Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Petr (Ne, 5. 12. 2021 - 01:12)

No tak to je zrovna smůla že se ti to stalo hnedka den po tom pokakaní, být sestrou bych byl asi hodně zaskočen. A jinak mám otázku, jaký je tvůj nejoblíbenější scénář nehody?

Natka (Ne, 5. 12. 2021 - 10:12)

Já bych taky asi byla zaskočená kdyby se přede mnou téměř zdravý člověk pokakal a počůral ve dvou dnech. Ale řekl bych že to počůraní vzala více v pohodě, protože ví že s tím mám potíže. I když dneska, jsem došla do kuchyně na snídani a ona se zeptala jestli jsem zůstala suchá to mě trochu zaskočilo. A jinak na tvůj dotaz, jestli dobře chápu tu otázku tak můj nejoblíbenější scénář je takzvaně „zaseknutý zip" ale musí to být před někým, aby viděl jak s tím zipem bojuješ a nejde rozepnout a pomalu ale jistě před ním prohráváš svůj souboj a je jedno jestli je to malá nebo velká potřeba. Ale na takový způsob je hrozně málo šanci, protože kdy jste na záchodě s někým.

Petr (Ne, 5. 12. 2021 - 18:12)

Tak to chápu, se zaseknutým zipem je to dobrý trapas.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 23:12)

Fantazijní kecy

Pulec (Pá, 3. 12. 2021 - 12:12)

To musíš mýt krásně má spinální plinecku

Michal2 (Čt, 2. 12. 2021 - 14:12)

Co je to za téma, tak ja teda naposled v základce v paté třídě, když mě úča nepustila na záchod, až do devítky si pak ze mě dělali srandu...

Eliška (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Koukám zas někdo kdo nemá co dělat a musí otravovat

Natka (Pá, 3. 12. 2021 - 23:12)

Takových lidí je tu spousta

Eliška (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

Jsem chlap, chlapi. Nevadí vam to ?

Eliška (Čt, 2. 12. 2021 - 05:12)

U mě dnes spal přítel bohužel mě před chvilkou probudil že sem si to udělala do postele a já se dnes fakt styděla protože takovou dobu v posteli nic a najednou se počůrám ale včera sme si dali vino tak to bude asi tim no nic jdu se osprchovat

Natka (St, 1. 12. 2021 - 23:12)

Eliško kde jsi?

Lea (St, 1. 12. 2021 - 06:12)

Počuraná jsem

Pulec (Út, 30. 11. 2021 - 21:11)

To musíš mýt krásně má spinální plinecku

Pulec (Út, 30. 11. 2021 - 13:11)

A co nepotřebuješ ještě čůrat nebo tak to musí být krásný pohled na tebe

Natka (Po, 29. 11. 2021 - 23:11)

Tak já sem o tom tedy napíšu, měly jsme poslední jízdu a já už docela potřebovala a musela jsem se rozhodnout jestli jít nahoře do přírody a všichni mi ujedou nebo to vydržet dolů a tam si v klidu zajit na záchody rozhodla jsem se že to vydržím sjeli jsme dolů já už to měla tak tak ale stíhala jsem rozepla jsem si lyže a už jsem pospíchala směr záchody jenže jsem se smekla na ledu spadla na zem a už to že mě teklo ale v tu chvíli to pro mě nebylo to nejhorší protože pro mě lyžák skončil po jednom dni, nemohla jsem ani skoro chodit kvůli té kostrči asi proto se mi nikdo ani tolik nesmál za to počůraní. Nakonec jsem s tím jela s mámou do nemocnice a bylo to opravdu jen naražené takže jsem sice týden nemohla skoro chodit ale jiné následky to nemělo. Sice mi to kamarádky občas předhodili ale spíše jen ze srandy. Ale škoda toho lyžáku.

Eliška (Po, 29. 11. 2021 - 17:11)

A počůrala si se v noci nebo přes den

Návštěvník (Po, 29. 11. 2021 - 09:11)

holky která z vás se pochlubí jakou měla ranní potřebu

Eliška (Po, 29. 11. 2021 - 05:11)

Jinak moje problémy v noci už na střední nebyly tak jsem aspoň spala v klidu ale přes jinak normálně před den se častokrát stávaly nějaké příhody takže sem plenky nosila přes den ale pod oblečením nebyly poznat takže to bylo super a musim je nosit do teď protože moje inkontinence se nelepší a sem ráda že ty plenky mám hrazený pojištovnou

Natka (Po, 29. 11. 2021 - 15:11)

Ty plenky se určitě vyplatí já je taky nosím, ale jen občas protože většinou mi postačí vložka, jenže ta tolik neudrží a když proteče tak je z toho malér.

Eliška (Po, 29. 11. 2021 - 05:11)

Ahoj i ty ses na lyžáku počůrala ? nebo jak to mam chápat moje třídní učitelka věděla že se v noci počůrávám tak kdykoli se někam jelo tak mě brala k sobě abych byla v bezpečí

Reklama

Přidat komentář