Reklama

Existuje Bůh?

Grt (Čt, 9. 12. 2021 - 19:12)

44 verš 121 kapitola

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 19:12)

Čeho, kde?

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Nejsem hovado. A když Bůh opěvuje co všechno stvořil a jak dobře všechno stvořil? Vše, co stvořil, miluje. Pak bychom proč nemohli být, jak je on, abychom všechno co stvořil, milovali? Přece, když miluji to, co on stvořil, tím nedělám nic špatnýho. Za to mně přece Bůh neodsoudí. No ne?

Ortel (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Naopak, za to se budeš kát a zpovídat, aby ti bylo odpuštěno

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 17:12)

Za co? Že obdivuji stvoření boží a že jej opěvuji? Myslel jsem, že se v této diskusi poděkuji Bohu za to, že žiju a vnímám! Že mi dal Bůh příležitost vyjádřit svůj postoj k víře. Mohu poděkovat za všechno pěkné a šťastné...

gr. (Čt, 9. 12. 2021 - 18:12)

o uma: jak jsi přišla na to, že mluvím o křesťanství? To je odvozeno ze slova Kristus a tom tu nepadlo ani slovo.Bible je o vztahu člověka a Boha od počátku člověka na světě.Jak se postavil proti Němu,jak toho litoval,jak na Něj zapomínal,jak se od Něj odvracel,ale také jak se našli lidé,kterým víra zůstala-ty si Bůh vyvolil,dával se jim poznat,pomáhal jim-z nich se stal Hebrejský národ-Židé.Jsou Bohu nejmilejší,protože oni mezi všemi lidmi se od Něj neodvrátili.O to víc je ale trestá, když se od Něj odvrací-otec,který miluje své dítě ho trestá,když se obrací ke zlu,aby ho varoval,vychovával,přivedl zpět na dobrou cestu.Otec,který v takovém případě své dítě netrestá nemá zájem o jeho budoucnost.Přečti si ale Bibli sama,uvidíš,že to není o žádné organizaci,ale celkově o lidstvu a jejich vztahu k Tomu, který všechno -i je-stvořil.Texty vznikaly postupně,jak šel čas a události.Často jsou zde např.ostré výtky proti těm,kteří představovali vedení jak píšeš nějaké "organizace".Bůh není organizace,naopak se vždy obracel spíše k obyčejným,i negramotným prostým a chudým lidem.Je Otcem nás všech,k jaké se oficiálně hlásíš církvi pro Něj není argument,ale to, jaký máš vztah k Němu.

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 18:12)

No, ale já tu nepíšu o náboženství a ani o národě. Můžeš mi něco napsat o Bohu v souvislosti s nohama?

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 12:12)

Když Bůh stvořil lidem chodidla, objevili se tací, co s tím nesouhlasili a těm dal kopyta.

Návštěvník (Čt, 9. 12. 2021 - 12:12)

A kdo je stvořil Bohu ?

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 13:12)

Už to mám...přece si je stvořil sám sobě! Na sobě otestoval a pak je stvořil lidem. No a pak stvořil Korkokluka, aby je obivoval a básnil o nich.

Syn Boží (Čt, 9. 12. 2021 - 14:12)

Takový hovada se nerodí.

☮✌ korkokluk (Čt, 9. 12. 2021 - 13:12)

No, to je dobrá otázka. Nad tím se musím zamyslet...

Rakato (St, 8. 12. 2021 - 21:12)

Lidé si už na Jehovu zvykli - že je neviditelný a nic nedělá. A není to tak nejlepší? --------------------- Představme si, že by začal řádit jako za Mojžíše - smrt prvorozených , kobylky, Sodoma, Gomora. Ne děkuji, lepší je, když je v limbu.

Kéfas (St, 8. 12. 2021 - 22:12)

Zajímavé, tomu se říká bohabojnost!

☮✌ korkokluk (St, 8. 12. 2021 - 06:12)

Udajně je Bůh tvůrcem všeho dobrého a zlého. Co je dobré pro mne, může být zlé pro jiné a naopak. Je to zvláštní....

Rakato (Út, 7. 12. 2021 - 22:12)

“Pozor! Bůh naslouchá!”

Rakato (Út, 7. 12. 2021 - 22:12)

“Každého dobrého katolíka, který k němu přišel, v hypnóze předělal na českého bratra.” (zpráva z Českého slova o zločinném psychiatrovi Ivanu Bodrém)

Rakato (Út, 7. 12. 2021 - 22:12)

“Náboženství je nakažlivé a čeští vědci objevili i jeho původce – vir ze skupiny I s dvouvláknovou DNA (mRNA je tvořena asymetrickou transkripcí), pracovně nazvaný aucupe animae – lapač duší.” (z časopisu Moderní virologie)

Rakato (Út, 7. 12. 2021 - 22:12)

“Dobrý katolík se nechá zmrskat, přidusit, opálit, a přece bude dále věřit, že vše je boží vůle.”

Rakato (Út, 7. 12. 2021 - 22:12)

“Pojďte s námi vyvolat satana!” (reklama kanceláře pro zážitkovou turistiku)

Reklama

Přidat komentář