale rozmatlané v kalhotách. Místo, kde na ní přišel ten nápor, který už neustála, bylo ještě mezi domy. Tam nebylo kam. Nebo by možná v nouzi i bylo, ale ona byla pořád přesvědčená, že to zvládne. Když pak najednou zjistila, že začíná kadit a není schopná to zastavit, tak už bylo pozdě. Pokud jsi někdy měla skutečně nehodu, tak víš, že ve chvíli, kdy povolují svěrače a začíná se to valit ven, už neuděláš nic.
Pokud jde o ty zdravotní komplikace, tak jsem myslel stav, kdy se to holce dostane i dovnitř. To že se zvládneš zřídit tak, že v té nadílce občas ani není poznat, kde máš píču, ještě neznamená, že to musíš mít i v pochvě. Z pohledu lékařského masivnější proniknutí fekálních bakterií do pochvy, typické právě pro situaci, kdy se žena pokadí tak, že se jí v tom matlá píča a dostane se to dovnitř, už komplikace způsobit může. Ale je to samozřejmě individuální. Tvoje pička už má asi trénink. :-)

Andrea (Čt, 16. 12. 2021 - 10:12)

Dlouho jsem nenapsala, ale vidím že to tady pořád funguje. No dneska jsem se pořádně pokadila a mám teď na zadku plínku pěkně plnou a těžkou. Akce detoxikace už sice nejedu a poslední dobou se mi naštěstí daří kadit i bez medicíny sice pořád chodím po těch třech až čtyřech dnech, ale zvládnu to bez toho abych do sebe musela něco cpat, ale už dlouho jsem se nepokadila a dneska jsem na to měla velkou chuť. Přítel je v práci já mám volno a po ránu jsem cítila, že opravdu potřebuju. No pustila bych to i do kalhotek, ale cítila jsem, že toho bude asi fakt hodně a tak pro všechny případy plínky mám pořád po ruce kdyby něco a dobře jsem udělala. Té první várce jsem teda musela trochu pomoct a poctivě zatlačit, ale od té doby už to jde samo. Přidala jsem další tři várky a každá další je víc a víc měkčí a řídká. Boule vzadu se zvětšuje a když jsem teď tak fantasticky a maximálně pokaděná, tak si to budu ještě minimálně do oběda užívat. Napíšu ještě něco málo k tomu co se tu teď řešilo, ale to až v příštím příspěvku.

Lucina (Čt, 16. 12. 2021 - 16:12)

Andy, mohu být tak smělá a zeptat se, jak jsi se k tomu dostala? Podle toho, co píšeš, už je to asi hodně dlouhá historie. Bylo na počátku něco jako u mne? Jako, že se Ti stala nehoda. Že to byl nejdřív hrozný šok, ale nakonec se ti to začlo líbit a přišlo i vzrušení. Nebo to byla jiná cesta?

Scatter (Čt, 16. 12. 2021 - 11:12)

Jsi miláček Andy, to je neskutečná nádhera, i já si teď užívám díky tobě :))

Andrea (Čt, 16. 12. 2021 - 11:12)

Taky tě zdravím. Pokakandu pořád nemáš? No třeba na tebe ještě stále nějaká čeká :) budu ti držet palce. Teď mě omluv musím jít zase ze sebe udělat slušnou a čistotnou holku. Já asi zase vypadám :)

Milovník (Čt, 16. 12. 2021 - 04:12)

Mám i poznatek ohledně stavby bytu, jsem přesvědčen že WC není potřeba, když má žena šikovného muže doma, je lepší prostě čůrat i kakat kdykoli a kdekoli, máme to moooc rádi, když mají naše zbožňované holky plný kalhotky a je radost se o ně starat. Tohle je naprostá životní priorita č.1 která je nejvíc důležitá, holka prostě musí umět čůrat a kakat, pak je vše v pořádku.

Návštěvník (Čt, 16. 12. 2021 - 03:12)

A co pak teď byla si čůrat nebo kakat a máš kalhotky a klidně napiš na [email protected] nebo [email protected] rád ti o sobě povím vše a pošlu i foto jak vypadám

Reklama

Přidat komentář