Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Hanka (St, 15. 12. 2021 - 20:12)

Tak pokud ty podpatky normálně nosí a chodí v nich, tak už jimi určitě něco rozšlápla, takže ten zvuk zná.

Tom (Ne, 19. 12. 2021 - 15:12)

To známe vašichni. Jen u žen je to častější. Pokud tedy mají podpatky nebo tvrdou podrážkou. Drevaky nebo nazouvaky. Kolikrát se mě ptala otázkou, to jsem byla já? Nebo si ihned odpovídá, co jsem to zase rozslapala. Ale to jen v případě, že to krupnuti je slysitelne.

Anonym (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Hanko, JAKÝ je to pocit, rozslapnout třeba ten "šutr"?? Pripadas si jako "silná" žena, že dokážeš takovou věc? Já vážím 98 kg, samozřejmě se mi to nepodaří, my chlapi nenosime podpatky, navíc máme měkké podrážky. Vy ženy kovové nebo z tvrdého plastu.

Linda (Út, 28. 12. 2021 - 00:12)

Jaký je to pocit? SKVĚLÝ!!! Když jsem jen slabá žena, pod mým podpatkem praskají kamínky, dělám "důlky" do podlah, bořím se do asfaltu i trávníku - to je špatný, mám špinavé podpatky, držím vše živé, co je na chodníku, přinutím přítele ŘVÁT, když mu slapnu na ruku!! Je to KRÁSNÉ, cítím se být SILNÁ!!

Mikes (Út, 28. 12. 2021 - 10:12)

Linda slapla si priateľovi už na penis? A koľko váziš?

Linda (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

NE , že bych si to "NEUZILA", to NE!! Jenže bych ho "vykastrovala", možná ZABILA! Do kriminálu se mi NECHCE!! I proto si dávám pozor, abych mu MOC neslapla na břicho, nebo "na spánek". To bych se mohla proborit až do mozku!!

Linda (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Proč tě zajímá váha, nevím. Když chceš: 68 kg

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 14:01)

Tvoja váha už rozpučí všetko že narozdiel od ešte malého

Linda (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Oprava: Zakryje si je vlasama. Ty otisky

Linda (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Ahoj. Neslapla a neslapnu!!! Jelikož mám ptáky a koule "ohmatane", vím, že jsou jako houba, ROZSLAPALA bych to!! Hnupovi slapu na hlavu, jen na čelo, otisky mu zůstávají tak tejden, zákeřné si je Vladana, když jde do práce. MUSI VYDELAVAT PRACHY!! :-) Z dlaně mu otisky zmizí druhej den. Že zad a břicha to trvá dýl, je dobrý, že to není vidět!! :-) Dávám si POZOR na břicho, abych mu neprotrhla vnitřní orgány, přenášíme váhu na přední část lodiček. Na hrudníku je to JINÉ, to do něj jehly zaborim!! :-)

anonym (Út, 14. 12. 2021 - 19:12)

Dnes jsem čekal na zastávce na vlak, vedle stála holka, hubená, žádná "těžká váha". Vyndal jsem cigarety, zápalil. Najednou jsem uslyšel takové "rachtání", nebylo to křupnutí. Myslel jsem, že mi vypadl telefon nebo takové bonbonky v krabičce, nechci dělat reklamu. Se rozhlížím po zemi, nenacházím, co by mi mohlo vypadnout. Jak mně viděla, že něco hledám, prohlásila: "To jsem byla já, šutr." A usmála se. Myslela tím, že rozšlápla kámen z posypu. Tak jsem se díval, jak přešlapuje a "rachtají" pod ní další. Mohu vám sdělit, že ty kameny NEBYLY malé!! Velikost tak jak "lentilka", ta malá.Jehlové podpatky neměla, měla takové normální. Tak 0,5 * 0,5. Zaujalo mně na tom, že ty ženské VÍ, co dokážou rozšlápnout!! Každopádně to bylo docela hezké. :-)

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 08:12)

https://xhamster.com/videos/crush-nuts-with-high-heeled-boots-10334291 Rozdrtit vlašský ořech tím, že se po něm žena jen projde, nejen žena, je opravdu "lehké". Určitě tady v Čechách a na Moravě a Slezsku. V zahraničí mají ořechy, PRAVDĚPODOBNĚ, pevnější!!!! :-) Alespoň si představujte něco, co je MOŽNÉ!!! :-) :-) :-)

jjj (So, 11. 12. 2021 - 10:12)

Je to pravda. Dospělá žena rozdrtí prakticky každý vlašský ořech jen tím, že se po něm projde. Její váhu téměř žádný ořech neudrží.

Návštěvník (So, 11. 12. 2021 - 11:12)

Však je pod tím videem také otázka, zda ta žena váží max. 40 kg... :-) Anebo jsou to nějaké extra tvrdé ořechy. Takové u nás nerostou...

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 05:12)

Tobě bych ráda šlápla na kouličky, ty ouchyláku.

Chceš mi drtit… (Pá, 10. 12. 2021 - 14:12)

Hm odkud jsi?věk výška váha?vel.tlapky??
Neni problém!a ještě ti za to dám odměnu!!!!dej mail

kvetinoska (Čt, 9. 12. 2021 - 04:12)

Ano hned jsme je poznali.(:

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Mě spíše vzrušuje,když žena něco rozsedne.

Tut (Ne, 5. 12. 2021 - 06:12)

54 metrů

Anonym (Pá, 26. 11. 2021 - 22:11)

Měl jsem přítelkyni, hrozně ráda přejížděla zvířata. Jsem 'dolnak", sahal jsem ji na nohy i mezi ně. Když nějaké zvíře přejela, "zvhla". Já to NEMÁM RÁD, zabíjet BEZDŮVODNĚ zvířátka!!! Rozešel jsem se s ní! Má někdo podobné zkušenosti?

Reklama

Přidat komentář