Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

těhotná Milča (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

"Miluna
....Já teď to přeháněla s jídlem.Jak sem pořád chodila do rest.tak sem nevěděla co dřív si dát za jídla a dávala si jídla i třeba dvě jen pro uklidnění.Nevim co se mi to zas děje ale přibrala sem z toho 3kg a chci to nějak zastavit a vim že i Otík ujížděl na jídle."

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

21.červenec 2021

-Aleš- (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

Abeho jsem neznal, ale když jsem si teď vyhledal nějaké jeho příspěvky, tak musím uznat, že jeho představivost v oblasti sexu nezná mezí :-)

https://diskuse.doktorka.cz/masturbace-je-zdrava?page=1

:) (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

Abe je tady velmi známá figurka. Už jen tím, že často píše příspěvky 2x. A fantazii má úžasnou. Ty jeho příběhy pak už nudí, ale ze začátku jsem se i zasmála. Tak s Milunou si rozumět můžou, jen musí mít Miluna na paměti, že si z ní dělá blázny.

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

To právě ona není schopna rozeznat.

klin (Út, 7. 12. 2021 - 18:12)

bude pokladat svuj ocasek milunke do klina

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Co to Miluna tady chytla za chlápka nevíte někdo? Ten chlápek podle toho co psal může být o čtyřicet let starší než ona?

-Aleš- (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

On tady není novej, už si s Milunou psali. To se mi právě na Miluně líbí, že nedělá rozdíly a nevadí jí starší lidi.

https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=3111

:) (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Takže to je ten pán jak psal, že mu hodně stojí a že ho pokládal i na pult v obchodě?

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Jo, to je úchylák Abe, on ten příběh různě mění podle potřeby. Tak se s Milčou konečně našli.

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 17:12)

Škoda že Abeho neznám,tak nevím co kde psal ale pobavilo mi jak píšeš, že se s Milčou konečně našli:) Jo, svůj si našel svého.Jestlipak spolu budou něco mít?

-Aleš- (Út, 7. 12. 2021 - 16:12)

Milunko, já furt s ženskýma nic, ale před dvěma týdny jsem potkal v šalině jednu moji oblíbenou, kterou jsem 6 let neviděl, protože byla tak dlouho zavřená. Neměli jsme moc času, jenom mi řekla že tam bylo hodně leseb a psychopatek. Bohužel ji teď nemůžu nikde najít. Taky mi řekla, že ta feťačka jak jsem s ní chodil na orál dostala 8 let. Zajímalo by mě jestli s nima sedí i Alice. Minulej týden jsem zastavil u jedné mladé pouliční, ale rozmyslel jsem si to a jenom jsem jí dal dvě stovky. Tak takhle jsem dopadl.

Miluna (St, 8. 12. 2021 - 12:12)

No Alešku tak to nic moc co.To si té mladé dal teda jen dvě stovky a nic si s ní neměl? A co že sis to s ní rozmyslel? Co naposledy vim od Alice tak si to tam párkrát chtěla hodit a nějak musí brát i psycho prášky.Ale teď se nějak neozývá.Těch 8 let to už je pálka,ani nevim kolik má teprv odsezeno?

Návštěvník (St, 8. 12. 2021 - 16:12)

Proboha :((((....

-Aleš- (St, 8. 12. 2021 - 13:12)

Ta mladá vypadala docela dobře, ale když mluvila tak nějak chraptěla, tak jsem si s ní jenom popovídal a dal jí kázání ohledně heroinu i když mi tvrdila jako všechny že nic nebere a že jenom hulí. Tak jsme si chvíli povídali a pak jsem jí řekl, že ji nebudu zdržovat, dal jsem jí ty dvě stovky a jel jsem domů. V tom kriminále to musí být tlak na psychiku jak blázen, to se nedivím že je na práškách. Ale Alice by mohla jít už brzy domů pokud ji pustí na půlku. Ta feťačka je tam něco přes rok, ta si to asi bude muset odsedět celý jako recidivistka.

Miluna (St, 8. 12. 2021 - 17:12)

Tak ti odradil vlastně nakonec její hlas.Jo možná v létě by Alici mohli pustit.To sem ani nevěděla že se ti až tak líbila.Ale souhlas,ona bude asi hezká i jako babička.Sergej jede na noční zase už s tou ženskou a já pujdu za chvíli možná pro jídlo do restaurace.Doufam že mi s tou sračkou passem nebudou kontrolovat i když chci jídlo jen sebou.Mijce chci vzkázat že ledový kafe se mi doma povedlo tak jí děkuju za myšlenku že jí to napadlo.

sexik (Út, 7. 12. 2021 - 16:12)

Milunko, kdy bude sexik s novym panem?

fanousek (Út, 7. 12. 2021 - 13:12)

Milunko a jak byl fanousek nemocny? comu bylo?

Návštěvník (Út, 7. 12. 2021 - 14:12)

Má nemocný játra.

-Aleš- (Út, 7. 12. 2021 - 11:12)

A takhle to tady chodí. Nudící se anonymy nebaví číst o vaření a protože nejsou schopni normální diskuze, tak rozvíří diskuzi aby mohli Miluně a jejím lidem spílat o tom, jak je diskuze zničená a jak vyhnali stálice. A ve finále se ti samí budou rozněžňovat jak jim chybí psaní o vaření. A tím se celý kruh uzavře.

Reklama

Přidat komentář