Reklama

kakání partnerky

Majkl 60 (Po, 20. 12. 2021 - 12:12)

Neomlouvej se, taky toilet otroka nee. Ale alespoň psal k tématu a ne vzájemné napadání

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 11:12)

Každému podle jeho gusta. Někdo má doma i toaletního otroka, který funguje jako human toilet.

Lucka (So, 18. 12. 2021 - 16:12)

Teda mít partnera co mě sleduje při sraní musí být fakt voňavka.To radši čistě vykoupanýho dědečka.

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 13:12)

Tobě z těch hoven a sraní všeobecně regulérně jeblo a v tý pakárně jsi oprávněně. Nevypadá to že byses z toho kdy vyhrabal.Ty o tom furt nepsat tak je do týdne po tobě.

Pavkol (So, 18. 12. 2021 - 18:12)

jenže to je právě to o co vám jde až budu psát který jsem sáh na kozy kerý na prdelku a který na bobra tak to bude v pořádku protože je to normální ale jak mile to bude něco nekovenčního tak se mnou vyjebete. a to se mi právě nelíbí že jen proto abych tu prošel a přežil tak musím psát o nečem jiném

Pavkol (So, 18. 12. 2021 - 08:12)

nevím jak dlouho to je ale před nedávnem jsem psal že jedna kamarádka mi o tom že kakala píše aspoň SMSKy. Včera se po delší době zase ozvala JUpí!!!

Návštěvník (So, 18. 12. 2021 - 08:12)

Tak si hovado pis s ni pres sms.V pakarne ti to pak zatrhnou.

Majkl 60 (So, 18. 12. 2021 - 15:12)

Ukázkový příklad mozkožroutus demensis

Hary (So, 18. 12. 2021 - 15:12)

Třeba to bude lepší než ten tvůj hovnus delikatus.Ale nelam si s tim hlavu hovnožroute,stejně hovno vykoumáš :-)

Bohouš (Ne, 12. 12. 2021 - 20:12)

Vážený, co tu píšeš za mě, ty budeš mít nějaký psychický problém viď? Je jedinou tvou denní náplní a potěšením urážet ostatní, vydávat se za někoho kým nejsi nebo se věnuješ i něčemu jinému? Nesnížím se na tvojí úroveň, abych tě urážel a byl vulgární jako máš ve zvyku ty, ale máš třeba rodinu? Nechceš se věnovat jí případně s ní také komunikuješ takhle? Nazýváš zde každého deviantem a dalšími ponižujícími výrazy...ty sám jsi byl někdy u psychologa či psychiatra ohledně tvé potřeby se takto vyjadřovat a škodit nebo jsi nad tím alespoň uvažoval? Kdo ti jak ublížil v minulosti? Svěř se nám, narozdíl od tebe se tě budeme snažit přijmout a pochopit.

A co (So, 18. 12. 2021 - 08:12)

řekli odborníci na psychologii a psychiatrii tobě když si jim sdělil svoji zálibu v hovnech ? Určitě ti řekli že to je normální a oni sami to mají také.

Pavkol (So, 18. 12. 2021 - 12:12)

to ne jen neřekli že by si mysleli že jsem úchyl. to už jsem to taky tady vykládal že kvůli vyšetření toho onoho chtěli abych si to sám dal do zkumavky a já pak naopak tvrdil jak se mi to díky tomu zprotivilo a ptal jsem se co si o mě myslí a oni že když jsem takhle prozřel tak si nemyslí že jsem úchyl jenže to bylo 4. 3. 4. 6 . jsem se odtamtud vrátil azase trochu do toho spadl ale když vidím jak se k tomu stavíte tady tak se tomu budu věnovat jenom na emailu a v mobilu. Že se to nelíbí některým z vás ještě neznamená mít právo znechutit to i těm ostatním aby takhel diskuze byla po 17 letech jednou pro vždy pohřbena!!! Uvědomte si to!!! Jestli jí chcete pohřbít vy tak já teda ne!!!

Majkl 60 (Po, 13. 12. 2021 - 09:12)

Naprosto s tebou souhlasím, lépe bych to nenapsal. Nevím co je to tady za duševní eunuchy, co mají neustále potřebu se vydávat za někoho jiného

Návštěvník (Po, 13. 12. 2021 - 16:12)

A co je to za poruchu, mít potřebu neustále někoho urážet a ponižovat. Co to může být za lidi? Jestli se to dá lidmi nazvat. Měli by navštívit odbornou pomoc u psychologa. Snad na to je diagnoza a odborníci mu budou umět poradit jak se chovat.

Návštěvník (Pá, 17. 12. 2021 - 11:12)

Ta porucha se jmenuje mozkožroutus demencis, a trpí jí tady čím dál víc lidí.

Pavkol (Ne, 12. 12. 2021 - 12:12)

Varování pro ty kteří se tu ukájeli nedělejte to nebo s vámi budou jednat jako se mnou

Hovnocuc (Ne, 12. 12. 2021 - 12:12)

Napiš na vedení že si nemůžeš ani v neděli v klidu honit vocas u sraček :-)).Ty jsi největší deviant tohoto portálu !

Bohouš (Ne, 12. 12. 2021 - 14:12)

A komu konkrétně škodí, když je podle tebe ten největší deviant?

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Díky Bohouši jedna věc je mít zvláštní představy a druhá uvést je v realitu proto jsem si myslel že když si o tom budu jenom psát že to nemůže snad nikomu vadit bohužel poslední dobou je mi tu zase dáváno najevo jak jsem se v tomhle ohledu mýlil

Bohouš (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

Nelámej si s tim hlavu úchyle.Já jsem si šel lehnout a když jsem se vzbudil tak sem měl nasráno v gatích.Tak nevim jestli bys to chtěl jářku vidět.Pokud ano tak ti je rád pošlu,v gatích je hovno jak dětská hlava,mohl bys být spokojen a snad i ukojen.Zatim buď Pavkole zdráv a vesel a do nikoho a ničeho se už neser a kdyby nic tak zítra u hovnocucu těpic.

Reklama

Přidat komentář